Přejít na obsah

Radek Hurvajz

Moderátor
  • Počet příspěvků

    33 593
  • Registrace

  • Poslední návštěva

  • Vyhraných dnů

    111

Vše od uživatele Radek Hurvajz

  1. Radek Hurvajz

    Ktorú vianočnú???

    Čo Ďurinda? Teda Martin
    • 47
  2. Nj, ale to je jen v Krnově.:D:D
  3. Tohle by asi mělo být v IT koutku, co myslíte? Jak poznáme, že se blíží konec světa? Na nebi se objeví nápis: „Aplikace vykonala nepovolenou operaci a bude ukončena.
  4. No přátelé, konec světa se asi nekoná, tak přeji vše nej a přikládám přáníčko. Krom toho obligátního, chci poděkovat všem kteří mi nejen poradili když to bylo potřeba ale i třeba jen tak poklabosili po večerech, ať už tady na foru, nebo na srazech či na chalupe. Díky a nenechte si zkazit dobrou naladu nikdy a nikým. Radek Hurvajz http://img69.imageshack.us/img69/7751/17229003.jpg[/img] [upravil dne 21/12/12 14:27 od Radek Hurvajz]
    • 73
  5. No stejně to muselo bejt hrozný, i když byla zrovna na pastvě:D
    • 48
  6. No jo Šaldiku, to proto že těm vemenum se kozy nedá říkat:D:D:D A pak mi vysvětli jedno, babička pásla krávy nahá?? [upravil dne 20/12/12 20:46 od Radek Hurvajz]
    • 48
  7. Ono to tam nebude věčně, je to cache Googlu, ale chvili to tam vydží
    • 48
  8. Radek Hurvajz

    Lze přidat na lucasu?

    Hledej trošku na tom foru: http://www.mylms.cz/peugeot.php [upravil dne 20/12/12 20:43 od Radek Hurvajz]
  9. Hehe, na netu se nic neschová http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:WGHhufMeZIkJ:auto.bazos.sk/inzerat/20861980/Kia-Carnival-III-29-CRDI-LX-novy-typ-102008.php+&cd=4&hl=cs&ct=clnk&gl=cz&client=firefox-a [upravil dne 20/12/12 20:04 od Radek Hurvajz]
    • 48
  10. Y2K: Jaký banan?? Ja na to kašlu, zejtra je stejně konec světa tak nebudu rozdavat banany, sam mam málo:D Inzerent to byl tento- http://auto.bazos.sk/inzerat/21007975/Kia-Carnival-III-29-CRDI-102008.php a fotečku měl vystavenou u toho auta [upravil dne 20/12/12 20:00 od Radek Hurvajz]
    • 48
  11. Radek Hurvajz

    dveřní gumy zamrzají

    Jo, parafin, nebo ten glycerin, nejjednodušší a nejjistější
    • 38
  12. Radek Hurvajz

    darkovy poukaz na benzin?

    Da se předplatit CCS http://www.ccs.cz/c_cz/676_684_687/palivove_karty_ccs_nabidka_reseni_palivovych_karet_ccs_predplacena_palivova_karta_ccs_bonus/
  13. Radek Hurvajz

    Vánoční dar

    Moderator si poradí
  14. Radek Hurvajz

    Vi

    No, první přispěvek a hned problem. Nadpis by měl být takový aby naznačoval o co jde, to co tam máš ted nenaznačuje nic. Za druhé, je potřeba uvést o jaké auto a s jakým motorem se jedná, připadně uvést VIN. Ideální je dat ei popis auta do podpisu. Takhle by si někdo mohl myslet že je to palubka ve vzducholodi. Děkuji za pochopení a doufam že to dáš do pořádku. Moderátor. Jo a vítej u nás na foru.
  15. Jooo jako že puffy nipples, v překladu opuchlý patenty :D:D
    • 48
  16. Si nevzala pilulku na couvání no. Vypadá blbá dost na to aby i zapominala:D
    • 10
  17. Ložiska mám, tak se třeba domluvime
  18. Jo takhle, no tak to potom jo;)
  19. No to co jsi dělal jsem asi viděl, ale to bylo nahoře, tohle je uplně dole na prahu co je guma pode dveřma. No co, tak holt budeme lepit až se udělá hezky, ted to asi jen něčim zaplacnu Dřiv stejně musim řešit horní uložení, bo mi v něm začalo loupat [upravil dne 19/12/12 21:27 od Radek Hurvajz]
  20. Blbost, to je tam od výroby
  21. A dopr. no toho jsem se trochu bál, to budu muset nějak šikovně zaříznout, potřebuju dat dolů jen to co je dole vodorovně, co směřuje nahoru tam muže zustat, to vypadá že drží. (zatím) Vubec nechapu prč zrovna tam, přesně na konci ty gumy pod ní, a odsud to leze pod tu pásku, či co to je. Snad tam nebude díra. [upravil dne 19/12/12 20:29 od Radek Hurvajz]
  22. Mě to přijde jako A: přestříkaný a pod lakem, B: Stříbrná folie, pokud je to folie. No to jsem teda zvědavej jestli to pujde nějak slušně sundat, abych nemusel lakovat 5x větší misto.
  23. Objevila se mi bublina a pod lakem koroze, lak je popraskaný zvrchu jde sloupnout, oprava je mi celkem jasná, ale potřebuju vědět co to je za zesílení v tom ohybu, jestli nějaká nalepka, nebo plech nebo co to je a co s tím udělat. přikladam foto co myslim. Dík [upravil dne 16/6/13 19:17 od Radek Hurvajz]
  24. Radek Hurvajz

    Vadná anténa v Nokii C2-01

    Jak víš že je to anténou, taky mohl odejit GSM modul
  25. Mslíš, když už nemá papíry tak na SPZ nesejde. Polopřevod je řešení
    • 52
×
×
  • Vytvořit...