No tak to je zajimavý, v každym připadě koukni na přijimač, nahoře u světylka, vyloupneš to velký světlo a pod ním jsou dva torx šrouby, zkus konektor jestli jen blbě nesedí, a taky tam někdy nateče voda okolo anteny a blbne to. Dalši věc je že musiš dobře mířit při odemykání, ale to asi víš
Mě to tak dlouho štvalo až jsem si za 2 litry nechal namontovat univerzalní dálku s alarmem a mám klid, sice přibyl ovladač, ale zase odemykám z 15metrů bez problemu
[upravil dne 31/5/12 20:32 od Radek Hurvajz]