Přejít na obsah

Radek Hurvajz

Moderátor
  • Počet příspěvků

    33 592
  • Registrace

  • Poslední návštěva

  • Vyhraných dnů

    111

Vše od uživatele Radek Hurvajz

  1. Jo nahoru, u Breaku je to ale jen pod spodní stranou trojuhelníku, takže to vyndaš, ale sedan to ma až nahoru Ta lišta začiná a končí jak jsou ty tečky, ta lišta je zahnutá, kdežto u Breaku je rovná [upravil dne 27/8/13 21:15 od Radek Hurvajz]
  2. Předni drží jen na takových jakoby háčcích, prostě přichytky do kterých je to zasunutý, zadni u breaku asi taky, ale u sedanu je to prodloužený až nahoru nad trojuhelníkové okenko a tam nevim jak to je nacpaný, jestli to jde nějak jednoduše vytahnout a pak zase nacpat zpět
  3. Jo ta guma jen, dveře budou ok. Jinak Kelly to neprodává, takže asi jen ten vrakáč pokud se něco pěknýho najde
  4. Origo stojí necelých 700,- na přední dveře podle SB zadní sedan 1033,- , Zadní Break 766,- 00009334C4 VNĚ LIŠT OKNA 691,85 CZK 0000933566 SCELENÍ LIŠTY 1 033,33 CZK 00009309E6 VNĚ LIŠT OKNA 766,85 CZ
  5. No, to ma každá 406, i na předních oknech, je to zkorodovaná vyztuha která je zalisovaný v ty gumě, z vraku to bude stejný, a v kelly to asi ani nemají, pokud by měli tak to bude asi pěkně drahý. Kouknu se do serviceboxu a napišu to sem, taky to mam bublavý
  6. Na to zapomeň, Dzana nestřízliví asi nikdy :D:D
  7. No však ja to tam vidim taky, ale předtím jsem čuměl jen po tech černejch cedulkách. Tak ted už vím že to bylo blbě A myslim že při připadné konzultaci s policií by mi řekli kde mam to čislo hledat a řekl bych ji to správné [upravil dne 27/8/13 11:48 od Radek Hurvajz]
  8. No to je ale hovadina, ja celou dobu s Radkou opisoval ty čisla na černý cedulce před přejezdem, jen u dvou ta cedulka nebyla a tam bylo číslo na signalizaci, to mě podrž, na kříži jsem si ničeho nevšimnul. Sakra No viz obrazek [upravil dne 27/8/13 11:15 od Radek Hurvajz]
  9. Kdo že to má ve zvyku?? Od tebe to sedí
  10. No syčí to jak nasranej had. Ale za tu kameru bych vraždil, mam z toho epileptickej zachvat:D
  11. Nehledám nic, nepotřebuju výhovorky. Pepanet sk je tvuj osobní web. K blokaci došlo ne primárně z duvodu reklamy, to jsem psal jako za druhé, ale hlavně z duvodu nerespektování upravy podpisu. Vic se o tom v tomto vlákně rozšiřovat nehodlám, vysvětlil jsem to kvuli tomu že se to hazelo na Milana. Jo a k těm aktivitám, když už je o tom řeč. Veškeré aktivity spojené s tímto klubem jsou a mají být tady na tomto webu, od toho tu tyhle stránky jsou, nechápu proč je potřeba mít nějaké jiné kde se bude separovaně uvádět aktivita slovenských členů Tady se domluví sraz, tady se jedná s vedením o podpoře, tady se lidi přihlašují a vysledek se uvádí kdesi na tvých osobních stránkách, divný [upravil dne 26/8/13 20:49 od Radek Hurvajz]
  12. Ty jsi taky Palice, a dost Offtopic, tohle je vysvětlení pro Pastorka a není nutný jakýkoliv komentář
  13. Pastorek: tvoj web si si zazdil sám, 3x jsem ti upravil podpis a stejně jsi to tam vrátil, přečti si prosim pravidla kde je napsano co nemuže být v podpisu. To za prvé, a za druhé tak jako tak tvuj web je reklama na tvoje podnikání, takže i z tohoto duvodu jsem se nakonec rozhodl ho zablokovat. Takže v klidu, Milan za to rozhodně nemůže když už jste tady na to klepli. [upravil dne 26/8/13 18:28 od Radek Hurvajz]
  14. Radek Hurvajz

    stale netahne HDI+chip!!!

    No především to chtělo už před tím něco pohledat, ted to bude asi složitější dat to do pořádku pokud je to tak jak se piše http://www.mmracing.sk/images/content/afera.pdf http://garaz.autorevue.cz/viewtopic.php?f=830&t=813470&start=0&st=0&sk=t&sd=a&sid=811184e84f86f8ff1ea73554b9c57832 http://forum.skodahome.cz/topic/7740-abc-tuning-brno-mate-nekdo-skusenosti/
  15. On je neztopí, spiš se s nima bude rád chlubit, je pro každou prdel
  16. Ja ho fotil Džáňovým foťákem, to bude trochu problem, ale nějak to zkusim z něj vymlatit
  17. Tak tady je pár fotek ode mě - http://radekhurvajz.rajce.idnes.cz/38._sraz_Peugeot_Clubu_23._25.08.2013_Kneznice_u_Jicina_CESKY_RAJ/
  18. No co napsat abych to neopakoval, všechno super, povedlo se. Paráda, díky všem za super víkend. Jen jednoho bylo málo. a to spánku:D včera jsem dorazil domu asi ve 14 hod a v 15 že si zdřímnu, vstaval jsem až dnes v 8 ráno:aut:D
  19. Radek Hurvajz

    Přechod z XP na Win7

    Šaldo, nezapominej na to že RAM který máš bežej na frekvenci tak 800Mhz a dnes není problem 1600Mhz což je sakra rozdíl, ja bych starou desku už neupgradoval, ale koupil desku procesor a RAM + SSD disk a obnovil bych zaklad počitače
  20. Tady maš pár fotek mýho rodnýho Náchoda, byl mi rok, takže jsem z toho neměl rozum, ale vim že to tady bylo dost tvrdý, jinak kdo to tu zná tak je přesně vidět v kterých místech to bylo http://nachodsky.denik.cz/galerie/nachod-snimky1968rok.html http://nachodsky.denik.cz/galerie/nachodsko_srpen_68.html [upravil dne 22/8/13 20:28 od Radek Hurvajz]
  21. Příště to vlož do správné sekce, jinak se to běžně maže, ale že jsi tu nový tak jsem to oddělil od tematu \"Problemy z forem\" a přesunul ti to sem. Díky za pochopení
  22. Izer :D:D
  23. Kobru?? Ten tu ani nehlesl, ale jede na sraz, tak vyřidime:D
×
×
  • Vytvořit...