Přejít na obsah

OK406

Člen klubu
  • Počet příspěvků

    15 374
  • Registrace

  • Poslední návštěva

  • Vyhraných dnů

    3

Vše od uživatele OK406

  1. To znám i já. Jakmile něco píská, bouchá či jiné zvuky či pazvuky, tak jsem nejistí a hned se musí najít příčina!!!
  2. OK406

    Kde tankujete?

    Shell, AREX, autoservis Novotný, tak u těchto tří tankuji nejvíce. Tankuji Natural 95.
    • 94
  3. Kurt má pravdu. A hlavně, běžítí lhůta (čas).
    • 13
  4. OK406

    Prasklé čelní sklo 307, 2001

    Připojištění čelního skla není??
    • 15
  5. Jak napsali přede mnou, na fotkách vypadá pěkně. Jinak cena je nízká, ale chce to prohlédnout. Pokud si jej koupíš a budeš chtít například dodělat manuální klimatizaci jako má Ferry či jiné věci, tak se neboj, ono to pak pěkně peníze vylezou na horu:D. Na druhou stranu si vše vyměníš a uděláš . Takže je vše jen a jen na tobě.
    • 60
  6. Dívčina se zřejmě vyzná v eletronice:D
    • 19
  7. OK406

    problem s rizenim

    Díval si se pod auto, zda-li tam není něco uvolněné či povolené? Jinak při jízdě po nerovnostech to nebouchá?? Kola jsou správně nafouknutá, nepoškozená. Jinak pokud i já vjedu do kolejí, tak taky mám ,,problém\" .
  8. OK406

    výměna filtrů a oleje

    Přesně tak, co jde, tak si udělat sám!!!
    • 20
  9. OK406

    Betynka v nebíčku...

    Upřímnou soustrast. Pokud měla jak píšeš bolesti, tak to bylo pro ní opravdu jediná možnost. Jsi a to nejen ty hodný člověk, který si váží zvířat a bere je k jako sobě ,,rovný\". Mám doma mopse Ilčiho, 15.9. mu bude 14 let. Je to rovnocený člen rodiny.
    • 14
  10. Zkus dotáznout tlumiče=matku. Možná, že bude pouze povolená trošku.
    • 7
  11. Děkujem, byl si naším ,,vzorem\" a pohonem ohledně denního svícení. Viz tvoje příspěvky.:potlesk
  12. domnívám se, že některé věci mohou pocházet z trestné činnosti a vozidlo bylo k to mu použito. Na druhou stranu je to poučení do budoucna, že OP či jiní doklad je nutností předložit či ověřit.
    • 42
  13. Zde není co dodat!!! Bravo Ferry :potlesk:potlesk:potlesk:potlesk Peugeot 406 Made in Ferry:o:mrk:super:potlesk:potlesk:potlesk To mu říkám láska a srdce vložené do vozidla. [upravil dne 2/10/09 OK406]
  14. Zkus se podívat na horní uložení předních tlumičů.
    • 7
  15. OK406

    406 coupe

    Pěkné a přeji mnoho kilometrů bez nehody a poruch.:potlesk
  16. Vše je dodrženo.
  17. Děkujem, zatím jsem spokojený. Takže svítím i přes den;) a vypadáto pěkně. Se Stalmikem to máme i na vypínač, kde i konrolka,že jsou RL světla v činnosti.
  18. OK406

    poprve ale je to mňam

    Tak to si měl opravdu velké štěstí. Slintám na klávesnici:D
    • 16
  19. OK406

    vymena brzdovych kotoucu

    Jedním slovem paráda:superTakže je můžeš vyzkoušet na další komorně-pracovní minisraz . Tydrážky budou dobrý nejen na vodu či odvot tepla:myslim Kola jsou taky bezva, takže nezbývá, jen jezdit a jezdit. A co vše vyzkoušet na letišti??? [upravil dne 27/9/09 OK406]
    • 21
  20. OK406

    Denní svícení a přívěs

    Ale já odpovídal pouze na dotaz ohledně denní RL světla + přívěs. Předpokládám u osobního vozidla. A ten svítit přece nemusí, pokud jsou homologované denní světla RL. U vlečení je to něco jiného. I když vlečné vozidlo mít denní světla může mít rozsvícené. Jinak za snížené viditelnosti není dle § 34 co diskutovat. Tam je to jasné.
    • 21
  21. OK406

    už zase mi někdo UKRADL KOLA

    Ano, ale stížím jim to demontáž kol časově!!!
    • 41
  22. OK406

    Denní svícení a přívěs

    Jak je uvedeno v §§ znění zakč.361/2000 Sb.,pokud je vozidlo vybaveno denními RL světly, tak svíti pouze ve předu. Vzadu nesvítí přívěs.
    • 21
  23. OK406

    už zase mi někdo UKRADL KOLA

    Tak to mě mrzí a navíc je to i finanční rána. Zkusit dát bezpečnostní šrouby na kola. Jinak nic se dělat nedá. A nebo dát do garáže. Hlavně, že nepoškodí ještě více auto.
    • 41
  24. A to ještě byl Stalmik u mě na gulášku:D . JInak I tobě díky za bezva sraz. Tak zase jindy:super
  25. Zapojení je to správně. Jen je tam možnost si denní RL světla vypnout samostatně, pokud by se ,,stále\" startovalo.
×
×
  • Vytvořit...