Tak to je škoda Jirko, plast se nechá bez problému \"dodělat\" z jinýho a pak nic nepoznáš Takhle jsem tehdá nechal spravit náhradní lemy, co sem měl doma. Na jednom ho chyběla dobrá čtvrtka, takže jsme ho nastavili a paráda, jak novej
Co se toho mírně prdelně škaredýho předního současnýho nárazníku týče, tak bych ho zkusil dát do inzerce. Kolem aut se pohybuje velká spousta lidí s vášní v obdobnejch bestiálnostech, takže je dle mého dobrá šance ho udat
Kdybys měla cestu do PL, tak tam je jich celkem dost:
http://allegro.pl/listing.php/search?sg=0&string=peugeot+106+zderzak