Přejít na obsah

mccolor

Uživatel
  • Počet příspěvků

    280
  • Registrace

Vše od uživatele mccolor

  1. mccolor

    Parkuju, Parkujes, Parkujeme ....

    a ještě jedna
  2. mccolor

    Parkuju, Parkujes, Parkujeme ....

    Profík,....alespoň se mohl přijít zeptat,zda nepotřebuji vyjet s autem:bacha a jěště stojí 1/2 kamionu na zastávce autobusu. [upravil dne 28/6/13 20:17 od mccolor]
  3. mccolor

    Peugeot Emotion Day 2013 - dojmy

    Gabriel 307 : fotky pěkné a jestlipak si našel 307 SW ? Napovím, byl jsem na Kladně a v Mělníku.Z kubáků nikdo:(,no už mě nebaví parkovat mezi škodovkama:D
    • 35
  4. Doma 15, venku 12, tak jsem šel zatopit, a pak jsem dostal tento e-mail. pořekadlo: březen - za kamna vlezem duben - ještě tam budem květen - topím jak kretén :papa
  5. mccolor

    Moje 307 Break :)

    Vítej v klubu a mezi 307SW,barva krásná a kolečka také Jelikož ale barva nejezdí,(viz moje barva)přeji jinak hodně km bez starostí
  6. Jak píše ozzy1,nechte MilanaF1 a buďme rádi,že něco takového dělá a vymýšlí pro klub,ono to někdy není sranda,zvláště pak srazy a pod. Měl jsem čest s ním pokecat, když se u mne zastavil.A divil jsem se jak \"je snadné\"(všiměte si uvozovek) jen třeba vyjednat parkoviště na sraz a pod. Ode mne máš za 1:super --------------------------------------- Pozn:Milane,ty to chceš asi vyhrát,co?když jsem ti udělal full servis:D A já budu soutěžit Cinicmanem(viz příspěvěk výše),mám teď na autě něco podobného:D
  7. a více na http://mccolor.rajce.idnes.cz/MF1
  8. Milane není vůbec zač děkovat,jsem rád,že jste se zastavili:) Jen si zapomněl dodat když jste se bavili,že si si nechal opravit auto a já nevěděl co mám použít za nářadí :D:D:D:D
  9. mccolor

    Nový přírůstek do rodiny

    Pěkné SW, ať slouží a přeji pěkné svezení.
    • 21
  10. mccolor

    Muj "novy"Peugeot 307 SW

    Vítej v klubu,pěkné autí,přeji hodně bezproblémových km.
    • 23
  11. mccolor

    Peugeot Emotion Day 2013

    Chystám se na 11.5. Plzeň-OC OLYMPIA, stejně tam nakupuji a kámoše mám od Olympie asi 1km,tak to spojím dohromady.Auto nekupuji a jezdit také nebudu,ale rád se zastavím,bude tam někdo z klubákú ?
    • 33
  12. Jdu se na to podívat Díky moc. Poděkování: dnes přišli ND, badisak díky:super:papa
  13. badisak: Dnes odeslána objednávka přes SZ,no snad se v tom někdo vyzná
  14. - Včera ve 3 v noci u mě zvonil soused. Normálně přišel ve 3 v noci a zazvonil! Sem se tak lekl, že mi málem vypadla vrtačka z ruky.
  15. Jo,a ještě: v muzeu asi toto neberou,co?:myslimTímto nemyslím tu babku ale tu čtyřkolku:D
  16. Je deset hodin,vzpomínám na Vás jak jdete do jeskyní.No letos se to nepovedlo (Milan ví),mám hrozné cukání dojet alespoň na Křivoklát.Přeji krásnou prohlídku,dobrý oběd a pěkné počasí.
  17. Neboj, k jeskyním přijedeme hned ráno,pokec a spanilku si nenecháme ujít.
  18. mccolor

    Moje nová kára 307SW

    Přeji mnoho krásných kilometrů s krásným SW kouskem:super
    • 10
  19. Ahoj MilaneF1,prosím přehodit z váhajících,přijedeme. Bude to ale bez jeskyní a hradu,oboje máme prozkoumané,na hradě dokonce každý rok zpívala ve sboru žena 2x ročně, a ještě Beroun je náš odrazový můstek na cyklo.Co se tedy přiznám,nebyl jsem v motomuzeu. Zatím ahoj:papa
  20. mccolor

    ako casto regeneruje FAP?

    Konečně pro mne dobrá zpráva od Marcel00,koupil jsem auto před rokem a za celý rok jsem nic nepoznal,snad jen někdy mi připadalo,že auto netáhne tak jak má (to jsem sledoval silnici jestli se trochu nezvedá,nevzal jsem špatnou naftu? a pod.)ale nikdy žádná hláška.Potom se zas rozjelo a vše v pořádku.Tak asi na tom (o tom obsahu motoru) něco bude.
    • 36
  21. mccolor

    Tlak pneu

    Vždy mi při výměně v pneuservisu foukali 16-ctky na 2,5 baru. Jsou to tedy 205/16.Na šťítku mám 2,4/2,4 a 2.4/2,7 při plně zatíženém.
    • 9
    • 63
  22. Peta: máš je mít,pošlu,ale nevím kam,pošlu všechny a pak si je vyměňte mezi sebou No,vlastně nevím kam poslat,pošli mi do SZ adresu.
    • 63
  23. Pokud se zde bavíte o tomto - viz obr. tak mám 150ks,zda chceš,pošlu,nebo to hodím do koše:D
    • 63
×
×
  • Vytvořit...