Přejít na obsah

jonny205

Uživatel
  • Počet příspěvků

    150
  • Registrace

1 Sledující

Věci klubové

  • Auto
    Peugeot 106
  • Rok výroby
    2000

Profilové informace

  • Pohlaví
    Nevybráno
  • Město
    Praha
  • Stát
    Česká republika

Návštěvy profilu

Návštěvy profilu jsou zakázány a nejsou zobrazeny ostatním uživatelům.

jonny205's Achievements

Pozorovatel

Pozorovatel (3/6)

1

Popularita

  1. jonny205

    Angel eyes na 206 - zkusenosti

    rozhodně nebrat v kroužkách sou žárovičky a svítí to bodově je to k hovnu
    • 7
  2. Já mám na prodej tuto přechodu originále z shopů na Sony radio
    • 26
  3. i já se pustím do instalace jen navím jak daleko udělat dírku na kapotě aby to správně fungovalo zde koupím tuto kuličku http://autocentrumwirth.cz/eshop/index.php?route=product/category&path=60_553_702
    • 42
  4. kolik za ty konektory??
  5. Též nechápou uživatele že si nekoupil kvalitní pioneer radio ale to už je jen jeho věc
    • 10
  6. No a zkoušel jsi tam nacházet pořádně silné pojistky?
    • 10
  7. možná bych zkusil todle http://www.ahifi.cz/pioneer-12pin.html kdyžtak tam dohledáš jiné
    • 10
  8. jonny205

    Angel eyes na Peugeot 206

    já sem kupoval Devil eyes a měl jsem tam redukce z tý hranatý kolíkoví verze na tu novější verzi elektriky
    • 25
  9. jonny205

    307CC zadní repro

    njn klasické repro co se montuje už věky měl sem ho v 206cc a ve stejném stavu vypraskané membrány ted mi to hraje suprově
  10. A šlo by udělat na peugeot 206 cc 2,0l 16 v nerezové svody dvě lambdy a svody jsou ze zadu motoru takže opačně než na obrázku
  11. jonny205

    Budíky

    tady něco co by také pomohlo http://aukro.cz/opravna-paska-displeje-v-budiky-peugeot-206-nova-i5634328359.html
    • 19
  12. jonny205

    Podsviceni palubovky - P406

    Měl jsem tam obič led žárovičky a odešel mi krystalky se vypálily.Zkoušel jsem vše možnosti jednu bílou folii dvě a hokusi pokusi mě dovedly k tomu že sem tam narval 4 led pásky a efekt je stejný myslím si že je v peugeot 206 blbě umístěn ten displej uchycení když ho trošku natočím směrem dolu jde dobře přečíst jak ho dám do polohy jak by měl být není tam nic vydět.Nemyslím si že by byl KO s normálníma žárovičkama jde dobře přečíst.
  13. jonny205

    Podsviceni palubovky - P406

    Dal jsem tam 4 led pásky z každé strany efekt stejný mám tam 2 průsvitné fólie a 1 bílou aby nedocházelo k přehřátí krystalků displeje a aby nepřestal ukazovat.
  14. jonny205

    Podsviceni palubovky - P406

    Tady zasílám fotky palubního displeje foceno kolem 19 hod a mé zjištění je že modré podsvícení se nehodí
  15. jonny205

    Podsviceni palubovky - P406

    no to právě že nevím zkusím nafotit a udělat s tím nějaké hokusy pokusy
×
×
  • Vytvořit...