Přejít na obsah

Vvitty

Uživatel
  • Počet příspěvků

    8 530
  • Registrace

Vše od uživatele Vvitty

  1. to je smula ale jestli to mas jako pracovni, tak do toho parkrat bouchni a neres to, a az ji jednou budes prodavat tak jen shodis celej blatnik a vymenis, nebo to nechas tak....
    • 57
  2. Vvitty

    Olej Total - kúpa cez web.

    2josefsv: rec byla puvodne o novych dilech.... kde predpokladam, ze dostanu nejakou zaruku a tak podobne... a ze nebudes zrovna na znackovce PG, takze i cena bude na podobne urovni jako v okoli. co se repasi tyka, pokud jsou smysluplne, tak se ve slusnem servisu da domluvit, stejne jako se da domluvit na koupi dilu z vraku, pokud to ma ekonomicky smysl - bud tu repasi udela servis rovnou (treba zadni napravy jsou oblibene tema ), nebo ma kontakt na firmy co se tim zabyvaji. a u repasi opet narazis na problem toho, ze nejdrive je nutno dany dil vyndat, potom poslat na repasi a zase namontovat, mezitim musi auto nekde stat... protoze o repasi stylem privez svuj dil a my ti dame neco co tu lezi fakt nestojim. a v pripade repasi nebo dilu z vraku bych se jako servis s necim dovezenym buhviodkud uz vubec nechtel zabyvat, protoze co udela zakaznik, az mu reknu ze koupil smejd, kterej je zarezlej, nejde pridelat, pripadne neco upadlo.... ??? od toho je tady spousta garazistu, kteri jsou ochotni pro cokoliv.
    • 40
  3. Vvitty

    Olej Total - kúpa cez web.

    Mit servis, tak donesene dily taky nemenim - napr. uz jen z toho duvodu, ze se na to potom neda dat zaruka. Vyjimka by mela smysl pouze u specialit, ktere se obtizne shani (napr. majitele T16 by mohli vypravet ) ) a obe strany se dohodnou, ale u beznych dostupnych dilu to smysl nema. Jak hodlate resit, kdyz vam neco odejde? Kdyz mi odejde dil dodany a namontovany servisem, tak tam prijedu a stane se to problemem servisu - sehnat nahradu, vyndat, namontovat. Kdyz odejde dil koupeny jinde, musite nekam zajet, poresit vyndani (a zaplatit, ze...), poslat dil na reklamaci a doufat ze vyjde (co si budeme povidat, kdyz prijde do firmy s reklamaci nekdo z ulice, tak bud ho vymetou, nebo si pocka mesic... a kdyz tam prijde majitel servisu co tam necha kilo mesicne, tak mu dil vymeni a ani to nebudou moc zkoumat) a pak si zaplatit montaz... 2Medved: stary olej musi odebrat prodejci dle zakona, bez ohledu na to, jestli byl ten na vymenu zakoupen u nich. Je to stejny system, jako baterky, male elektrospotrebice atd. A samozrejme ho lze zdarma odlozit ve sbernych dvorech, pripadne zuzitkovat jinym zpusobem. Posledni dobou se z neho stava zajimava surovina, jak rostou ceny ropnych produktu, a rozbihaji se projekty prepracovani napr. na topne oleje apod., takze treba se za nej casem bude i platit
    • 40
  4. Vvitty

    Vylet do prahy cena metra

    jestli budes tim MHD jezdit vic, tak si kup celodenni. prej maji i nejakou jednodenni rodinnou pro vic osob?? ale moc ty jejich tarify nesleduju, je v tom peknej bordel. posledni vykrik byla tridenni jizdenka za 330,- a jednodenni za 100,- (ze by mnozstevni prirazka?) Medvede, koukam ze s tebou radeji nebudu jezdit MHD za posledni rok jsem nedojel jen jednou, kdyz se nejaky mamlas pokousel vejit mezi tramvaj a chodnik mezi Masaryckou a Hlavakem, a nepodarilo se mu to... (nevim proc, mista tam mel tak akorat...), a tak jsem si prosel na dalsi zastavku a chytil jinou tramvaj.
    • 16
  5. Vvitty

    cena 406ky

    to neres, nekteri lide se radi dohaduji
    • 60
  6. Vvitty

    cena 406ky

    2Lubko: Asi se Ti tam ale vloudila drobna chybicka, totiz v tom ze Algol to auto neprodava... prodava ho totiz zakladatel vlakna, a to je nekdo jiny... jinak taky preferuji hodit rozumnou cenu a zbavit se takovehle veci driv, nez nechat auto stat na dvore do pristiho jara a pak zlevnit jeste vic.
    • 60
  7. Vvitty

