Přejít na obsah

Radek Hurvajz

Moderátor
  • Počet příspěvků

    33 583
  • Registrace

  • Poslední návštěva

  • Vyhraných dnů

    111

Vše od uživatele Radek Hurvajz

  1. Ty voe, český LORDI:mrk:super
  2. Kde asi -
  3. No radši ať se nesype, pak jsou s tím je a jen starosti, ale psát mužeš, mame tu i sekci pokec a spoustu jiných;) Goldinko, viš co to dalo práce aby to za víkend vyrostlo, jak jsem to musel zalívat:D:D
  4. Tak zastupkyň něžného pohlaví je tu pomálu, a když se nějaká nová objeví tak je jasný že to nebude bez debaty:D Jinak ja tu dlouho neměl svoji fotku tak ji sem dam znovu:D:D [upravil dne 23/2/12 22:03 od Radek Hurvajz]
  5. Tak to přeji, sice opožděně, k narozkám vše nejlepší
  6. Tak to blonďatá kočka sedí za volantem, a ta druhá kočka na mistě spolujezdce, tak to je snad jasný ne?
  7. Jůů, tipuju max 20 let:aut:mrk
  8. Ti nevim, mě se líběj obě, nebejt o generaci dál tak to nevim:aut:D:D
  9. Radek Hurvajz

    Fotím, Fotíš, Fotíme

    Tak to je hodně pěkný, ani neni poznat že je to mobilem
  10. A zase nic nevime, tak která? rozpuštěná, nebo stažený vlasy dozadu?
  11. Jom jasný, na 16 vypadáte ale obě, takže vime zase prd:D:aut
  12. Nj, jak to někdo zakáže tak pak mužeš laborovat jak chceš
    • 6
  13. Upravi si to Peta: ty vole, ja bych nejel ani hovno
  14. Jak je v nazvu souboru diakritika tak to nefunguje, a ani např obrazek pak neudělá náhled;) Vložit jdou, ale jak je tam haček nebo čarka tak se u obrázku nezobrazí náhled a u jiných souborů to ukradne příponu [upravil dne 23/2/12 16:44 od Radek Hurvajz]
  15. Scratchi tady maš to video -
  16. Čeče ja mam Thunderbirda, ale bude to podobný, někde bude zapnout automatickou kontrolu schánky a časový interval kontroly, to maš po minutě, to je moc, ja myslim 5 minut je dostačující, ale někde to bude vypnutý tady něco je - http://office.microsoft.com/cs-cz/outlook-help/zmena-frekvence-odesilani-posty-a-kontroly-novych-polozek-uctem-pop3-HA010356435.aspx [upravil dne 23/2/12 12:56 od Radek Hurvajz]
    • 6
  17. Radek Hurvajz

    Předseda vs SZ

    To máš dobrý, já mám od 22.1.2011 \"jenom\" Přijaté (797) Odeslané (435) Je fakt že tam je i dost hlašenek, ty mažu jak mě napadne
  18. Video mam ja a peta, no zkusim ho narvat na youtube, ale bude to trvat, fotky tahaní mám i já na rajčeti
  19. No jooo, copak Edison, vynalézáme, vynalézáme? Hlavně aby jsme vynalezli něco užitečného, ne zase jen odpadní teplo z žarovky a nějaký vytápěný křeslo který probíjí:D
  20. Z ty třetí je to jen ukázka, ale nejpiš v dohledné době bude V kinech ČR od: 25.10.2012 Magnusfilm http://www.csfd.cz/film/306957-bastardi-3/videa/ [upravil dne 22/2/12 20:55 od Radek Hurvajz]
  21. Radek Hurvajz

    Tak další co naletěli

    No myslel jsem to jen jen na Oddieho, Hyenovi bych samo že nevěřil ani pozdrav:D
  22. Radek Hurvajz

    Tak další co naletěli

    No tak to je pak jiná
  23. http://www.youtube.com/watch?v=NEV-BGGjb9I
  24. Radek Hurvajz

    Tak další co naletěli

    No jo, ale to museli být snad lidi kteří tě znají, jinak asi ne. Pokud bych to byl člověk na inzerát kterýho neznám tak bych do toho prostě nešel. A i u toho známýho bych byl na vážkách
×
×
  • Vytvořit...