Přejít na obsah

Radek Hurvajz

Moderátor
  • Počet příspěvků

    33 583
  • Registrace

  • Poslední návštěva

  • Vyhraných dnů

    111

Vše od uživatele Radek Hurvajz

  1. Radek Hurvajz

    Holení hlavy žiletkou

    Kuže od špeku a vydrží ti celej rok:D:D
    • 63
  2. Radek Hurvajz

    Holení hlavy žiletkou

    Hele, uvědom si že to pišeš do vlákna plešatejm :D:D
    • 63
  3. Radek Hurvajz

    Holení hlavy žiletkou

    To je jen praktičnost, u těch dětí. U mě spiš už nutnost:D
    • 63
  4. Radek Hurvajz

    Holení hlavy žiletkou

    Ježiš, vezme ho mašinkou na ježka a je to, pohodlný, jednoduchý na udržbu, některý děti teda vypadají jak tenisák po tom, ale co, hlavně je to vzdušný a hlava muže dejchat
    • 63
  5. Radek Hurvajz

    Holení hlavy žiletkou

    čeče z ty doby nic nemam, nebyli digifoťáky tak je fotek pomálu. Ale byl to vopruz, každý ráno se česat, a když jsem neměl sponku na culika tak se mi vlasy furt motaly, třeba i do polívky Šalda: no dřív mě to štvalo, ale ted mam stejnej nazor jako ty;) Hlavně ta pohoda, ráno vstanu a jdu:D [upravil dne 19/5/14 21:15 od Radek Hurvajz]
    • 63
  6. Radek Hurvajz

    Holení hlavy žiletkou

    Ja to tak nosil, chvíli, ale bylo to děsný :D
    • 63
  7. Radek Hurvajz

    Holení hlavy žiletkou

    No copak Šaldovi, ale co my ostatní, uprostřed nic a okolo háro juak Hejma:D:D
    • 63
  8. Radek Hurvajz

    Holení hlavy žiletkou

    Mysliš Gelovým podpalovačem , to by nebyla hlava jen holá ale taky pěkně rudá:D:D
    • 63
  9. Radek Hurvajz

    Holení hlavy žiletkou

    Si dozadu nevidim, si tam udělam zuby když to vemu jen strojkem
    • 63
  10. Radek Hurvajz

    Holení hlavy žiletkou

    Mě řekni jakej strojek ti to vezme takhle do hladka?
    • 63
  11. Celkem drsný, škoda že jsi to na tu vyvažovačku nedal hned
    • 58
  12. Charlie asi chce dělat náčelníka:D
    • 25
  13. Kdyby jsi nebyl kolenovrt tak jsi řád, a nevyhrožuj že nebudeš, nevěřim ti to;) [upravil dne 18/5/14 14:02 od Radek Hurvajz]
    • 25
  14. A k čemu to potom bude když to bude anonymně, nic nevypovidající klikání jak se kdo zrovna vyspal, nikdo nebude koukat do minulosti co kdo pro klub udělal nebo neudělal, plácnou tam jak to ted cítí protože jim přišla nějaká SZ o komerci atd. To je naprosto k ničemu [upravil dne 18/5/14 14:00 od Radek Hurvajz]
    • 25
  15. To je na koho? Na mě, nebo na Stibta, Já totiž nejsem ve vedení, takže si nazor na mě muže každý udělat sám a nepotřebuje se o tom hlasovat, nevidim duvod proč to vubec dělat, chceš snad vědět jakej má nazor vedení na tebe a potřebuješ to nějak kompenzovat, nebo proč?
    • 25
  16. Charlie, nemyslíš že tohle přeháníš, to zavání pokusem o rozvracení fora! A když je to po vzoru politiků tak to patří do cirkusu. [upravil dne 18/5/14 13:52 od Radek Hurvajz]
    • 25
  17. Pokrievky, ale to nevim jestli je spravně v připadě kol. Prostě ty krytky na středu kola, ma to vypadat takto http://img2.hyperinzerce.cz/x-cz/inz/7281/7281743-prodam-alu-kola-na-peugeot-406-2.jpg[/img]
    • 42
  18. http://auto.bazos.sk/inzerat/36679452/kolesa-hlinikovealu-disky.php http://auto.bazos.sk/inzerat/37065823/elektrony-peugeot-4x108-letne-pneumatiky.php - pokličky by k tomu měl mít, pokud nemá tak škoda http://auto.bazos.sk/inzerat/37458091/predam-elektrony-na-peugeota-406.php - to samý, pokličky!!! http://auto.bazos.sk/inzerat/37715291/15Elektrony-Peugeot-4x108.php - gumy ti budou ale k ničemu, jedině se domluvit [upravil dne 17/5/14 22:13 od Radek Hurvajz]
    • 42
  19. Je to přesně na 406, takže OK, šli by tam. Proč nekoupíš nějaký original alu na 406, ušetřil by jsi [upravil dne 17/5/14 22:05 od Radek Hurvajz]
    • 42
  20. Po dnešku nemám chuť
    • 18
  21. Proč to vytrháváš a dávaš to sem bez Oldova přispěvku, napsal že \"pokud mu dáme ban\" Tak jsme mu odpověděl A když pišu že jsi to asi nečetl tak myslim že jsi to nečetl, ani jsi nemohl, je to v karanteně., A přiliv prevítů kteří dostaly někdy ban nelze nijak řídit ani regulovat, tak proto je občas více a občas méně, to nemusíš brát jako nějakou statistiku, to nejde takhle jednoduše [upravil dne 17/5/14 00:18 od Radek Hurvajz]
    • 18
  22. Ano, napsal jsem přesně to co jsi zvyraznil, ale všimni si jak je to napsaný a kde je to napsaný, o Banu tam není ani slovo. Chytáš mě za slovíčka, zbytečně. Měl jsem tě za rozumnýho člověka, ale dneska jsi se teda fakt předvedl. Jde ti to pěkně, pokračuj tak dál, ty moudrej a vtipnej :D [upravil dne 17/5/14 00:12 od Radek Hurvajz]
    • 18
  23. O banech začal mluvit Olda ve svých vlaknech, od začátku, ja jsem to zminil až v tomto vlákně, takže nejdřív čti, než napišeš. Nikdo na něj bananem namával
    • 18
  24. Ne, šlo o tu druhou část kde mluvíš o Banu;)
    • 18
  25. Ty nedáš pokoj, to ho fakt chceš? 1. přispěvek OK, a hned to tim druhým zmatláš. Hele nějak nevidim ten přispěvek kterej jsi myslel tomu Medvědovi, bylo to tohle? \"Vlákno o Kennosaurovi k něčemu vedlo, výsledek zde byl a projevily se postoje různých členů. Docela zajímavá sociologická sonda. \" [upravil dne 16/5/14 20:30 od Radek Hurvajz]
    • 18
×
×
  • Vytvořit...