Přejít na obsah

Vvitty

Uživatel
  • Počet příspěvků

    8 530
  • Registrace

Vše od uživatele Vvitty

  1. Vvitty

    Navigace

    panove, debatu na tema autorskych prav nechte prosim do hospody resp. alespon se tu verejne nechlubte s tim, ze porusujete autorska prava, dekuji. ad navigace a tunely - vyuziti signalu z accelerometru umi i TomTom... a tipuju, ze vetsina dnesnich navigaci, nejsem si jisty ale to by mela byt zalezitost prijimace jako takoveho... [upravil dne 8.2.09 Vvitty]
  2. Kluci a proc poradate sray ve stejny termin, jako jarni sraz peugeot clubu? Nebylo by lepsi tyto aktivity napriklad spojit?
  3. Vvitty

    pry sem magor ?? aneb chlazeni PC

    jestli to treba neni narazka na ruseni ze zdroje zpet do site....
  4. Vvitty

    Airbag

    kdyz chces vyndat sedacky, neni nic jednodussiho nez draty rozpajet a pak zase spajet k sobe... je to spolehlivejsi nez blbej konektor (to je obecne jedna z nejporuchovejsich soucastek ).
    • 9
  5. 2Marcel: auto pristavej radi kamkoliv, a nauctuji si cca 400,- Kc za pristaveni lepsi vyzvednout na miste, kdyz uz. Na zaloze netrvaji, pokud ma clovek kreditku... A pokud je to nekde v centru, tak urcite vlak, ta hodinka a par minut cesty je krasna, autem nebude extra velky rozdil (mozna spis naopak, pokud neni zvykla moc jezdit).... [upravil dne 2.2.09 Vvitty]
  6. tak jak jste dopadli
  7. Vvitty

    komerce nebo ????

    hele, a je to aspon takovy ten hezky mekoucky papir v malych kotouckach?? to by ho treba mohl koupit Scratch aby jim pak nepraskaly trubky [upravil dne 30.1.09 Vvitty]
  8. Vvitty

    komerce nebo ????

    Podle pravidel je komercni inzerce povolena se souhlasem vedeni klubu, ktery je udelen po zaplaceni prislusneho drobneho obnosu. Za ty penize nebudes mit na rok prostor ani na aukru... A nejde o to, jestli prodavas se ziskem, nebo jsi lidumil a a jeste na tom prodelavas, podminkou je ze se jedna o vetsi mnozstvi. Jestli na tom tratis nebo vydelavas zkoumat fakt nikdo nebude...
  9. Dobrosov je zajimavy, ale jeste zajimavejsi mi prijde srub N-S 82 Brezinka, ktery je asi kilometr chuze od Dobrosova, a narozdil od nej je jiz kompletne vybaven puvodnim (resp. originalnim dobovym) vybavenim vcetne vyzbroje. A samozrejme neni problem navstivit oboje...jenze pres zimu ma Dobrosov zavreno, takze jedine Brezinka, kde maji otevreno v sobotu 10-19h. A v okoli se da narazit na zbytky odstrelenych lehkych objektu, eventualne jeden zachovaly vzor 37 v Babi. Konec kulturne dejinne vsuvky
  10. Koudaku, ty jsi jeste nebyl na Dobrosove? Minimalne jeden orientak mel u Dobrosova zastavku.... druhy se jel nedaleko...
  11. Vzhledem k tomu, ze jeste nevim zda pojedeme (i kdyz je to velmi pravdepodobne), hlasuji zde... a to pro orientak i bez snehu. ale kdyz orientak nebude a misto nej bude prosty pokec, osobne s tim taky nemam problem.
  12. Vvitty

    Pošta - shnij v pekle

    a za $5 mi poslou balicek letecky z druhe strany sveta...
  13. Vvitty

    Pošta - shnij v pekle

    a dalsi dusledek zmen, ktery neni na prvni pohled videt je ze cenne psani uz MUSI byt ve specialni obalce za 7.- ..... v cenicich to sice bylo, ale webova kalkulacka posty vesele hlasila stare hodnoty jeste 7/1, pak pro zmenu par dni hlasila ze nelze dohledat zpusob zaslani. ale jinak musim rict, ze na to kolik zasilek postou posilam mi je zatim nikdo nereklamoval.
  14. Vvitty

    nerozumiem leasingu

    podstata leasingu je nekde uplne jinde, hlavni duvod proc byl leasing tolik uspesny bylo, ze splatka se da odepsat z dani okamzite, kdezto auto se odepisovalo osm let (nebo pet, ted si nejsem jisty). takze se to firmam vyplatilo. duvod, proc musis platit opravu ty a ne leasingovka je prosty, mas to tak smluveno ve smlouve. pro soukromou osobu je leaseing ve vetsine pripadu nejmene vyhodnou formou financovani (hned po pujcce od Franty Lichvare za 30% mesicne).
  15. 2marcel: bylo to tady uz mockrat. nehlede na to, ze az kvuli tomu nekdo zbori auto, maji zalobu na krku, zejmena v USA to nepochybne bude oblibene. 2medved: no, a kdybys to neubrzdil, tak Ti pote prislusnik oznami ze pred prechodem je treba dbat zvysene opatrnosti a pocitat s tim, ze Ti tam muze nekdo skocit nebo auto pred tebou zabrzdit...
  16. Vvitty

    Co vse nedokaze Ceska posta

    hele, to je docela dobra sranda za 17.- Kc ) a pak ze jsme na Tebe zapomeli 2vix: nikde se netoula, smutne lezi u me na stole spolecne s asi 30 dalsimi. promin, ale nechtel jsem zkouset co Ceska posta rekne na adresu VIX, Susice. Treba by to VIX brali jako rimske cislice a mohlo by se to podivat buhvi kam kdyz mi posles radny kontakt pres u2u, tak Ti jej samozrejme poslu.
  17. no od doby, co uzavreli miladu kompletne neni letna v pozdne odpolednich hodinach zrovna prijemne misto..
  18. a na kolik prijde doprava vis? ev. jestli je to vubec ochoten poslat za hranice?
  19. Vvitty

    jak spravne zazimovat auto??

    Cože?!? Ty nemáš motor rozebranej a naloženej v oleji?!? Tak to si teda těžkej amatér :D Do oleje patri poradnej steak, a ne motor :papa:aut
  20. Vvitty

    Travian

    jeste ze uz to nepraim, a ze jsem prestal i s WoW a podobnyma zavislarnama
  21. Vvitty

    mini mini vysocinka?

    JO :aut
  22. Vvitty

    Travian

    @AKCZ: si to blokni sam, ne?
  23. vzhledem k tomu, ze zvadlo na mail dorazilo v jednu rano, tak se tam jeste neobjevilo. stejne tak nebyl doresen bod ohledne ucasti bez motokar. takze ted uz zverejneni v podstate nic nebrani, tedy az bude mit Jirka chvilku dat ho na web.
  24. Ok, dik. Vetsina o motokary zrejme zajem ma, ale byly lide kteri o ne zajem z ruznych duvodu nemeli [upravil dne 12.1.09 Vvitty]
×
×
  • Vytvořit...