Přejít na obsah

OK406

Člen klubu
  • Počet příspěvků

    15 374
  • Registrace

  • Poslední návštěva

  • Vyhraných dnů

    3

Vše od uživatele OK406

  1. OK406

    Soudní znalec z oboru stavebnictví

    Původním, nicméně udržovaném stavu (lepším než v mnohých panelácích či domech podstatně mladších). Dveře jsou poctivé dřevěné, se současným lisovaným papundeklem zcela nesrovnatelné - právě proto mě jejich poškození tak štve. [upravil dne 8/5/2009 Medvěd] Tak mě napadá, pkud by to bylo původní, tak co na to památkáři? Ty také často do všeho mluví? Ale nelepší bude soudní znalec z ptřičného oboru, který vše potvrdý a dá na papír s ,,kulatým\" razítkem. Medvěde, nedej se a neboj se zastrašování. A dej vědět, jak si dopadl. Hlavně nic neodkládej a je střeba jednat co nejdříve, aby pak firma nemohla argumentovat, že si o závadách věděl, ale začal si je řešit pozdě!
    • 12
  2. tak to je daleko lepsi a funkcnejsi nez origos cidlo a za tu cenu, fakt parada, o tom bych uz premyslel Né vždy je originál lepší!!! Škoda, že sem se toto řešení nedalo dříve, než jsem sehnal originál snímač.
    • 80
  3. To se koupilo komplet zrcátko i s čidlem???
  4. OK406

    Soudní znalec z oboru stavebnictví

    Vzhledm ke situaci, která panuje ve společnosti, to na smír nevidím, ale spíše na to, že se celá věc bude řešit soudně. Není uvedena celková míra zavinění tedy po finanční stránce a popřípadě po stránce historické (dům z roku 1904), jelikož, jak je uváděno výše, tak vše je v původným stavu! Takže znalec a a pak dobrý právník!! Pokud vyhraješ, tak to bude slušná částka. Ale držím palce a hlavně pevné nervy a výdrž!!
    • 12
  5. OK406

    406 BLBĚ STARTUJE!!!

    A nastartuje se pak auto a nebo ne?? Jinak zkus v Hledání.
    • 22
  6. OK406

    Kluc Peugeot

    :xvulLze to udělat i u klíče na Peugeot 806 2.0 Hdi r.v.1999? Protože klíče nejsou tlačítka viz fotka:
  7. OK406

    Zadní trojlavice

    Ale už to asi není aktuální. Taky kamarád schání do 806:(
    • 23
  8. OK406

    Preco prave olej Total ?

    Taky jsem přešel na olej značky Total a to nejen že jej doporučuje výrobce, ale i podle zkušeností a rad jíných členů, kteří jej používají např. ferry. Zatím spokojenost:super . Ted jej budu měnit kamarádovi na jeho 806 + převodový olej. [upravil dne 7/5/09 OK406]
    • 40
  9. OK406

    hledám brigádníky na sobotu

    Rád bych pomohl, ale je to daleko:(
    • 34
  10. Přesně tak!!!!! [upravil dne 22/6/09 Ferry]
  11. OK406

    Odvětrání převodovky

    Zde se o tom psalo:
    • 6
  12. OK406

    zahlasujte za psika

    211:papa
    • 16
  13. honza406: přeposílal jsem ti zapojení od ferry po ICQ. Ale stejně se to muselo několikrát změnit a zkoušet jinak + pokusy. Ale hlavní je, že je vše funkční jak má být. Ale to nejdůležitější je, že se komorně-pracovně minisraz P-C opět vydařil a byla dobrá nálada a prostředí. A o to jde v první řadě!!! I počasí vcelku vyšlo!! Snad se ferry někdy u nás ukáže na pár hodin. Rádi jej uvidíme!!
  14. A to nejlepší nakonec:
  15. A toto tam Honza406 naléval:
  16. Výměna kapaliny serva u 406 Honzy406:
  17. Hotovo a páčky světel + mlhovek plně funguje: [upravil dne 2/5/09 OK406]
  18. Při montáži páčky bylo použito několik schcémat:
  19. Takto to vypadalo při rozebrání elektriky z páčky + vypínačů:
  20. Dnes se od ranních hodin uskutečnil již poněkolikáté ji proslulí komorně-pracovní minisraz P-C u mě v garáži, kterého se zúčastnil pouze Honza406 a já a nikdo jiný. A co bylo náplní minisrazu? montáž páčky světel a mlhových světel, kdy se ještě vymyslelo, že se zadní mlhové světlo lze zapínat vypínačem, který je součástí výbavy. Jelikož na páčce lze zapnou pouze samostatné přední mlhové světla a nebo přední + zadní mlh.světla najednou. Je pravda, že před zapojením byla několik dnů vřelá debata po ICQ mezu mnou a Honzou406. Ale ten kdo zná Honzu406, tak vím, že příjmá nové výzvy, zvláště v oblasti elektriky u 406! Takže i dnešní den zkoušel několik možností, jak to vše zapojit a nakonec se mu vše povedlo na jedničku!! Dále byli u 205 vyndány palubní přístroje a vyměněni žárovky + další věci. Také byl upraven stěrač řidiče. Honza406 si vyměnil kapalinu v servořízení u své 406. Více z komorně-pracovního minisrazu P-C v obrazu: při práci byl použit i internet:
  21. Takže nejlepší bude vyndat a podívat se, v jakém stavu jsou ložiska + pružiny + horní uložení.
    • 21
  22. OK406

    záťažový regulátor

    Co se týká zátěžového regulátoru, není zatuhlý (zarezlí)? Taky se mi ,,tyčka\" nehýbala, ale po nastříkání WD-40 a jinými ,,sajrajty\" si nakonec dala říci.
    • 18
  23. Přesně jak píše Honza406. Na 98% to bude chtít výměnu. Doporučuji vyměnit obě strany (levou i pravou) horního uložení + ložiska popr. i pružiny. Ty já mám z jiného vozidla (406coupe). Co se týká náročnosti práce, tak jsme to s Honzou406 ztihli za den + další věci. Vše je ve výše odkazovaném příspěvku.
    • 21
  24. Dneska v 20:38 hod. je unás průtrž mračen! Vítr + déšť a teplota okolo 7st.C. Samozřejmě do toho bouřka! Ž e by měli čarodějnice mejdan??
  25. :superDobrý popis + fotodokumentace!
×
×
  • Vytvořit...