řasy nemám žádný , i když mám akvárko proti oknu... Pravidelně to čistím a prosřihávám. Kupoval jsem tam snad nejlevnější co mi nabízel v obchodě... osramky 30W.
LED stojí za prd.. Svítí to málo a rostliny potom skoro nerostou..
jarasidak13 : kdybys chtěl mohu ti prodat jedno osvětlení (50cm dlouhé) je tam jedna zářivka to jsem měl dřív na menší akvárka a taky to bylo super tlamovce sháněl kamarád , ale pochybuju , že by si pro ně chtěl jet takovou dálku