Jak píše ozzy1,nechte MilanaF1 a buďme rádi,že něco takového dělá a vymýšlí pro klub,ono to někdy není sranda,zvláště pak srazy a pod.
Měl jsem čest s ním pokecat, když se u mne zastavil.A divil jsem se jak
\"je snadné\"(všiměte si uvozovek) jen třeba vyjednat parkoviště na sraz a pod.
Ode mne máš za 1:super
---------------------------------------
Pozn:Milane,ty to chceš asi vyhrát,co?když jsem ti udělal full servis:D
A já budu soutěžit Cinicmanem(viz příspěvěk výše),mám teď na autě něco podobného:D