Upřímnou soustrast. Pokud měla jak píšeš bolesti, tak to bylo pro ní opravdu jediná možnost. Jsi a to nejen ty hodný člověk, který si váží zvířat a bere je k jako sobě ,,rovný\". Mám doma mopse Ilčiho, 15.9. mu bude 14 let. Je to rovnocený člen rodiny.