    I na me uz doslo

    gratuluju
    • 42
  8. Vvitty

    Peugeot 406 Coupe 2.2 HDI

    mimochodem, co teda jit na ty jine servery, kde je takovy zajem o kupe v nafte? btw pokud se nekdo u tohodle typu auta musi rozhodovat podle vyse povinneho ruceni, pak mam pro nej nemilou informaci - nema na to, aby to auto dokazal uzivit, a mel by se poohlednout jinde...
    • 44
  9. Vvitty

    Peugeot 406 Coupe 2.2 HDI

    ono lidi, kteri by kupecko chteli, je habadej stejne jako S16, pripadne jina auta podobneho typu. ale pak dojde na placeni a vetsina zjisti, ze na nej bud nema rovnou, a nebo ze proste neutahne provoz takove hracky... jeste kdyz to mnohdy znamena mit k nemu jeste jedno rodinne, zejmena u toho coupe...
    • 44
  10. Vvitty

    Peugeot 406 Coupe 2.2 HDI

    tak si najdi kolik lidi shani 406 v sedanu nebo kombiku, a kolik to kupecko v HDi... brrrr, kdyz uz, tak jedine ten 3l benzin. jinak kazde specialni auto se blbe prodava....
    • 44
  11. Vvitty

    co si nedovolí

    hmmm a proc to pojisteni nezrusil? prevod auta na jinou osobu je legitimnim duvodem k ukonceni smlouvy.
    • 6
  12. Vvitty

    Příspěvky na lva - přišlo

    tam byla podmínka,že do konce června..? ano. tak nekdy se uzaverka dat musi, aby se mohlo poslat ZOO. ale jestli bude akce uspesna, treba ji pristi rok vyprovokuji znova
    • 60
  13. 2Ticcino: nebyl jsi jediny, kdo byl proti, tech hlasu bylo o neco vic, ale hlasu pro bylo jeste vic A dekuji za zaslani prispevku na akci LEF PS: me se prazska ZOO libi, treba po povodnich se mi libilo ze zatimco kdekdo zebral o sbirku na pomoc, oni prisli s uplne necim jinym - s inzeraty \"neposilejte penize, prijdte se na nas radeji podivat\", coz mi prislo sympaticke Tak se tam treba nekdy taky zastav
    • 55
  14. Vvitty

    ELEKTRO - dvoustavový regulátor

    na potenciometr pro 10A zapomen. A nebo si zajdi pro nejaky vyrazeny odpor z tramvaji, kde se palil vykon pri brzdeni motorem
    • 20
  15. Vvitty

    novela-statut osoby blizke

    neodkazuj je ani na osobu blizkou, proste odepri vypoved s odkazem na cely paragraf 12, odstavec 3, mas na to plne pravo. pak nikdo nevi, zda jsi to udelal proto, ze bys zpusobil stihani sobe, nebo osobe blizke, a navic se nedopoustis lzi v pripade, ze jsi auto ridil. a neni to zadna vymluva, organ ma povinnost prokazat. samozrejme pokud maji fotku, a na te fotce jsi videt a poznat, tak Ti to nepomuze. Pokud tam je nekdo jiny, mas celkem slusnou sanci ze to zahodi. Sice by zcela klidne mohli obeslat osoby blizke, a pokracovat v prokazovani, nebo alespon prudit, jenze to je prace, a prace se organ boji jak cert krize. Je mnohem jednodussi papir vzit a zalozit do hromady \"odlozeno\", protoze v hromade \"k vyrizeni\" se najde dostatek takovych, kteri prijdou a zaplati. 2supersonic: nesmis tolik cist bulvarni tisk a panicke zpravy na TV N@va. skoda, ze novinari tak krasne nabihaji organum na ruku, kdyz papouskuji kazdou kravinu co vypusti z ust politici a dalsi zastanci bezpecnosti za kazdou cenu (zejmena, kdyz jejich pojeti bezpecnosti znamena nutnost mit neproslou lekarnicku, i kdyz schvaleny neprosly obsah je nepouzitelny, nebo dokonce zdravi ohrozujici, a jezdit 50 uprostred lesa, kdyz je tam shodou okolnosti jeste porad zapomenuta cedule mesto).
    • 30
  16. Vvitty

