Přejít na obsah

radim.1008

Vedení
  • Počet příspěvků

    16 417
  • Registrace

  • Poslední návštěva

  • Vyhraných dnů

    122

Vše od uživatele radim.1008

  1. Tak i u nás odpoledne se trochu příroda obarvila do bíla. 0 stupňů a drobně sněží.
  2. Nula a ráno trošičku sněhu jen na autech. Ale výš do kopců je bílo.
  3. radim.1008

    P406 CoUpE V6

    Zkus odpustit olej, ale ten za to nemůže. Rozhoď sítě a zkus sehnat jinou. Nejlepší jí bude sundat a kouknout do ní. Jestli ona nebude v háji spojka...
  4. U nás se teplota pohybuje mezi půl a jedním stupněm nad nulou. Fouká silný nárazový vítr, prší a místy do toho proletuje sníh. To bude večer klouzačka.
  5. radim.1008

    Autosalon v Ženevě

    Budu rád za info. Už se nemůžu dočkat.
  6. radim.1008

    Autosalon v Ženevě

    Je to prý zájezd ráno na místě a večer zase zpátky. Takže si myslím, že se to stihnout nedá.
  7. radim.1008

    Autosalon v Ženevě

    Oživím toto vlákno, včera jsem dostal od máti, ségry a jejího přítele k narozeninám na oslavě dárek. A to zájezd pro dva na letošní Ženevu v datu 11.3. - 13.3. 2016. Chtěl bych se zeptat, jak to tam chodí, může si člověk v batohu pronést třeba lahev s pitím? Zajímaly by mě i přiblížný ceny, abych věděl kolik jejich chechtáků si vyměnit. Díky za reakce
  8. 29.2. - 6.3.2016
  9. radim.1008

    Co jste dnes udelali...

    Dnes neudělám nic, ale včerejšek stál za to. Od rána jsme se skorotchánem pokládali dlažbu v novém bytě, odpoledne výroba jednohubek a chlebíčků na rodinou oslavu a večer oslava 50.narozenin mamky a mých 30.narozenin slavících se 14dní dopředu. Dnes to vidím na poklidný den.
  10. radim.1008

    Peugeot 605 Gutmann Royal look

    Štěpáne, vypadá parádně. Doufám, že jí jednou uvidím na vlastní oči.
  11. Nejdřív vychladni a v pondělí v klidu jim polož výpověď. Musíš dodržet akorát zákonné podmínky a to je výpověďní lhůta dva měsíce, pokud se nedomluvíte na dohodě. A u zaučení taky záleží na oboru. Není to tvá povinnost. Nového zaměstnance si zaučí zaměstnavatel. Všechno je jen na dohodě obou stran.
  12. radim.1008

    Přání k narozeninám...

    I já se Zůzou.
  13. Tenhle to určitě nebude. To už nestihneme.
  14. 45. sraz Peugeot Clubu - Zimní klouzání 19. - 21.2. 2016 Bartošovice v Orlických horách Po loňské pauze proběhlo tradiční Zimní klouzání s Peugeot clubem. Tentokráte v podhůří Orlických hor na samé hranici s Polskem a to v Bartošovicích v Orlických horách. Víkendový sraz začal v pátek 19.2.2016 po poledni příjezdem prvního nedočkavce a to Radka Hurvajze do Bartošovic na Orlickou chatu u Rampušáka. Ostatní účastníci postupně přijížděli až do večerních hodin. Páteční večer proběhl v duchu tradičního povídání a veselení nad sklenicí výtečného Bernarda. Po sobotní snídani a následném focení jsme se vydali na spanilou jízdu do nedalekých Českých Petrovic, kde jsme se společně naobědvali a opět vyfotili uprostřed místního kruhového objezdu. Na odpolední program byl připraven, jak je již zvykem, orientačně poznávací výlet po krásách podhůří Orlických hor v plánované délce cca 40 km. Ale našli se i tací, kterým po návratu na Orlickou chatu přibylo na tachometru 90 km. Po vydatné večeři následoval večerní program, kterého se zúčastnil i kouzelník. V noci ze soboty na neděli nám kouzelník vykouzlil dlouho očekávaný sníh . Nedělní dopoledne bylo vyplněno snídaní a následným vyhlášením výsledků orientačně poznávacího výletu, kterého se celkem zúčastnilo 7 posádek. Vítězem se stala posádka ve složení KoudaK a Martina, hlavní výhrou byl model Peugeotu 908 HDI FAP a poukaz od společnosti MISTER CAR GROUP s.r.o. na mechanické zabezpečení Mister Lock. Všem 35 příznivcům značky Peugeot děkujeme za projevenou důvěru a účast a budeme se těšit na některém z mnoha dalších srazů, které na nás letos čekají. Děkujeme společnostem Peugeot ČR, Total ČR a MISTER CAR GROUP s.r.o. za poskytnutí cen pro výherce.
  15. Aspoň se svezeš.
  16. Tak jo, na vědomost se dává, že 46.sraz se bude konat v datu od 13.5. - 15.5.2016 v lokalitě Rakvic na jižní Moravě. Zapište si to do diářů.
  17. radim.1008

    Průběh TK ponovu

    A co když auto nemá pomocný štítek za oknem? To může fotku vynechat? Mám teda TK až příští rok v březnu, ale věříte, že si teď nedokážu vybavit, kde má 306ka štítek?
  18. Chtěl bych oznámit, že se pořadatel našel. Jarní 46.sraz bude v zajímavé lokalitě. V brzké době se dozvíte více. Chtěl bych poděkovat všem, kteří navrhli nebo přemýšleli o pořadatelství. Nezatracujte své nápady, příští rok se budou hodit.
  19. Tahle byla asi taky na přání.
  20. Ráno před šestou +6 mrholení, teď +2 a déšť místy se sněhem. Tento způsob zimy zdá se mi poněkud nešťastný.
  21. Čau Jardo, prosím tě, uměl by jsi sehnat stěračový mechanizmus na Fiat Punto? Kolegovi se rozpadl jeden kloub a pouzdro. Po dílech se to asi neprodává. VIN:ZFA18800002102707 díky
  22. radim.1008

    Potkal jsem klubáka...

    Souhlas.
  23. Tak já také ještě jednou poděkuji. Nejdříve vám všem kteří jste dorazili a vytvořili tak skvělou atmosféru srazu, protože bez vás všech by sraz nebyl srazem. A také bych chtěl veřejně poděkovat své asistence za její trpělivost nad všemi těmi papíry. Takže ještě jednou díky, jsem rád, že se klouzání podle ohlasů líbilo a těším se zase příště. PS: Jo a taky díky přírodě za ten sníh.
  24. Doklad? To je takový papírek, s datumem, nějakým psaním a hlavně razítkem. A to máme.
×
×
  • Vytvořit...