Přejít na obsah

Radek Hurvajz

Moderátor
  • Počet příspěvků

    33 583
  • Registrace

  • Poslední návštěva

  • Vyhraných dnů

    111

Vše od uživatele Radek Hurvajz

  1. Kurt: No ale tady se platí, když jsou o 50 a my o 30 let pozadu;) [upravil dne 21/3/11 22:06 Radek Hurvajz]
  2. Huh cenzor nespí ... Cemu zas nerozumim ? Tomu o chcajicich rybickach nebo mikrodirkach ve skle ? Myslim ze od puvodniho tematu jsme jiz na hony vzdaleni tak co kdybys vychladl a premyslel nez na me zareagujes priste hm ??... [upravil dne 21/3/11 21:48 Stibto] Hele, Minimaxa si dělal prdel, tak se uklidni a hned nestartuj. A pak jak jsi to myslel s tim cenzorem??? [upravil dne 21/3/11 21:50 Radek Hurvajz]
  3. Ty jo, Miniku, co sis to dneska dal dobrýho? :D:D
  4. Radek Hurvajz

    Zlobí televizor

    Tak tohle co popisuje nebude pouhým zmagnetováním obrazovky, to by dělala fleky a podobný chujoviny, ale ne pruhovanou obrazovku jako při servisním modu nebo k čemu to přirovnat
    • 21
  5. I když teda můj hardwér mi vyhodil že póry nemají žádnou váhu, tudiž ani mikropory nic neváží a tak nemužeš mikropory vážit na mikrogramy:D
  6. No to je jednoduchý, prodam ti lepší hardwér a potom to lehce spočitáš [upravil dne 21/3/11 21:36 Radek Hurvajz]
  7. Radek Hurvajz

    Zlobí televizor

    Nejspiš něco přimo v TV tuneru, než naběhne potřebuje ohřát, myslim že oprava bude nakladná, leda nějakej domamonter, ale je možný že je tam něco špatně tak že to nepujde opravit. A potom televizi z r 94 bych asi jen zkusil opravit, a při prvnim ohledání bych ji nejspiš vyhodil
    • 21
  8. Nj, ale vy jste pozadu o 50 let, to přežijete dýl
    • 8
  9. Jenže ty máš ty šikovný rybičky:D
  10. To víš, NANO potok:D:D
  11. To je jasně komerční inzerce. BAN !!! Sem nikde npsal že mám víc litrů než jeden:aut:D:D
  12. Ja to beru z potoka, takže nemusim platit stočné:D
  13. Miníku, ty si ale hováááádo, takhle mě dělat chutě večer:grr:D:D:D
  14. Prodám Nano kapalinu do ostřikovačů, čírá barva, vysoce učinná, bez zapachu a bez vůně, vhodná především pro eliminaci nepřijemných pachů při ostřiku předního skle, taktéž čistí mikropóry ve skla. Nejmodernější nano technologie. 1 litr jen za 300,- kč, AKCE [upravil dne 20/3/11 20:47 Radek Hurvajz]
  15. Jo tak řasa, sviňa jedna zelená:D
  16. Hustý, žlutý skla:D:D:D Jen nevi co mam dělat kdybych chtěl hodně tmavý, třeba hnědý:D:D:D
  17. No tak už vim proč mam zelený skla, v tech mikroporech mi zustala asi zelená kapalina z ostřikovače, nevi někdo jak to vypláchnput, nebo tak něco??
  18. Radek Hurvajz

    jak spravne kontrolovat olej

    Nejlepší je před jízdou, ráno před nastartováním vytáhnout měrku a bez otírání vydíš stav oleje, nic není zablitý je to nadherně jen na konci měrky. [upravil dne 19/3/11 15:00 Radek Hurvajz]
    • 18
  19. Radek Hurvajz

    Noční hlídání

    Jsme tu stále;)
  20. Radek Hurvajz

    Noční hlídání

    :D
  21. Radek Hurvajz

    Noční hlídání

    Jo, těsně před tebou tu byli:D
  22. Radek Hurvajz

    Noční hlídání

    Jsem psal klidnou, ne prospanou, spat se bude až zitra
  23. Radek Hurvajz

    Noční hlídání

    Ale tebe né, ty seš jen místní zákon. Já myslel zákona trestního, mam službu tak bych radši klidnou noc;)
  24. Radek Hurvajz

    Noční hlídání

    Já jsem tu taky, a zákon sem netahej, ten ať dneska radši spí
  25. Nemusíš, ale o hodně přijdeš
×
×
  • Vytvořit...