Basa už čeká doma, mame místní ležák
Scratch, přijedeme o něco dříve a pomužeme s připavou a připadně i s něčím jiným co je potřeba.
[upravil dne 2/10/13 19:11 od Radek Hurvajz]
Tak i já konečně končím u O2 s rychlostí 1,6Mbit/32Kbit a jedu na tomhle, je to sice bezdrát, ale vcelku to jede slušně
[upravil dne 2/10/13 16:53 od Radek Hurvajz]
Tak nic, ale kdyb ybl zajem o puvodní foto větší než se zobrazí ted tak je mam vykopirovaný z FTP, včetně koní:D
Koblih, je mi jasný že ty aby jsi to koupil to musiš mit navlečený na modelce a cena musí být uvedena nejlepe i s tou modelkou :D:D
[upravil dne 30/9/13 22:48 od Radek Hurvajz]