pochlubte se co jste kde, kdy, kdo pili za pivo s příchutí, jestli vam to chutná nebo je to blivajz apod. Parkrát jsem dostal Staropramen Lemon, a Zlatý bažant Radler, taky citronovej, to by se ještě jako osvěžení dalo, ale dnes jsem dostal tohohle Gambrinusa (viz foto) a to mě dorazilo, to už je malinovka, sladký jak bábin cic, prostě blekeke, musel jsem to zalejt normálním Kozlem:D
V reklamách jsemkoukal že se to docela rozmáhá, nějaký grepový pivo atd, co se to sakra děje?