Přejít na obsah

Radek Hurvajz

Moderátor
  • Počet příspěvků

    33 593
  • Registrace

  • Poslední návštěva

  • Vyhraných dnů

    111

Vše od uživatele Radek Hurvajz

  1. Tady 4°C a občas mirnej deštik --- http://www.mestonachod.cz/turisticke-cile/kamera3.asp
  2. Radek Hurvajz

    Zamykání

    Aha tak to potom jo. Tak to bude chtit upřesnit.
    • 30
  3. Radek Hurvajz

    Zamykání

    Radiový neměli červenou LED na kliči, nebo se pletu??
    • 30
  4. Radek Hurvajz

    Zamykání

    No nejspiš maš infra dalkové, musiš mířit přes okenko směrem ke stropnímu světýlku, je tam přijimač infra signálu pod takovou černou pyramidkou. Vedle planžety klíče je Infra LED která vysílá signal, jako na dálkovém od TV [upravil dne 29/11/12 16:09 od Radek Hurvajz]
    • 30
  5. Co já? To Pe.Tr začal:aut
    • 35
  6. For Two nebo For Four? Ale Smart není blbej nápad, mohl by se vozit místo rezervního kola v kufru:D [upravil dne 28/11/12 21:59 od Radek Hurvajz]
    • 35
  7. To je fakt, bazarový Áčko by se mohlo sehnat za ty prachy:D:D:D
    • 35
  8. Cinic: super, směju se tomu, ale nemužu to tu nechat:D;) Tome, klidně ve vlakně pokračuj, byla by škoda toho nechat kvuli někomu kdo se neumí chovat [upravil dne 28/11/12 21:47 od Radek Hurvajz]
  9. Tak Tema vyčištěno!!! Pokud se tu bude opakovat napadání, urážky, připadně se bude někdo (on ví kdo) chovat proti pravidlům vyvodím z toho banány, aby bylo jasno.
  10. Radek Hurvajz

    Chyba DVD na NB HP

    No čistka registrů atd třeba Advanced system care, nakonec odebrat a restart
    • 27
  11. Radek Hurvajz

    Chyba DVD na NB HP

    No virtualka je od Daemoon tools a ten jak znamo měl problemy s WIN 7, takže pokud maš starší verzi muže to být tím [upravil dne 28/11/12 21:18 od Radek Hurvajz]
    • 27
  12. Co by jsi chtěl, kuže z německýho vola:P Jinak za mě rozhodně ne, to si radši koupim 508 v kombiku nebo něco od Forda
    • 35
  13. Přečist si pravidla a změnit nadpis;) Jinak k zavadě, muže to být čidlo teploty chladící kapaliny, krokový motorek a klidně něco dalšího, takže asi nejdřive diagnostika [upravil dne 28/11/12 20:52 od Radek Hurvajz]
  14. Radek Hurvajz

    Lidskej nevkus

    To nechapete, to jsou letajicí z mešity:D:D:D
  15. Radek Hurvajz

    Chyba DVD na NB HP

    Předpokládám že jsi ji ve správcizkusil odebrat a restartnout system, ale pokud nahodou ne tak to udělej
    • 27
  16. A co Kitty?? ta nevaří? Jo, ja už víím:D
    • 31
  17. smarja... ta vyzera jak to decko z toho vytahu ked bola ta spevacka este mala Kdepak, to je Lady Gaga ga ga v Indii:D:D
    • 68
  18. Copak zpěvačka, to je v pohodě, si vystačí s mikrofónem, ale co pak saxofonistka, nebo nedej bože pozounistka, to radši to vaření:D
    • 68
  19. No servis je tu od toho aby se tam řešili takovyhle dotazy, to by jsme mohli mit jenom pokec když sem chodí nejvice lidí. že. Pluton19: Jeden chlapik v Nachodě ti to myslim bude snad umět nastavit. Maš SZ [upravil dne 27/11/12 20:53 od Radek Hurvajz]
  20. Radek Hurvajz

    Lidskej nevkus

    Linka zadní blatník a před zadnima dveřma blbě navazuje, a práh je taky silně divnej, maskování kliky, spara mezi dveřma, přední blatník, maskování kola A odraz v mokré cestě je schvalně rozmazanej, i tak jsou vidět kola v odraze [upravil dne 27/11/12 11:46 od Radek Hurvajz]
  21. Radek Hurvajz

    Lidskej nevkus

    To je photoshop a ještě ktomu nepovedenej
  22. Radek Hurvajz

    Notebok ale jaký?

    čisla se na tom samozřejmě psát dají, ale přes Shift a čisla v horní řadě klavesnice, což je nepohodlný
    • 54
  23. No to bude asi každý který ještě nebylo :D Ale zase nechat se učit od takový učitelky by asi chtěl každej:D [upravil dne 26/11/12 21:49 od Radek Hurvajz]
    • 68
  24. Radek Hurvajz

    Notebok ale jaký?

    Grafika na to co jsi psal že se to bude použivat je zbytečná, navic nemá numerickou klavesnici, ale jinak špatnej není
    • 54
  25. Tak starší než on asi nebude, i když, kdo ví
    • 68
×
×
  • Vytvořit...