Přejít na obsah

kovy_s

Uživatel
  • Počet příspěvků

    1 044
  • Registrace

Vše od uživatele kovy_s

  1. kovy_s

    205 Open

    Já jsem čekal , že se ten ChouLu ozve... Těsnění snižuje výkon a lechtáni plynu spotřebu Takže stejně jezdím za 7/100
    • 17
  2. kovy_s

    205 Open

    ty špekoune , já ti dám , že nestíhám... To je tím , že mám fouklý těsnění pod hlavou a jezdím na spotřebu
    • 17
  3. kovy_s

    Chová tu nekdo tlamovce??

    Sagic : no nevím ... Ve 320L akvárku mám jednu zářivku 36W , která už je na pokraji smrti a rostliny rostou dobře... Sice míň jak v tom 240L (kde jsou 2x 840) , ale i tak je to dobrý..
  4. kovy_s

    Chová tu nekdo tlamovce??

    olda : nepojedeš někdy přes Jihlavu ? Pár ancitrusů bych potřeboval , nějak mi vymřeli a zlatej pár se nějak nechce třít - prdí na to
  5. kovy_s

    Chová tu nekdo tlamovce??

    ChouLu a proto není nak klasickou zářivku
  6. kovy_s

    Chová tu nekdo tlamovce??

    samozřejmě to byl příklad , za dobrý chovný pár není problém dát 6000Kč
  7. kovy_s

    Čo je toto za hríb ?

    já bych řekl , že je to čechratka podvinutá a ta je jedovatá......
  8. kovy_s

    Chová tu nekdo tlamovce??

    mam jich tam 13 a jezdi krasne ... je to kralovska ryba... je taky pekne draha malej tercovec 5cm stoji 150kc a dospely kus 700 a vejs... minimaxo kdybys chtel mam tu asi 40 neonek
  9. kovy_s

    Chová tu nekdo tlamovce??

    sezen vetsi a porid si tercovce
  10. kovy_s

    Chová tu nekdo tlamovce??

    jéééžiš promiň jsem to přehlídl :mad:
  11. kovy_s

    Chová tu nekdo tlamovce??

    minimaxa : ukaž taky svoje akvárko
  12. kovy_s

    Chová tu nekdo tlamovce??

    sagic : mám to stejně teď jsem koukal a mám tam taky ty 840
  13. kovy_s

    Chová tu nekdo tlamovce??

    no to by určitě chtělo Když se koukneš na to moje 320L tak to osvětlení jsem dělal sám.. 3 prkna vevnitř 120cm zářivka a tlumivku a držáky jsem našel doma..
  14. kovy_s

    Chová tu nekdo tlamovce??

    řasy nemám žádný , i když mám akvárko proti oknu... Pravidelně to čistím a prosřihávám. Kupoval jsem tam snad nejlevnější co mi nabízel v obchodě... osramky 30W. LED stojí za prd.. Svítí to málo a rostliny potom skoro nerostou.. jarasidak13 : kdybys chtěl mohu ti prodat jedno osvětlení (50cm dlouhé) je tam jedna zářivka to jsem měl dřív na menší akvárka a taky to bylo super tlamovce sháněl kamarád , ale pochybuju , že by si pro ně chtěl jet takovou dálku
  15. kovy_s

    Chová tu nekdo tlamovce??

    mám tam dvě žářivky , který svítí od rána od 7 do 10 do večera... , ale na tom prvním akvárku je jenom jedna zářivka a taky to rostě jak blbý...
  16. kovy_s

    Chová tu nekdo tlamovce??

    pak mám teda ještě jedno akvárko 240L .. je tam málo rostlin bylo to uplně celý zarostlý , včera jsem to všecko vyrval za 14 dní to bude zase celý zarostlý..
  17. Luka nad Jihlavou to samé
  18. kovy_s

    Chová tu nekdo tlamovce??

    Tohle je moje 320L - mám v tom maličký terčovce..
  19. kovy_s

    Chová tu nekdo tlamovce??

    kdyby jsi ho někdy náhodou chtěl prodat , dej vědět hned ho beru
  20. kovy_s

    Chová tu nekdo tlamovce??

    jarasidak13 : kolik to má litrů ? :-)
  21. kovy_s

    Chová tu nekdo tlamovce??

    olda : když bys chtěl tlamovce , tak by jsi měl mít jenom tlamovce... Nemám snima moc dobře zkušenosti , ale rybka je to pěkná. Jinak akvárko pěkné... Máš tam jenom umělé rostliny ? [upravil dne 31/8/14 10:26 od kovy_s]
  22. kovy_s

    Potkal jsem klubáka...

    Proč ses nestavil na pokec ?
×
×
  • Vytvořit...