Přejít na obsah

rocada

Uživatel
  • Počet příspěvků

    226
  • Registrace

Vše od uživatele rocada

  1. Jj,je to ono,apartmán kousek nad hotelem,v noci klid,a koupání na Divnou.V přístavu bych se nekoupal.
  2. Vodafone 30 gb fup,volaní neomezeně,599 +299 tablet samsung gal tab 3
  3. Meyle od Badišáka plní svůj úkol dokonale.A to za tím občas tahám vlek 1800 kg.
  4. Komu nevadí trošku dálka a ocení klídek a pohodu tak Trpanj.Pokud kousek blíž tak ostrov Šolta.
  5. rocada

    Rezacka plastovych trubek

    Normalni na ocel síla 1 mm
    • 9
  6. rocada

    Rezacka plastovych trubek

    Všechny trubky(bazénářské) řežu flexou.všechny průměry.Pokud jich chceš řezat hodně tak kapovací pilu s hodně jemným zubem,pvc je křehké,rádo se šťípe,jinak jedině pásovou strojní pilou.
    • 9
  7. Kuchyň od soukromníka,matroš se nedá srovnávat,moje stříňký jsou těžší než z Ikea a spol. Spotřebiče mi byli doporučeny zn. Concept.Super cena,český výrobce,kvatita je super.Dělá s nima 5 let a za tu dobu 1 reklamace mikrovlnky. Každopádně jsem spokojen.
  8. Letos zas do Trpanje,sice dál,ale klid a pojhoda.
  9. rocada

    rbg

    Diag a napárovat.A zkontroluj si čísla na dílu,zda jsi vyměnil za skutečně stejný
  10. rocada

    zavření okna

    Není to jen pamět?držet dokud nesjede,pak dokud nevyjede a mělo by to být ok.A jinak to může být verze bez dojezdu dolu a nahoru.Už jsemnto viděl
    • 8
  11. rocada

    Kolik mate najeto?

    C 8 2.2 bi hdi -240xxx a stále krásně přede
  12. rocada

    Průběh TK ponovu

    Tak dnešní dovoz,naftová technická a stk. Máte to ohřáté,sundala se krytka na diag,připíchnuto závada svítila-snímač teplota paliva,tohle prej nevadí,nesmí být závady typu egr,fap.Technik nemá právo a ani tam nelezou na jiné parametry.Zajímají ho jen chyby.Zeptal jsem se,co když mám fap off a i soft,tak mi odpoveděl,že pokud to nebude svítit jako chyba,tak to to nezajímá. Jinak emise,minuta připojeno,jednou šlápnutí na plyn,pozvolna do omezovače,trochu to zahulilo.Technik je spokojen,tohle je v pohodě. Na TK,předemnou auto s poklicema-bez problému. U mě vše nafoceno,pneu,vin,km,typ motoru pod plastem-technik nesmí nic sundavat a ani rozebírat,paradoxně by neměli ani seřizovat světla,jen kontrola. Vše ok,říká že moc hezká 159,zaplatil jsem,poděkoval a spokojen odjel. Takže keci že pakárna,hledání nesmyslů atd nehrozí a to jsem byl na hale možná 3 hodiny,než minudělali papíry,bylo tam možná 15 aut za tu dobu,krom blba s drožkou,co svítila napůl a ještě se handrkoval,že prej to teď kontroloval,prej náhoda(přední potkávací,jedna zpátečka,3 tí brzdový a pravé koncové,prostě byl vyhozen,kdyby prej byl normální,tak sinje mohl bez keců vymenit a v pohodě projet,tak tam nebyl jedinný problém. Takže kluci,na technickounv pohodě,nebát se,ale jet s autem a radši si to projít,pak není zas takovej problém.Jinak kde jsem byl nenapíšu,jen to bylo v Praze a na místě kam se všichni bojej jezdit,prej vyhazujou za všechno.
  13. rocada

    Kam na dovolenou v Čr?

    Dolní Morava
    • 7
  14. rocada

    Bazénový koutek(úprava vody)

    Hoši,salinátor má etektrody z Titanu.Jsou nezničitelné.Vím o bazénu s velkým provozem,koupání dětí(50 lidí za den-velká spotřeba chloru) a bez poruchy jede 12 let.Ale neninto solnička od Bédi trávníčka. Jinak ten generátor mědi je spíš placebo efekt,stejné jako nízkotlaká UV Lampa a jako heřmánek-neublíží,nepomůže. V Trávníčkambych si krom filtrace Hayward a nebo Sta-rite nekoupil vůbec nic. Kuchyňskou sůl nekupovat do bazénu,stojí to za prd.Návratnost proti tabletám neni,je to spíš pro lidi co maj atopickej ekzém,špatně se to reguluje a hlídá.
  15. rocada

    Bazénový koutek(úprava vody)

    Přesně.Salinátor vyrábí chlor sám.Šetrněji.Nevýhoda je,že se blbě reguluje,pokud je samotnej.Samozdřejmě lze i s MR,ale to je 40 +. Mohu doporučit.
  16. rocada

    Registrační značky na přání

    Už jsem viděl stát před barem MB CLS a spz vip ..,3 kousky vedle sebe.
  17. Počíta se v průměru 80l na osobu/1 den.
  18. rocada

    Bazénový koutek(úprava vody)

    N solární ohřev doporučuju PE trubku stočit do cívky,přichytit na rám a honit vodu přes to.Za pár korun a užitek super. Já to mám na střeše takto,ale 400 metrů 3/4" a honím to oběhovkou přes výmeník.Když to dobře pere od slunce okruh má cca 80°C.Reálně v bazénu tak +4-5°C.
  19. rocada

    Bazénový koutek(úprava vody)

    Tak linku na výrobu table v čr jsem ještě neviděl.Chodí vám lepenkové válce s tabletama a plníte si je maximálně do pixel. Tekutá chemie vám chodí v IBC kontíkách a max si ji sami stáčíte.A o Vašich koncentracích vím dost. Chlornan nelze koupit v drogerii.Savo je 3 ×ředěny chlornan.kyselinu bežně koupíš v drogerce.buď HCl nebo H2SO4 AKU.Opatrně s dávkováním.
  20. rocada

    Bazénový koutek(úprava vody)

    Zpětný klapky na snížení hladiny vody v bazénu?zajímavé. Filtrace od Trávníčka stojí za prd,vlastně skoro vše. Chemii jednu z nejlepších?Tablety jsou z číny,necháváte si dělat ty nejlevnější,tekutá chemie-to tu nehodlám rozebírat,vím své co u vás děje. Savo do bazénu?Proč ne,jen je třeba vědet kolik a bazén je jak křišťál,spolu s kontrolou Ph a trochou vločkovače.
  21. Domácí filtrace pod dřez jsou na ...... Když tak automat na likvidaci tvrdosti,zápachu,železa,ale je třeba mít protokol z rozboru vody a dle toho navrhnout zařízení.
  22. U C 8 je nejlepší shodit nárazník.Je to na 15 min i s výměnou.
    • 35
  23. rocada

    Breaking fault

    Ahoj,koukni na kabel od destiček.Mě to dělalo to samé,měl jsem je uhnilé.
  24. Kup si čerpadlo s hydrostatem.Netrápí tě nádoba a pořád máš konstantní tlak. Www.aquatrading.cz Www.ivarcs.cz
    • 15
  25. Pokud mě ji nezvrakuješ,tak do pátku si ji můžeš vyzvednout na Praze 9.
×
×
  • Vytvořit...