Nehledám nic, nepotřebuju výhovorky. Pepanet sk je tvuj osobní web. K blokaci došlo ne primárně z duvodu reklamy, to jsem psal jako za druhé, ale hlavně z duvodu nerespektování upravy podpisu. Vic se o tom v tomto vlákně rozšiřovat nehodlám, vysvětlil jsem to kvuli tomu že se to hazelo na Milana.
Jo a k těm aktivitám, když už je o tom řeč. Veškeré aktivity spojené s tímto klubem jsou a mají být tady na tomto webu, od toho tu tyhle stránky jsou, nechápu proč je potřeba mít nějaké jiné kde se bude separovaně uvádět aktivita slovenských členů
Tady se domluví sraz, tady se jedná s vedením o podpoře, tady se lidi přihlašují a vysledek se uvádí kdesi na tvých osobních stránkách, divný
[upravil dne 26/8/13 20:49 od Radek Hurvajz]