Přejít na obsah

kujon106

Uživatel
  • Počet příspěvků

    5 149
  • Registrace

Vše od uživatele kujon106

  1. kujon106

    koupím nárazník

    Tak to je škoda Jirko, plast se nechá bez problému \"dodělat\" z jinýho a pak nic nepoznáš Takhle jsem tehdá nechal spravit náhradní lemy, co sem měl doma. Na jednom ho chyběla dobrá čtvrtka, takže jsme ho nastavili a paráda, jak novej Co se toho mírně prdelně škaredýho předního současnýho nárazníku týče, tak bych ho zkusil dát do inzerce. Kolem aut se pohybuje velká spousta lidí s vášní v obdobnejch bestiálnostech, takže je dle mého dobrá šance ho udat Kdybys měla cestu do PL, tak tam je jich celkem dost: http://allegro.pl/listing.php/search?sg=0&string=peugeot+106+zderzak
    • 39
  2. kujon106

    koupím nárazník

    Nárazník z obyč. 106 tam napasovat jde bez problémů, ale vypadá to blbě
    • 39
  3. kujon106

    jaký kola na 406?

    tn1 mi na 406 nějak nesedí
    • 46
  4. Znáš ten magickej trojuhelník, jo? Když chcete něco levně a kvalitně, tak to nebude rychle. Když chcete něco rychle a kvalitně, tak to nebude levně. Když chcete něco levně a rychle, tak to nebude kvalitně. A ten dotaz zkus spíše směřovat sem a nebo sem.
  5. Kolega v práci to nedávno vyměnil za klasiku a kouří to pořád, jednou nám dával i lekci toho, jak se mu to ekonomicky vyplatí Takže asi dobré. Já osobně nekouřím, takže nemůžu dodat vlastní názor.
  6. kujon106

    Výměna pružin

    Zkus najít na tý pružině nějakej nápis a podle toho dohledat oč se jedná.
    • 9
  7. Firemní výrazy - 1 chyba - \"mobbing\" jsem v životě neslyšel
    • 48
  8. kujon106

    Co všechno ste v životě ztratili?

    Hodinky za 5k, mrzí mě to do dneška
    • 47
  9. Počet chyb: 0 Skvělé. Z diktátu máte za 1.
    • 48
  10. kujon106

    Rozměry kol+pneu

    To je jen pro zmatení nepřítele
    • 36
  11. kujon106

    Rozměry kol+pneu

    Tohle téma je tu po stošesté minimálně, zkus pohledat v historii. A jinak - 195/46/R16 bez úprav.
    • 36
  12. Třeba někoho inspiruje :
  13. kujon106

    Tak jsem přesedlal

    Určitě se něco někdy naskytne, ale rozhodně to není v každém případě, jak si tady lidí myslí Každopádně ať benzíňák slouží.
    • 30
  14. kujon106

    Tak jsem přesedlal

    Tak oni jsou poctivé kilometry a poctivé kilometry To si měl nějaký limit najetých km? Těžko někdo koupí nové auto za x peněz, najede prd a pak ho pod cenou prodá. To si jen velká část lidí v ČR myslí
    • 30
  15. kujon106

    106 1.4 8V - motor S16

    Jo rozjezdy, ty to chce natrénovat, pak není problém sežrat i 170hp clio (3x po sobě) http://www.youtube.com/watch?v=qXA8KlpomrU
    • 26
  16. kujon106

    106 1.4 8V - motor S16

    Tož jestli jezdíš pana klobouka, tak ty 247mm budou dostatečný Já mám aktuálně 247mm drážkovaný kotouče + EBC greenstuff desky vepředu & klasika + brembo desky vzadu. Brzdí to tak nějak jakože to to auto zabrzdí, ale žádná sláva to teda není. Přemejšlim o 266mm, což bude dozajista lepší volba 283 už bych nedával, to pak bude dle mého zase přebržděný a hlavně těžký (na předek).
    • 26
  17. kujon106

    Notebook pre priatelku

    Lubk0, jestli to nemusí nutně bejt na vánoce, tak bych s nákupem počkal. Jak ntb, tak hlavně pevné disky šly teďka dosti nahoru (záplavy v Thajsku) a to se pak odráží v tom, že nemůžeš za danej peníz nic kloudnýho sehnat. Pro příklad - 21. října jsem kupoval tohle za 2 230 Kč. O týden později to stálo rovné 4 000 Kč. Dneska to mírně kleslo (3 700 Kč), ale stejně je to dost. [upravil dne 17.11.11 11:59 od kujon106]
    • 36
  18. kujon106

    Notebook pre priatelku

    Jde o to, jestli srovnáváš ntb od aceru nedávné, nebo současné. Dříve to aušus byl opravdu, dneska už je ta kvalita jinde. A ano, srovnával sem s aspire one, jakožto nejlevnějším z acerů v porovnání s několikrát dražšíma vrzounama od hp
    • 36
  19. kujon106

    Notebook pre priatelku

    Jo, já to celé nečetl, jen doporučil to, co nedávno kamarádovi a spokojenost Radku, naopak. Acer nosím s sebou pořád (2x týdně cesta vysočina -> brno a zpět), kdežto hp zůstávají pořád jen v kanclu. Vržou děsně. A krom toho ještě pěkně topí, což je ale samozřejmě daní za použitý procesor v porovnání s atomem v aceru.
    • 36
  20. kujon106

    Notebook pre priatelku

    http://www.alfacomp.cz/php/product.php?eid=1051450811ZU0CE1BKN A s tim, že je Acer šrot, rozhodně nelze souhlasit. Mám pracovní dva notebooky od HP, doma acer a ty HP jsou oproti aceru rozvrzaný srajdy. A to prosím porovnávám netbook (acer) za pár korun oproti \"firemním\" ntb (hp) za několik desítek tisíc.
    • 36
  21. Pod XP to bohužel nejede, ale pod W7 to jde jednoduše prográmkem Connectify
    • 25
  22. kujon106

    "Kamarát" somnou vy*ebal?

    No, není to ode něj sice úplně košér, ale to za kolik auto prodá je jen jeho věc. Jestli se smíchem prohlašuje že ti ho prodá zpět za novou cenu, tak je to minimálně na vynadání do ko*otů, ale spíše na pár facek
    • 70
  23. kujon106

    Aktuálně o všem II.

    To já mám také jasno, co bude po 106
  24. Co to bylo zač, nějakej lokální pug sraz?
  25. kujon106

    Jakou máte zbraň

    21\" už se mi zdál velkej, tohle je takový kompaktnější. Já teleskop v autě přendávám pod sedačku - první kus jsem reklamoval a zbylo mi po něm pouzdro, takže sem ho umístil pod sedák, kde ničemu nezavazí. Naštěstí jsem ho ještě nikdy nemusel použít
×
×
  • Vytvořit...