neodkazuj je ani na osobu blizkou, proste odepri vypoved s odkazem na cely paragraf 12, odstavec 3, mas na to plne pravo. pak nikdo nevi, zda jsi to udelal proto, ze bys zpusobil stihani sobe, nebo osobe blizke, a navic se nedopoustis lzi v pripade, ze jsi auto ridil. a neni to zadna vymluva, organ ma povinnost prokazat.
samozrejme pokud maji fotku, a na te fotce jsi videt a poznat, tak Ti to nepomuze. Pokud tam je nekdo jiny, mas celkem slusnou sanci ze to zahodi. Sice by zcela klidne mohli obeslat osoby blizke, a pokracovat v prokazovani, nebo alespon prudit, jenze to je prace, a prace se organ boji jak cert krize. Je mnohem jednodussi papir vzit a zalozit do hromady \"odlozeno\", protoze v hromade \"k vyrizeni\" se najde dostatek takovych, kteri prijdou a zaplati.
2supersonic: nesmis tolik cist bulvarni tisk a panicke zpravy na TV N@va. skoda, ze novinari tak krasne nabihaji organum na ruku, kdyz papouskuji kazdou kravinu co vypusti z ust politici a dalsi zastanci bezpecnosti za kazdou cenu (zejmena, kdyz jejich pojeti bezpecnosti znamena nutnost mit neproslou lekarnicku, i kdyz schvaleny neprosly obsah je nepouzitelny, nebo dokonce zdravi ohrozujici, a jezdit 50 uprostred lesa, kdyz je tam shodou okolnosti jeste porad zapomenuta cedule mesto).