Přejít na obsah

Radek Hurvajz

Moderátor
  • Počet příspěvků

    33 581
  • Registrace

  • Poslední návštěva

  • Vyhraných dnů

    111

Vše od uživatele Radek Hurvajz

  1. Radek Hurvajz

    ZoSo 406 - 8V nebo 16V

    VF38ELFY - XU7JP4 je to 16V
  2. Radek Hurvajz

    ZoSo 406 - 8V nebo 16V

    tak tam maš 16V, pošli vin, bud sem nebo do Sz to je jedno
  3. Radek Hurvajz

    ZoSo 406 - 8V nebo 16V

    1,8 8V 81 KW, neseknul jsi se, to má 16V nebo maš blbě KW mělo by tedy být 66kw [upravil dne 24/1/12 20:44 od Radek Hurvajz]
  4. Dobrá seš tam
  5. Co bungalow? je tam po jednom mistě v každym, jedeš sám?? Nebo tě šoupnu na ten 6ti lůžák na ubytovnu A u Bigbadajohna je misto i na tom Hotelu, tak si vyber;) [upravil dne 24/1/12 17:33 od Radek Hurvajz]
  6. Citace jakehokoliv přispěvku s epoužije pokud je nutná k pochopení, pokud to nutný není napišeš obecně - Stibto: a text sdělení, nebo For Stibto či 4Stibto, jak uznáš za vhodné. Pokud by prostě přispěvek bez citace postradal smysl, byl nesrozumitelný tak citaci použiješ, ono někdy to bylo 5 citací uvnitř citace a pak to vypadalo naprosto nepřehledně Namátkou třeba toto, ale byli tu i horší. [upravil dne 24/1/12 15:15 od Radek Hurvajz]
  7. No jo, kurnik lidi kde jste?
  8. aby bylo poznat že je to baba
  9. Aha to jsem nějak nezaregistroval, tak to pardon
  10. Jo, země neomezených možností http://navratdoreality.cz/index.php?p=view&id=12211
  11. Radek Hurvajz

    Flock

    Virus FLOCK:D
  12. Radek Hurvajz

    Flock

    To je lepší jak Medvěd Block:D:D
  13. Radek Hurvajz

    Flock

    Pokud by se to použilo jen na tapece dveří, nemyslim v tyhle hrozný kombinaci, tak je to super obnova tapeců, ale takhle moc teda asi ne;) [upravil dne 23/1/12 22:42 od Radek Hurvajz]
  14. Radek Hurvajz

    Pneu

    Kobliho, levnou gumu seženeš snadno, dokonce by šla asi i na 407, a vydrží opravdu hodně, jen nevim proč ale prodavají to po třech kusech:myslim:D
  15. Radek Hurvajz

    Co Vy nato???

    Co třeba změnit nadpis podle pravidel??
  16. A pak ještě misto pro Avatar, ted je to dobře vidět. Pokud maš uvedeno bydliště, náladu tak se pod obrázkem ještě roztáhne, viz já a třeba Peta
  17. Punkač, šířka není firefoxem, ale přizpůsobí se velikosti místa kde maš avatar, tajže když napišeš jen jeden řádek zustane misto pro podpis široký, když napišeš více, jako ted tak se to misto smrskne
  18. Proč právník, za mě byl podpis dlouhej, neodpovidal pravidlum a hotovo, nijak s tim jinej problem nemam
  19. Pravidla se nějak upraví a pak kdo nedodrží dostane po sosáku, bude se to muset hlidat protože lidi neznají míru a pišou tam i jak se jmenovala jejich babička za svobodna a že jezdila na kostitřasu
  20. 10. Pravidla pro podpis Uživatelé si mohou definovat vlastní podpis na fóru, tento může obsahovat vložený obrázek. Administrátor však má právo nevhodný podpis (podpis příliš dlouhý, obsahující příliš velký obrázek nebo jinak porušující pravidla fóra) upravit do přijatelné podoby. Ber to tak že byl příliš dlouhý. Ostatní příliš dlouhé podpisy tady na foru a jinak porušující pravidla se zrovna mezi moderatorama řeší a dlouho tady už nebudou, takže kdo to čte tak ať zkracuje, nebo mu ho zkrátíme my:D
  21. Hele jo, klidek, nebo tě necham stavět si iglů:D:D
  22. Ja věděl že ty budeš nějaká černá ovce:D:D
  23. Ale podpis máš proti pravidlům, takže pokud ho neupravíš bude ti upraven;)
  24. Hmm taky dobrý
×
×
  • Vytvořit...