Reklamuj to hned, občas to nějakej telefon dělá, kousne se a pak vytuhne, proto nejde zapnout bez vytažení baterky, trvej na tom takto to zapsat do reklamačního protokolu (Nejde zapnout, musi se vyndat baterie a znovu vložit) přehrajou firmware a když to nepomuže tak při druhý reklamaci většinou vymění zakladní desku.
[upravil dne 18/7/12 16:05 od Radek Hurvajz]