Přejít na obsah

Radek Hurvajz

Moderátor
  • Počet příspěvků

    33 585
  • Registrace

  • Poslední návštěva

  • Vyhraných dnů

    111

Vše od uživatele Radek Hurvajz

  1. oKurky beru taky, nakladaný rohy taky, připadně pište co ještě Žárofky nejim, leze mi to mezi zuby:D [upravil dne 2/10/13 20:18 od Radek Hurvajz]
  2. Basa už čeká doma, mame místní ležák Scratch, přijedeme o něco dříve a pomužeme s připavou a připadně i s něčím jiným co je potřeba. [upravil dne 2/10/13 19:11 od Radek Hurvajz]
  3. Radek Hurvajz

    Test rychlosti internetu

    Vzhledem k tomu Pingu to stejně měřil z kuchyně do obýváku, ono kdyby to měřil k nějakýmu serveru jinde než v Praze tak to bude asi jiný
  4. Radek Hurvajz

    Test rychlosti internetu

    Někdo ti vymazal poskytovatele :D:D
  5. Radek Hurvajz

    Test rychlosti internetu

    Méďo?? ja ti to upravil aby byl ten obrazek vidět a ted koukam je to zase tak jako předtím:o
  6. Radek Hurvajz

    Test rychlosti internetu

    Joo to je přesně vono, naštěstí se tady objevil ten místní a nahodou osadil vysilač že na něj vidím
  7. Radek Hurvajz

    Test rychlosti internetu

    Tak i já konečně končím u O2 s rychlostí 1,6Mbit/32Kbit a jedu na tomhle, je to sice bezdrát, ale vcelku to jede slušně [upravil dne 2/10/13 16:53 od Radek Hurvajz]
  8. Tady jsou ty udalosti, zbytek si mužeš dovyrobit - http://cs.wikipedia.org/wiki/1953
    • 6
  9. Vysoký roštěnec - \"Rib Eye Steak\" To je joko steak z rybího voka??:D:D Néé, sranda, už se těším na rošťáky na grilu, super;)
  10. No ty jo, to někde zapoměli ve stodole ne :D Dyk je to nový
    • 9
  11. Tak nic, ale kdyb ybl zajem o puvodní foto větší než se zobrazí ted tak je mam vykopirovaný z FTP, včetně koní:D Koblih, je mi jasný že ty aby jsi to koupil to musiš mit navlečený na modelce a cena musí být uvedena nejlepe i s tou modelkou :D:D [upravil dne 30/9/13 22:48 od Radek Hurvajz]
    • 30
  12. Jak malinkatý, tohle je malinkatý??
    • 30
  13. No to se rozhodí, proto se geometrie dělá každej rok;)
    • 31
  14. Jenže Charlie, taky napiš kdy jsi byl na geometrii naposledy. [upravil dne 30/9/13 21:30 od Radek Hurvajz]
    • 31
  15. Hele žrouti, mě napadá,. tady dělají vyborný chlebičky, soukromě, a maji je moc dobrý, jeden za 15kč, jestli by se nevyplatilo jich prostě 20 vzít
  16. Čim tam topí, štěpkama, uhlim, plynem, nebo kladama?
  17. No co, koupiš vlašskej salat a je to, klidně mužeš
×
×
  • Vytvořit...