Proč to vytrháváš a dávaš to sem bez Oldova přispěvku, napsal že \"pokud mu dáme ban\" Tak jsme mu odpověděl
A když pišu že jsi to asi nečetl tak myslim že jsi to nečetl, ani jsi nemohl, je to v karanteně.,
A přiliv prevítů kteří dostaly někdy ban nelze nijak řídit ani regulovat, tak proto je občas více a občas méně, to nemusíš brát jako nějakou statistiku, to nejde takhle jednoduše
[upravil dne 17/5/14 00:18 od Radek Hurvajz]