Přejít na obsah

Radek Hurvajz

Moderátor
  • Počet příspěvků

    33 592
  • Registrace

  • Poslední návštěva

  • Vyhraných dnů

    111

Vše od uživatele Radek Hurvajz

  1. Ostatní fotky z Džaňova foťáku jsou tady - http://radekhurvajz.rajce.idnes.cz/Vanocni_peugeot_sraz_2012
    • 51
  2. Tak fotky z Vánočního srazu 2012 z Džaňovýho foťáku jsou zde - http://radekhurvajz.rajce.idnes.cz/Vanocni_peugeot_sraz_2012
    • 50
  3. Radek Hurvajz

    Chlazení PC

    No ten jenom běží na pozadí a teploty se potom zobrazují na tech widgetech, musiš to v tech widgetech nastavit, jak zobrazování teploty tak aby data čerpali z PC metru [upravil dne 9/12/12 15:03 od Radek Hurvajz]
    • 40
  4. Jo tohle:D Jinak už jsme taky doma, srazik super, darečky snad i vyfotim a vystavim;)
    • 51
  5. Radek Hurvajz

    Lidskej nevkus

    Bože to je video, skoro 2 minuty tmy a ramusu:D:D:D:D
  6. To už tady několikrát bylo:D
  7. Bože to je ale blbej názor. On Samsung jako takovej je několik magadivizí který dělají přesně to co pišeš, prostě jedna divize dělá jen mobily a jiná dělá jen TV atd. A není to o vkusu, je to o tom že třeba takovahle větší firma si muže pravě dovolit i ten nějakej výzkum a jejich vyrobky mužou být na špici, kdežto jen malá firma zabývající se vyrobou jen jednoho artiklu nemá na tyhle věci a obrazovku si sama nevyvine, tak ji koupí od samsungu, klidně i zastaralý typy, nasledně koupí i vyběhovou technologii a nalepí na to cedulku Chanchong, lidi si libujou jak je to levný, Ty značky berte jen jako příklad, nechci tím říct že Chanchong bere od samsungu, ani nevim z jakho šrotu to skladají. [upravil dne 7/12/12 22:24 od Radek Hurvajz]
    • 58
  8. Pokud maš namichanou směs tak ta zabraňuje korozi, takže to proplachni, vypusť a pak tam nalij co tam patří
    • 15
  9. No pokud koupiš směs ktera je už nmichaná tak se neředí, ale normální je do - 60° až - 80° takže se ředí destilovanou vodou. Jinak destilka se nedává proto aby to nerezlo ale proto aby se netvořil vodní kámen.
    • 15
  10. Radek Hurvajz

    Lidskej nevkus

    :D:D:D,trochu chroupou polosy jinak je v topu nic mu neni:D:D:D:Dmá najeto podstivích 143289km
  11. Radek Hurvajz

    Křižovatka - situace

    Jako řidič máš jisté povinnosti, mezi ně patří i sledování dopravních značek, tudiž musiš jet tak aby jsi je viděl. To je jako kdybych je neviděl protože jsem se koukal na druhou stranu:D
  12. Radek Hurvajz

    Křižovatka - situace

    podle mě tu značku maš možnost vidět před tím než tam to auto jede, nezakryje ti ji na dlouhou dobu a na vzdalenost kterou vidíš. pokud by to šlo do krajostí muselo by se prokázat ža je značka špatně umístěná nebo tak něco.
  13. Radek Hurvajz

    Křižovatka - situace

    Na omezení v jizdnim pruhu se používá příslušná značka, ať je to zakaz jizdy nakladních vozidel, nebo omezení rychlosti či něčeho jiného, je to tahle Pokud je vpravo obyčejná kulatá značka omezující rychlost omezující rychlost tak platí pro všechny pruhy stejně. [upravil dne 6/12/12 13:37 od Radek Hurvajz]
  14. Radek Hurvajz

    P406 hláška PP

    Třeba HERE -
  15. Radek Hurvajz

    Máte někdo doma AKITU???

    Ja mam MAKITU (co to je MAKITA INU to nevim), ale to asi bude něco jinýho:D:D:D
    • 8
  16. Radek Hurvajz

    Lidskej nevkus

    Kdepak, Pežierra:D
  17. A nestačil by novej O kroužek ve spojení s chladičem?? Nebo kde to teče?? Tady se ta hadice už taky řešila - [upravil dne 4/12/12 21:31 od Radek Hurvajz]
    • 8
  18. Radek Hurvajz

    Lidskej nevkus

    Dorazilo mě to ihned na začatku toho románu \"Nárazníky spojeny s karosérií,kliky audi,auto komplet zahlazeno,na kaptu umístěn falešný nasavač,který je modře podsvícen,funkční anténa ve stylu BMW ploutev,originál\"
  19. Radek Hurvajz

