Přejít na obsah

Joser

Uživatel
 • Počet příspěvků

  19
 • Registrace

 • Poslední návštěva

O uživateli Joser

 • ID člena 43188
 • Hodnost
  Mám víc než 10 odpovědí :-)

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 307
 • Rok výroby
  2002

Profilové informace

 • Město
  Křivsoudov
 • Stát
  Česká republika
 1. Nazdárek lidi. Pojedete někdo na sraz z Vysočiny po D1? Moje drahá polovička potřebuje v termínu srazu auto, tak kdyby se našla hodná duše která by mě a pejska vzala na sraz, byl bych moc vděčnej.
 2. Škoda, že je na světě víc reptalů, než lidí co přidaj ruku k dílu.
 3. jj přesně tak, vedení bylo zvoleno a má právo rozhodovat podle svého dobrého svědomí. Proto bylo zvoleno. Jinak nemá cenu vedení volit. Pe.Tr určitě dobře ví proč to dělá.
 4. Joser

  Nový přírůstek do rodiny

  SWéčko už parkuje u nás je to bombový auto. Vevnitř je to naprostá voňavka. Akorát nechce vyjet CD - pořád rachtá neví co s tím? Až bude chvilka tak sem hodím foto.
 5. Tak na 100% jedeme celá family (já, žena a pes) Moje drahá polovička pojede jako neřád. Akorát přijedeme až v sobotu ráno, musíme ráno zaopatřit hospodářství. Už se těšíme na bomba víkend. Jaký jsi objednal počasí Milane?
 6. Joser

  Nový přírůstek do rodiny

  Tak dopravu máme zajištěnou, kámoš nás tam hodí oktávkou. Už se nemůžu dočkat, až si ho zítra vyzvedneme. [upravil dne 23/5/13 13:32 od Joser]
 7. Spanilka nemá chybu. Absolvoval jsem 2 spanilky v zetoru pěkně podle modelů a vypadalo to fakt luxusně. I na parkovišti vedle sebe to vypadá super. Já dávám palec nahoru
 8. Holahou tak jsem se po 27.letech konečně rozhoupal a na sraz dorazím , teď už jenom přemluvit ženu aby jela se mnou a dořešit řádný rodinný členství.
 9. Joser

  Nový přírůstek do rodiny

  Určitě bude sloužit velice dobře, akorát fakt nevim jak pro něj dojedu. Včera jsme prodali jedno auto a dneska si má přijet kupec pro druhé. A jelikož jsme od října se ženou začali nový život 60 km od předchozího bydliště, tak nevím na koho se obrátit, kdo by mě pro Peugeota dovez. Nechcete jet zítra někdo na výlet do Plzně?
 10. Joser

  Nový přírůstek do rodiny

  ozzy56: www.autoarek.cz - plzeňsko MilanF1, ozzy56: je to benzín
 11. MilanF1: dík za podporu Radek: máš 100% pravdu Už se těším až SWéčko vyvezu na první sraz Jo a kdyby bylo s něčím potřeba pomoct, třeba se srazem nebo i něčim jinym, jsem tu:papa
 12. Škoda, že jsem se nepřihlásil už před rokem, já bych do toho šel hned, už delší dobu přemýšlím o tom aktivně se zapojit do správy nějaké organizace nebo sdružení, jenže jsem svépomocí stavěl dům a nebyl čas.Teď už čas je, žena chce na výlety - > takže na srazy určo vyrazíme, mno a s kandidátkou počkám na další volební období až budu min. rok řádným členem, páč dva dni před uzávěrkou asi vyjímku nedostanu nebo jo? [upravil dne 17/5/13 09:34 od Joser]
×