Hele ja to zkusim taky tady v tomhle vlákně, tady by mě mohl někdo poradit, koupil jsem traktor Zetor super 30, chtěl bych to přestavět a udělat z toho sedana, co musim všechno vyměnit?
Z administrativnej stranky viem,ze sa to neda, pak ak mam byt uprimny ma to moc nezaujima
:D:D:D
Crazybiker, a neřikej mi že je to jinej případ, je to uplně stejná kravina jako ta tvoje:D
[upravil dne 17/3/12 20:03 od Radek Hurvajz]