    Mračítka na 306

    Hehe. už se na tom pracuje, ale teda dat si do podpisu tohle to už chce fakt odvahu, musim to tu vystavit aby se vědělo o čem je řeč až to zmizi. Jinak pro majitele ty obludnosti, na podpis tady jsou pravidla, a potom by jsi měl zdravym usudkem poznat sám že je to velký jako prase.
    • 9
  20. Pokud jsou lanovody v pořádku a ručka funguje tak se má v zimě používat aby byli lanovody v pohybu a nezatuhly, ale nesmí se použít při parkování, to totiž přimrzne obložení a seš v pr....
    • 38
  21. Mě se někdo na tohle zeptat tak si řeknu že je jeblej a uteču pryč:D
  22. No slintám, neskutečná kára - http://navratdoreality.cz/index.php?p=view&id=15471
    • 12
  23. Radek Hurvajz

    Lidskej nevkus

    Za tohle bych lamal ruce:roll http://freee007.rajce.idnes.cz/Buick/ Prodám Buick Skylark 2.8 V6 automat r.v. 1985 Koncern GM s cz doklady a spz (v depozitu). Nehavarováno.Dovoz Německo (evropská verze,tacho je v milích i KM/H) v ČR najeto cca 1000km,nebylo na žádném srazu. -Na autě je uděláno spousta práce: Exteriér - Nárazníky spojeny s karosérií,kliky audi,auto komplet zahlazeno,na kaptu umístěn falešný nasavač,který je modře podsvícen,funkční anténa ve stylu BMW ploutev,originál.Lak nejprve antikorozní,plnič a 2 vrstvy barvy,bylo plánováno ještě rozleštení,zpětná zrcátka F1 chrom,Cromové přední mlhovky,Folie,Modré osvícení podvozku a přídavné modré diody v předních světlech - vše na vypínač aby nedráždilo.Interiér - Vůz má klimatizaci-tu jsem netestoval,Kompletně čalouněná palubovka a výplně dveří do žluté koženky,potažený strop,za řidičovou sedačkou je další box na atobaterii kvůly silné muzice,aby se mohlo hrát i při zhasnutém motoru,tato baterie se dá bateriovým vypínačem odpojit aby nesála proud z hlavní baterie a nehrozilo tak,že se nenastartuje,dále je ve vozidlu unístěn měnič napětí z 12v na 220V s vývodem do kastlíku - plánováno pro Playstation a příprava pro Lcd,Jelikož vůz nemá vyhřívané zadní okno je tam el. ofuk okna z BMW e30 Cabrio,Alarm 2xklíč a ovladač.Sportovní volant s logem Buick,sportovní pedály,imitace - láhev NOS,Start tlačítko na klíček,Modré podsvícení budíků a větráků + 2x neonek a stropní světlo svítící modře se smívačem atd.Do vozu investováno okolo 100.000Kč bez muziky.- Případnému kupujícímu mohu ve voze po dohodě za příplatek ponechat komplet Muziku od známé značky JBL - viz foto,téměř nehrané - víceméně v garáži - super zvuk bylo plánováno na DB drag -měření výkonu audia-vše přesně vypočítané na míru.Zástavba vyšla téměř na 40.000Kč.- Vůz má vadu motoru : povystrčená mrazová pojistka - teče voda,někdo to už řešil zřejmě v Německu tím,že tam napatlal silikon,nicméně to vydrželo docela dlouho,dále by bylo potřeba nové těsnění pod hlavou a do oleje se dostal benzín.Dle opraváře nic co by se nedalo vyřešit.Jinak motor běžel velice hezky.Ted jde protočit i krátce nastartovat a zvuk je normální.- nějaké doladování na něm ještě je,ale bude to stát za to.Já už na to bohužel nemám čas,je mi ho líto ale potřebuji místo v garáži.Os. prohlídka v Nové Pace Okr.Jičín není problém.Eko neuhrazeno.Cena 20tis bez muziky s muzikou 35tis.Více foto na http://freee007.rajce.idnes.cz/Buick/# Jméno: Telefon: Buick 776171615 Lokalita: 509 01 Jičín Cena:
  24. Radek Hurvajz

    Lidskej nevkus

    Kde vidiš VW?? To modro střibrný s tim pluhem je Toyota Hiace;) http://farm8.staticflickr.com/7187/6831641358_98f6373fec_o.jpg[/img] [upravil dne 3/12/12 00:07 od Radek Hurvajz]
  25. Radek Hurvajz

    Lidskej nevkus

    Pokud mysliš Čajička tak tady je nějaký čtení - http://www.tuning.sk/dokument-skoda-fabia-rs-tdi-4x4-diabol-terorista-tuning-magazine
×
×
  • Vytvořit...