Přejít na obsah

Radek Hurvajz

Moderátor
  • Počet příspěvků

    33 585
  • Registrace

  • Poslední návštěva

  • Vyhraných dnů

    111

Vše od uživatele Radek Hurvajz

  1. Pro Klubáky Cena bez DPH: 213 Kč Cena s DPH: 256 Kč
  2. No to je jasny že nebudou jako za provozu, ale pokud ma procesor 70° už v Biosu tak je jasný že je něco špatně. Projeď ten HDD jak piše Koblih a pak napiš co z toho vylezlo
    • 28
  3. Tak i ta ramka by to mohla dělat, těžko říct takhle když to člověk nemá na stole Je potřeba kouknout na teploty, třeba v Biosu [upravil dne 5/10/12 22:58 od Radek Hurvajz]
    • 28
  4. Sakra, než ja to nasmolim tak Koblih ma napsáno:D
    • 28
  5. Běží ti ventilátor?? jestli se noťas nepřehřívá náhodou? Na HDD si stahni Hard disk sentinel a po instalaci ho v options přepni do češtiny, stav HDD uvidiš na uvodní strance toho programu. Ale jde o to jestli ho vubec spustíš když se to hned kousne [upravil dne 5/10/12 22:33 od Radek Hurvajz]
    • 28
  6. Super, jen ten Mach 1 v tyhle upravě neznám:D:myslim
    • 9
  7. Radek Hurvajz

    Chladic bum

    U chladiče ten protikus to přežil bez uhony?? Koukam že tam byl nejpiš silikon, co? [upravil dne 5/10/12 15:51 od Radek Hurvajz]
    • 17
  8. Viděl jsem už dřív verzi kdy měl motor na zadech a do vody nasavací hadici, to tu možná i někde je, byl volnější, tady je spojenej s tim skutrem
    • 9
  9. Radek Hurvajz

    Fotím, Fotíš, Fotíme

    Spěchej, ja se chystam každej rok a když ma dojit k tomu, tak je listí na zemi:D
  10. Radek Hurvajz

    Chladic bum

    No ja to snad ani nebudu rozdělávat, to uřiznu na obou dílech a spojim to trubkou a stahovacíma paskama, nebo nevim, jestli to pujde blbě rozdělat a pak to poteče, tak jestli to není jednodušší takhle:myslim [upravil dne 3/10/12 17:52 od Radek Hurvajz]
    • 17
  11. Radek Hurvajz

    Fotím, Fotíš, Fotíme

    Tak si dáme trochu toho podzimu. [upravil dne 3/10/12 17:45 od Radek Hurvajz]
  12. Radek Hurvajz

    Chladic bum

    No ta to ted právě řeším, mě to sakne v ty plechový placatý rouře. Už mam koupenou jinou z vraku, podstatne v lepším stavu než ta moje, dneska jsem ji očistil a natřel Hammeritem takže ted čekam až to uschne a pak hurá do auta. jinak na netu nejlevněji za 1500,- ale odepsali že nemají a ani nebudou. Jinak jsem koukal u peugeota cca 2500,- [upravil dne 2/10/12 20:30 od Radek Hurvajz]
    • 17
  13. Radek Hurvajz

    Fotím, Fotíš, Fotíme

    No to vim, jenže k jidlu je pravě nejvic ten obal, vnitřek jen takovej molitan se seminky. Zkusim to, uvidime co z něho vypadne, musim mu řict že to je ten jak nejvic chválil toho koziho sýra. A že mu po akci tu dyni vrátíme použitou:D:D Ovšem tedy ale když jsem viděl co se dělo s melounem........................... [upravil dne 2/10/12 20:20 od Radek Hurvajz]
  14. Radek Hurvajz

    Lidskej nevkus

    Kristova noho to je zase pecka:o:D:D
  15. No to by myslim šlo, ale asi až na jaře pokud nebudu měnit tyčky na zadku, to ještě nevim, ale už začali být slyšet
    • 32
  16. No tak to už je asi lepši se stavit v Nachodě u mlejna a za 500,- mi to udělaji laserem, lepši než jet na Čermnou a tam dat 400,- za zrcadlo kde ti rovnost volantu zkusí projetím auta po křivý silnici, jezdil jsem k Bubeníčkovi s Š105, ale s 406 ani náhodou
    • 32
  17. Radek Hurvajz

    rada ohledně cizího čísla

    Bez trestniho oznamení to operator neblokne, ale pokud maš chytrej mobil da se to čislo bloknout přimo v něm Ale jestli je to nějaký vostrý tak bych to těm klukum od poldů dal, oni s tim něco provedou [upravil dne 1/10/12 21:23 od Radek Hurvajz]
    • 18
  18. To bude krysa černobylská, ty se bojí každej:D:D
    • 6
  19. Radek Hurvajz

    Fotím, Fotíš, Fotíme

    No je OBROVSKÁ
  20. Radek Hurvajz

    Už jste byli na houbách?

    Kristova noho, a ty nevíš kde bydlim jooo??? Mam i vlastní zvonek se jmenem, mě nemusiš volat napřed;)
    • 62
  21. Radek Hurvajz

    Fotím, Fotíš, Fotíme

    A dopr..., pochybuju že mi nějakou tata dá, krmí s nima.
  22. Radek Hurvajz

    Fotím, Fotíš, Fotíme

    A kosek dál vykvetla Chryzantéma
  23. Radek Hurvajz

    Fotím, Fotíš, Fotíme

    Vyrostla dýně, veliká převeliká
  24. Radek Hurvajz

    Už jste byli na houbách?

    Ty jsi byl v adšpachu jo?? a okolo mě jsi jel a nestavil se, no počkej, zajíci:myslim
    • 62
  25. Radek Hurvajz

    Pístní kroužky - výbrus

    Tak vyloženě nutný to není, ale pokud maš pocit že by to bylo potřeba tak když už je to rozebraný tak ho udělej, nebo se poptaj tady na zkušenosti - http://www.radex-brusirna.cz/
    • 8
×
×
  • Vytvořit...