Přejít na obsah

Radek Hurvajz

Moderátor
  • Počet příspěvků

    33 583
  • Registrace

  • Poslední návštěva

  • Vyhraných dnů

    111

Vše od uživatele Radek Hurvajz

  1. Radek Hurvajz

    Domaci kino s DVD 5.1

    A když někdo říká že to není prostorový tak mu pustím nějakej film, a tam praskne led na jezeře až to zaklepe barákem, a to je teda sakra prostorový:D Až si ucvrkneš
    • 9
  2. Radek Hurvajz

    Domaci kino s DVD 5.1

    Nejlepší zvuk maš stejně z 2.0;)
    • 9
  3. MJSytic: Kde maš Koblihu???
    • 30
  4. Pokud nemá obrazky tak toleruju tři řadky podpisu max, to jen k tomu. pokud maš obrazky tak k nim jen jeden nebo žádný řadek, zakladní info jde dat i do obrazku, jo a obrazky maximalně 100pix na výšku;) [upravil dne 18/7/12 18:25 od Radek Hurvajz]
  5. Viz Výše: povoleny limit 1.0
    • 47
  6. Asi klika jako hrom že vyvazli bez važne ujmy, ale ten katapult je docela dobrej:D http://www.autorevue.cz/muz-byl-pri-nehode-katapultovan-stresnim-oknem#utm_medium=selfpromo&utm_source=autorevue&utm_campaign=RSSfeed
  7. Reklamuj to hned, občas to nějakej telefon dělá, kousne se a pak vytuhne, proto nejde zapnout bez vytažení baterky, trvej na tom takto to zapsat do reklamačního protokolu (Nejde zapnout, musi se vyndat baterie a znovu vložit) přehrajou firmware a když to nepomuže tak při druhý reklamaci většinou vymění zakladní desku. [upravil dne 18/7/12 16:05 od Radek Hurvajz]
  8. Ty vole, už vidim uplně živě Adu na motorce s tim sudem jak sráží cyklisty a vesničany jdoucí po krajnici:D:D:D
  9. Radek Hurvajz

    měření tepu při sportu

    Hmm, a tim že leží ve skříni mu umřou baterky a pak bude přesně jen na tech 10 sec a chcipne, je potřeba to použivat, věci s nabijecima baterkama se neskladují
    • 31
  10. Radek Hurvajz

    Tv Daewoo DHT29-3

    Koukni na ten odkaz, jeví se to stejně
    • 16
  11. Radek Hurvajz

    Tv Daewoo DHT29-3

    No tak to vypadá že jsi se dostal do servisního menu a tam to rozhodil, tak vlez zpatky a srovnej to http://www.ebastlirna.cz/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=45421&highlight= [upravil dne 17/7/12 22:30 od Radek Hurvajz]
    • 16
  12. davidekcz: když jsme u toho přečti si taky ty praidla, třeba to pochopíš. A pak muj podpis tvořilo vedení, a proto protože propaguje sraz kterej někdo udělal pro ostatní. [upravil dne 17/7/12 22:25 od Radek Hurvajz]
  13. Radek Hurvajz

    Tv Daewoo DHT29-3

    Ono by možna mozhlo i VN trafo bejt v pr....
    • 16
  14. Radek Hurvajz

    Tv Daewoo DHT29-3

    Tak tohle jsi dalkačem neudělal. Nevrtal jsi se v tom??
    • 16
  15. Radek Hurvajz

    Lidskej nevkus

    Asi žere hlavně pražáky:D:D:D
  16. Ano, ma to spousta lidí, postupně se to snažíme vymýtit, od změny pravidel, kdo nepochopil tomu jsme to zkratili u samýho kořene:P Ale jsme offtopic, tak to ber jako že je to jasný.
  17. John: nechat aktualní auto a minulost do pryč, děkuji, kdyžtak mrkni do pravidel Případně tu minulost poupravit do jednoho řádku Švejk to samý! [upravil dne 17/7/12 22:03 od Radek Hurvajz]
  18. Radek Hurvajz

    Tv Daewoo DHT29-3

    Hlavně je to DTH. To se pak uplně jinak hledá Jestli maš z obrazu mašli tak něco odešlo. Jestli maš obraz otočenej tak hledej rotaci obrazu, ale to jde otočit jen o kousek [upravil dne 17/7/12 21:47 od Radek Hurvajz]
    • 16
  19. Tak zaleží jakej kečup, ale jo někomu to chutná jinak to je v pořadku. Přemo, se nedivim, tataraku se dokaže přežrat snad každej:D Mňam [upravil dne 17/7/12 20:56 od Radek Hurvajz]
    • 63
  20. Jo ahá, ono to má pokračování Kurnik, sbihají se mi sliny:P
    • 63
  21. To asi snědli a ted ležej břichem vzhuru:D:D Kde maš žloutky, pepř, papriku, kečup?? [upravil dne 17/7/12 20:50 od Radek Hurvajz]
    • 63
  22. Radek Hurvajz

    Zvuk blinkru

    Pačkou blinkrů, bude potřeba vyčistit nebo vyměnit. Po nějaké době se v ní nastřadají piliny z kontaktů a zpusobují přechodový odpor, potom cvaka přerušovač blinkrů, je tu na foru navod jak to udělat [upravil dne 17/7/12 20:40 od Radek Hurvajz]
  23. Radek Hurvajz

    306 5dv hatch 1,4

    To jo, ale moc nevahej ať si nesjedeš třeba nějakou gumu, zadek někam utíká mirně do boku a koriguješ to volantem aby to jelo rovně
  24. Radek Hurvajz

    306 5dv hatch 1,4

    Jistě že to souvisí, je potřeba udělat geometrii;)
  25. Z druhé strany desky jsou letované, dělají se tam časem studeňáky [upravil dne 16/7/12 22:34 od Radek Hurvajz]
    • 7
×
×
  • Vytvořit...