Přejít na obsah

Radek Hurvajz

Moderátor
  • Počet příspěvků

    33 583
  • Registrace

  • Poslední návštěva

  • Vyhraných dnů

    111

Vše od uživatele Radek Hurvajz

  1. Některý lidi jsou rozbitý
    • 11
  2. Krkovici měl Miník vždycky bez kosti, sul do marinady napsanou nemá, tak asi ne
  3. Radek Hurvajz

    P 406-- pila??

    Ten zvuk mi připomíná ložisko těsně před zadřením, radši bych s tím nejezdil, mohlo by to mít krutý nasledky
    • 8
  4. Dík, to už máme nakoukaný od tebe:D;) Sušený to není dobrý Sem přemýšlel že bych tě zneužil jako šefgrilmastera přimo tady na mistě:D [upravil dne 6/6/12 21:02 od Radek Hurvajz]
  5. Ty jo, tohle je jak na zavolanou, ja to chtěl hledat abych našel tu krkovičku protože se v sobotu chystame grilovat a vono je to tady pěkně Gronholmmem vytažený
  6. 1KS 390 KČ http://www.nanopena.cz/ cenik hned vpravo
  7. No a zpět pojedeš s flekem na střeše:D:D
  8. Melowtrax a poslechovka? Tak snad jedině po litru Ginu:D:D Rano budu vědět že mi hlava po tom Ginu rozhodně neduní :D [upravil dne 5/6/12 21:17 od Radek Hurvajz]
    • 61
  9. Stěrače stírají, ostřikovače stříkají. - Že se Vám do toho pletu ale ty stěrače, odstřikovače nemusíte hlásit, ty přece vidíte. - To je pravda, díky - Erno ty stěrače, odstřikovače nemusíte hlásit to všechno vidím. - Jó..Klaxon troubí...
  10. Radek Hurvajz

    Co je to za pavouka?

    Třesavka velká. Pholcus phalangioides. Bacha kouše!! Jsou rozšířené především v teplých zemích; je známo přibližně 800 druhů. K nim patří i třesavka žijící u nás, která sídlí v temných prostorách, především ve sklepích nebo na půdách. Třesavky ve své síti visí hlavou dolů. Při nebezpečí uvedou své tělo i s nohama a tím i svou síť do rychlého třaslavého pohybu. Tím se jejich tělo zdá být větší a jejich obrysy působí rozmazaně [upravil dne 5/6/12 20:22 od Radek Hurvajz]
    • 20
  11. Se koukej zklidnit. A doporučuji ti omluvit se. Mohlo by se stát že to parkrát zopakuješ a dostaneš BAN na forum.
    • 58
  12. Třeba ložisko. Taky to muže být napinací kladka, jak na rozvodech tak na plochým řemenu přislušenství.
    • 9
  13. Tady jsou mapy a trasy od Medvěda, kdo chce nahlednout na to putování, doufam že jsem to očisloval dobře. http://uloz.to/xGAu4yT/banat-rar
    • 44
  14. No nevim, v CHKO nam přijdou zviržátka rozbit hubu za jakoukoliv muziku:D:D
    • 61
  15. Radek Hurvajz

    Peugeot Oxia

    Na foru toho jsou hromady, třeba tady a mnoho dalších temat. A když ten článek čtu tak si říkám jak to letí, ono už to bude 25 let:o
  16. je zajimavý že se po najetí na reproduktorek zobrazí popisek Beatbox místo poslech:D
    • 7
  17. Ou maj gáád. Taky neuměj nic jinýho říct když se něco stane.
    • 6
  18. U nas ještě když jsem bydlel na vesnici s cca 800 obyvateli tak si soused namaloval značky na karton i s červenou a zelenou známkou s vyznačením do kdy platí TK a ME, normalně s tim jezdil asi pul roku bezproblemu Všichni okolo nechapali:D [upravil dne 1/6/12 15:35 od Radek Hurvajz]
    • 7
  19. Odvětrání víka hlavy vede do filtrboxu, nebyl tam danej nějakej sportovní filtr, konus nebo tak něco?? Jinak bych to jako problem neviděl, jen by se dal zpět origo filtrbox a ta hadice co tam chybí a bylo by
  20. Asi tak, trubka se u nas použiva taky. Tydýt je takový míň vostrý Hele co jsem našel:D http://www.odpovedi.cz/otazky/vyznam-slova-tydyt-jako-podstatneho-jmena [upravil dne 31/5/12 22:29 od Radek Hurvajz]
  21. tydýt= slangové označení bambuly (Trouby) on je tak trochu trouba ten s tim skutrem. Např: Ty jsi ale tydýt že to nevíš A slovo Tydýt je asi odvozeno od zvuku klaksonu, takže by se dalo říct, ty jsi ale trumpeta;) [upravil dne 31/5/12 22:20 od Radek Hurvajz]
  22. A v Dagestánu pak už uplně všecko, a nemusiš mit ani prachy, stačí mit medvěda 5,5 litr:bojim
    • 11
  23. Měl dost kliku myslím, ale hlavu ma asi vymetenou:o http://navratdoreality.cz/index.php?p=view&id=13564
    • 11
  24. Radek Hurvajz

    Centrální zamykání

    Koukni tady, ale myslim že by nešlo vubec zamknout kdyby to byla pojistka-
    • 10
  25. Radek Hurvajz

    Centrální zamykání

    No tak to je zajimavý, v každym připadě koukni na přijimač, nahoře u světylka, vyloupneš to velký světlo a pod ním jsou dva torx šrouby, zkus konektor jestli jen blbě nesedí, a taky tam někdy nateče voda okolo anteny a blbne to. Dalši věc je že musiš dobře mířit při odemykání, ale to asi víš Mě to tak dlouho štvalo až jsem si za 2 litry nechal namontovat univerzalní dálku s alarmem a mám klid, sice přibyl ovladač, ale zase odemykám z 15metrů bez problemu [upravil dne 31/5/12 20:32 od Radek Hurvajz]
    • 10
×
×
  • Vytvořit...