Tak dnešní dovoz,naftová technická a stk.
Máte to ohřáté,sundala se krytka na diag,připíchnuto závada svítila-snímač teplota paliva,tohle prej nevadí,nesmí být závady typu egr,fap.Technik nemá právo a ani tam nelezou na jiné parametry.Zajímají ho jen chyby.Zeptal jsem se,co když mám fap off a i soft,tak mi odpoveděl,že pokud to nebude svítit jako chyba,tak to to nezajímá.
Jinak emise,minuta připojeno,jednou šlápnutí na plyn,pozvolna do omezovače,trochu to zahulilo.Technik je spokojen,tohle je v pohodě.
Na TK,předemnou auto s poklicema-bez problému.
U mě vše nafoceno,pneu,vin,km,typ motoru pod plastem-technik nesmí nic sundavat a ani rozebírat,paradoxně by neměli ani seřizovat světla,jen kontrola.
Vše ok,říká že moc hezká 159,zaplatil jsem,poděkoval a spokojen odjel.
Takže keci že pakárna,hledání nesmyslů atd nehrozí a to jsem byl na hale možná 3 hodiny,než minudělali papíry,bylo tam možná 15 aut za tu dobu,krom blba s drožkou,co svítila napůl a ještě se handrkoval,že prej to teď kontroloval,prej náhoda(přední potkávací,jedna zpátečka,3 tí brzdový a pravé koncové,prostě byl vyhozen,kdyby prej byl normální,tak sinje mohl bez keců vymenit a v pohodě projet,tak tam nebyl jedinný problém.
Takže kluci,na technickounv pohodě,nebát se,ale jet s autem a radši si to projít,pak není zas takovej problém.Jinak kde jsem byl nenapíšu,jen to bylo v Praze a na místě kam se všichni bojej jezdit,prej vyhazujou za všechno.