No ta to ted právě řeším, mě to sakne v ty plechový placatý rouře. Už mam koupenou jinou z vraku, podstatne v lepším stavu než ta moje, dneska jsem ji očistil a natřel Hammeritem takže ted čekam až to uschne a pak hurá do auta.
jinak na netu nejlevněji za 1500,- ale odepsali že nemají a ani nebudou. Jinak jsem koukal u peugeota cca 2500,-
[upravil dne 2/10/12 20:30 od Radek Hurvajz]