Přejít na obsah

Radek Hurvajz

Moderátor
  • Počet příspěvků

    33 583
  • Registrace

  • Poslední návštěva

  • Vyhraných dnů

    111

Vše od uživatele Radek Hurvajz

  1. Ja si řikal že snad dneska čistíš mobil od fotek nebo co, na foru to je sama fotka od tebe. Koukam někteří byli tak vožralý že byli uplně rozmazaný, co??:D [upravil dne 20/5/12 21:17 od Radek Hurvajz]
  2. No podle všeho to snad fotil Moby:D
  3. Tak nějak, neni zrovna co dělat:D
  4. Tady maš soutěžní vyběr:D
  5. Proč mysliš? Ma to být Lvice 2012, ne krasavice 2012;)
  6. Divný že nemá známky vzadu:myslim
    • 51
  7. No nic jenyho než to co jsem napsal;)
  8. No ono by to třeba i bylo, ale chtělo by to jinýho fotografa:D:D
  9. Radek Hurvajz

    Mapa členů

    Už tam jsi;)
  10. No tak si spočitek jkolik km to pruměrně najelo za jeden rok a pak si to dopočitej, budeš mit pouze přibližnej vysledek. Jinak to asi zjistit nepujde, hrubý odhad cca 150 až 200tis km;) Udělej rozvody a nutnou udržbu, pokud to auto nevykazuje nějaký vážný problemy tak jezdi dál, ten motor vydrží 800tis km jako prd, a zbytek auta je o udržbě [upravil dne 19/5/12 23:19 od Radek Hurvajz]
    • 34
  11. Teda hasit ohynek jak plaminek od svičky takovým stylem jsem ještě neviděl:D:D A taky jsem nepochopil jestli tam ten borec fakt škrtnul zapalovačem u ty nadrže:o http://navratdoreality.cz/index.php?p=view&id=13432
  12. Tak sem to skouknul, sice jsem u toho malem dostal epileptickej záchvat ale přežil jsem to a mam to za sebou:D
    • 13
  13. Když kameru nepovoliš nabidne ti šipky. No takovýhle auto bych nechtěl asi ani pujčit. Po pár metrech se mu rozladí rádio, a po projetí blátem ti to nahází bahno na čelní sklo, to sem viděl naposledy u žigula kterej měl prorezlý blatníky a skrz ty díry to litalo přimo na sklo:D 03.14.59 [upravil dne 17/5/12 20:15 od Radek Hurvajz]
    • 35
  14. Ja bych to na poště převzal a pak zavolal pyrotechniky aby mi to otevřeli:D:D:D Ono ten odesilatel pan Vyletel ma docela zavadějící jmeno:aut [upravil dne 17/5/12 18:15 od Radek Hurvajz]
    • 28
  15. Radek Hurvajz

    USA budou patřit jiným

    Ja myslim že na to nedojde, protože dřive zničej zeměkouli:D
    • 24
  16. Radek Hurvajz

    Lidskej nevkus

    Tak to by bylo světlo HID a ted tu máme nové světlo PET:D:D:D
  17. Hele tohle dal Peta o par přispěvků výše, jsi to nějakpřehlíd ne?
  18. Radek Hurvajz

    David Ráth - Vsadíme si ?

    I kdyby to na něj navlikli s tou krabicí tak těch 30 mega mu do podlahy asi nedali, takže čistej není. Ale že pujde sedět tomu moc nevěřím.
    • 12
  19. Jsem to dal k sobě, aby byli pohromadě
  20. Radek Hurvajz

    Pivo s příchutí

    Nejlepší z citronu byl asi ten Zlatej Bažant, a i Staropramen není špatnej, ale ten ružovej humus bezinkovej nedoporučuju:D
    • 90
  21. Hleda blbě -
    • 18
  22. Radek Hurvajz

    Pivo s příchutí

    Pšeničný jsem pil cca před 20 lety poprvé v německu a moc mi chutnalo, dost jsem se divil když mi strýc do toho cpal kolečko citronu, nechapal jsem, a nedal jsem si ho tam, pak když se bílá piva objevila tady v čr tak si ho občas rád dám, viz třeba Weizenbier od Primatora
    • 90
  23. Radek Hurvajz

    Pivo s příchutí

    Hele to točej i u nás, ale barva je hrozná http://www.zelenepivo.cz/kde-se-toci-pivo?t=N%C3%A1chod
    • 90
  24. pochlubte se co jste kde, kdy, kdo pili za pivo s příchutí, jestli vam to chutná nebo je to blivajz apod. Parkrát jsem dostal Staropramen Lemon, a Zlatý bažant Radler, taky citronovej, to by se ještě jako osvěžení dalo, ale dnes jsem dostal tohohle Gambrinusa (viz foto) a to mě dorazilo, to už je malinovka, sladký jak bábin cic, prostě blekeke, musel jsem to zalejt normálním Kozlem:D V reklamách jsemkoukal že se to docela rozmáhá, nějaký grepový pivo atd, co se to sakra děje?
    • 90
  25. Goldinko, jestli vyhraješ tak beru podíl z autorských práv k fotce, a Vector dostane bolestný za to že jsi ho uřízla:D:D:D
×
×
  • Vytvořit...