    Příspěvky na lva - přišlo

    a nebudes trebas na srazu na Sebetove?
    • 60
  17. tak se obavam, ze tentokrat beze me... bud se uvidime na sebe, pokud zustanu v CR, a nebo si na vas vzpomenu, protoze tou dobou bych mel byt nekde na ceste smerem na vychod.... tak aspon zamavam az poletim nad zdarem
  18. Vvitty

    Jakou banku?

    ono spis zalezi na tom, co od takoveho uctu chces, jak ho budes pouzivat atd... potom se da najit nejaka rozumna banka. pro me je treba nepouzitelna banka, ktera nema pobocku jinde nez v praze, idealne na kazdem rohu, protoze bohuzel obcas potrebuji vybrat vetsi sumu v hotovosti, totez s bankomaty (resp. moznosti vyberu a poplatky za to), protoze ne vsude berou karty. takze uz leta mam CS, a i kdyz me posledni dobou vic a vic stvou poplatky za kde co, neplanuju zmenu, protoze se mi nevyplati. 2Supersonic: to by me zajimalo, za co platis na B.U. 3-4 stovky mesicne za poplatky.... to bych fakt uvazoval o zmene...
    • 55
  19. Vvitty

    offroad,rusko 1971

    chybi tam ta nejzajimvejsi cast, jak projizdeji hustym lesem a za nimi zustava silnice
    • 17
  20. pokud nekdo chce prispet na jine zvire, nez na lva, zde je navod: http://zoopraha.cz/adopce_info.php a dekuji vsem, kteri prispeji, samozrejme i ti, kteri nestihli prislibit penize muzou poslat svuj prispevek, budu jedine rad minimalni castka, kterou ZOO chce (aby bylo zverejneno logo) je 5.000, horni hranice je 30.000 za adopci. Cokoliv mezi tim nazyvaji sponzoring, ale to je pouze formalni rozdil. V pripade, ze by se sesla vetsi castka nez 30.000, najdeme druheho lva
    • 55
  21. coz by me samo o sobe nevadilo tolik, jako to ze je k tomu nutne prave tohle vlakno.
    • 53
  22. Vvitty

    ťuk ťuk

    no kdyz uz na tebe na jedno predvolani vybali X prestupku, mas v zasade dve moznosti... bud je poslat nekam, protoze te musi ke kazdemu predvolat zvlast, a nebo se to projednava jako jeden prestupek.
    • 39
  23. Ucet zde neni uveden zamerne, protoze cilem je zjistit kolik lidi je opravdu ochotno se na teto akci financne podilet i ze sve kapsy, a odhadnout o jakou cilovou castku se jedna. Tyto udaje maji slouzit pro rozhodovani vedeni o dalsim postupu. Vzhledem k tomu, ze ZOO svolila umistit plnou verzi loga vcetne webove adresy, povazuji to za vhodnou formu propagace klubu, s tim ze by se mel podilet na teto veci i financne. Jakoukoliv dalsi diskusi ci odpovedi jineho typu nez o vysi pripadneho prispevku prosim smerujte do puvodniho vlakna, jinak se toto vlakno stane neprehlednym. Dekuji.
    • 53
  24. Vvitty

    Excel - funkce nebo makra

    no zkusil bych sloupec E -> bunka E2 -> =IF(C1=C2,e1+D2,D2) sloupce F -> bunka F2 -> =IF(C3=C2,0,E2) prvni a posledni hodnotu je bohuzel treba osetrit rucne, a nebo vyrazne slozitejsim vyrazem. [upravil dne 27.5.08 Vvitty]
    • 7
  25. 200,- CZK
    • 53
×
×
  • Vytvořit...