Tak když davaš dolu buben tak se pakny pohnou, spravně by jsi je měl povolit, ale když to šlo dolů tak není nutný povolovat, při nasazení zpět by se měli po několika zabrždění srovnat, je možný že se srovnali a bude to už OK, pokud ne muže být problem třeba i v tom ložisku, vyzkoušej jestli se kolo točí volně