A dopr. no toho jsem se trochu bál, to budu muset nějak šikovně zaříznout, potřebuju dat dolů jen to co je dole vodorovně, co směřuje nahoru tam muže zustat, to vypadá že drží. (zatím)
Vubec nechapu prč zrovna tam, přesně na konci ty gumy pod ní, a odsud to leze pod tu pásku, či co to je. Snad tam nebude díra.
[upravil dne 19/12/12 20:29 od Radek Hurvajz]