Přejít na obsah

Radek Hurvajz

Moderátor
  • Počet příspěvků

    33 583
  • Registrace

  • Poslední návštěva

  • Vyhraných dnů

    111

Vše od uživatele Radek Hurvajz

  1. Klidně, jen dej vědět předem abych připravil zoologickou k prohlídce dvěma drakům:D:D Jen v sobotu asi radši ne, to se zabíjí dvě tyhle svině a na prohlížení tu je i selátko [upravil dne 20/3/12 20:52 od Radek Hurvajz]
    • 38
  2. Nahořklý není, dělame z něj sýry a jogurty a super. Kůzlatka se uvidí, něco se prodá, něco sní Jinak přebytečný mliko převážně dostavají prasatka a prasatka pak sníme my:D [upravil dne 20/3/12 20:47 od Radek Hurvajz]
    • 38
  3. Kozy neee, teda meee, ale fotky jooo:D:D:D
    • 38
  4. Už jsou tam, nějak zmizeli když jsem se odhlasil z toho serveru kde jsou.:D:D
    • 38
  5. Až vyrostou tak budou pořádný.:D:D Dneska se nam narodili cca v 10.30 hod a hned čtyři v jedny:D:D
    • 38
  6. Radek Hurvajz

    Kdo si hraje,nezlobí....

    Jenže KoudaK je truhlařík:D takže proč ne, mě se to líbí, je to super
    • 15
  7. Prej jen pro otrlé. Sem čekal nějakýho placáka a bazen plnej krve a vono nic:D:D
  8. Jo budeš se moci zučastnit, maš to povolený:D:D
  9. Hele ja to zkusim taky tady v tomhle vlákně, tady by mě mohl někdo poradit, koupil jsem traktor Zetor super 30, chtěl bych to přestavět a udělat z toho sedana, co musim všechno vyměnit? Z administrativnej stranky viem,ze sa to neda, pak ak mam byt uprimny ma to moc nezaujima :D:D:D Crazybiker, a neřikej mi že je to jinej případ, je to uplně stejná kravina jako ta tvoje:D [upravil dne 17/3/12 20:03 od Radek Hurvajz]
    • 59
  10. Skoro 4 roky staré téma:myslim
    • 12
  11. Dopr, to abych ten rozpis předělal, sakra. No v každym připedě jedu, já musím:D
  12. Ty hele, nejsou tam všichni nějaký hubený??:D
  13. Myslel jsem RESET, to je reset do továrního nastavení. je to i *#7780# přijdeš o nastavení a telefonní seznam, zalohuj Na zkoušku si vytoč nějakou 800 linku s plechovou hubou, to je zadara. např 800123456 to je O2 [upravil dne 16/3/12 15:32 od Radek Hurvajz]
    • 6
  14. Reset telefonu by měl pomoct
    • 6
  15. Dysgrafik: Porucha motorického psaní. Dyslektik: Porucha čtení. Ani jedna porucha nemá vliv na psaní na klávesnici a ani jedna nemá vliv na gramatiku. Mam syna se stejnýmy problémy, propiskou piše strašně ale jaký napsat í nebo s a z to rozpozná uplně normálně. Tak si to přeberte jak chcete, ale podle mě si tady někdo dělá srandu. Pokud je to jinak tak se omlouvám, ale žádám o srozumitelný vysvětlení, Dysgrafii neberu
    • 14
  16. Radek Hurvajz

    Noční hlídání

    Mobil má pod avatarem:D
  17. Radek Hurvajz

    Noční hlídání

    Pane Stejskal, slyšíte dobře?? Coo říkáte pane doktore??, jestli dobře slyšíte, jooo to já slyším i trávu růst :D:D:D:D
  18. Radek Hurvajz

    Noční hlídání

    Někdo vidí houby, někdo bílý myši a někdo holt lopaty:D:D Jo a někdo je i hluchej:D:D [upravil dne 16/3/12 00:51 od Radek Hurvajz]
  19. Radek Hurvajz

    Noční hlídání

    Jestli řekne že někdo z nás je lopata tak mu dám banána:D:D:D
  20. Radek Hurvajz

    Noční hlídání

    Pohotovost, výjezdovka na PCO, spim, koukam na filmy, žeru atd, jen mam na krku telefon a před barakem zasahovku, občas se někam projedu zahnat nějaký pobudy:D:D:D [upravil dne 16/3/12 00:47 od Radek Hurvajz]
  21. Radek Hurvajz

    Noční hlídání

    Kde maš lopaty?? ty jsou v ostravě snad
  22. Radek Hurvajz

    Noční hlídání

    Třeba proto že někteří holt nemají registraci na hlavní straně, ještě z dob kdy se dalo registrovat jen na forum
  23. Radek Hurvajz

    Noční hlídání

    Jaká kuna pořád, ja jsem vrána, celej v černým a noční pták:D
  24. Radek Hurvajz

    Noční hlídání

    Ja mam noční, zitra denní a hned noční, a v sobotu denní a pak zase volno 4 dny:P
  25. Radek Hurvajz

    Noční hlídání

    Krá krá, kdeže jsou kuny?:D
×
×
  • Vytvořit...