Jump to content
test
Sign in to follow this  

45. sraz Peugeot Clubu - Zimní klouzání


radim.1008
  • Po loňské pauze proběhlo tradiční Zimní klouzání s Peugeot clubem. Tentokráte v podhůří Orlických hor na samé hranici s Polskem a to v Bartošovicích v Orlických horách.

45. sraz Peugeot Clubu - Zimní klouzání

19. - 21.2. 2016 Bartošovice v Orlických horách

 
Po loňské pauze proběhlo tradiční Zimní klouzání s Peugeot clubem. Tentokráte v podhůří Orlických hor na samé hranici s Polskem a to v Bartošovicích v Orlických horách.
 
DSC_3794.jpg
 
 
 
 
Víkendový sraz začal v pátek 19.2.2016 po poledni příjezdem prvního nedočkavce a to Radka Hurvajze do Bartošovic na Orlickou chatu u Rampušáka. Ostatní účastníci postupně přijížděli až do večerních hodin. Páteční večer proběhl v duchu tradičního povídání a veselení nad sklenicí výtečného Bernarda.
Po sobotní snídani a následném focení jsme se vydali na spanilou jízdu do nedalekých Českých Petrovic, kde jsme se společně naobědvali a opět vyfotili uprostřed místního kruhového objezdu.
 
DSC_3801.jpg
 
 
 
 
 
Na odpolední program byl připraven, jak je již zvykem, orientačně poznávací výlet po krásách podhůří Orlických hor v plánované délce cca 40 km. Ale našli se i tací, kterým po návratu na Orlickou chatu přibylo na tachometru 90 km. Po vydatné večeři následoval večerní program, kterého se zúčastnil i kouzelník. V noci ze soboty na neděli nám kouzelník vykouzlil dlouho očekávaný sníh .
 
DSC_3837.jpg
 
 
 
 
 
 
 
 
Nedělní dopoledne bylo vyplněno snídaní a následným vyhlášením výsledků orientačně poznávacího výletu, kterého se celkem zúčastnilo 7 posádek. Vítězem se stala posádka ve složení KoudaK a Martina, hlavní výhrou byl model Peugeotu 908 HDI FAP a poukaz od společnosti MISTER CAR GROUP s.r.o. na mechanické zabezpečení Mister Lock.
 
 
DSC_3866.jpg
 
 
 
 
 
Všem 35 příznivcům značky Peugeot děkujeme za projevenou důvěru a účast a budeme se těšit na některém z mnoha dalších srazů, které na nás letos čekají.

 

Děkujeme společnostem Peugeot ČR, Total ČR a MISTER CAR GROUP s.r.o. za poskytnutí cen pro výherce.  Report článek
Sign in to follow this  


User Feedback


A o tom ze posledni dorazivsi ucastnik zapadl i tam kde snih vlastne ani nebyl... ani radek :), bylo moc fajn a pan hostinsky na jednicku :)

Share this comment


Link to comment
Share on other sites


Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

články

články

články

×