Přejít na obsah
test

45. sraz Peugeot Clubu - Zimní klouzání


radim.1008
  • Po loňské pauze proběhlo tradiční Zimní klouzání s Peugeot clubem. Tentokráte v podhůří Orlických hor na samé hranici s Polskem a to v Bartošovicích v Orlických horách.

45. sraz Peugeot Clubu - Zimní klouzání

19. - 21.2. 2016 Bartošovice v Orlických horách

 
Po loňské pauze proběhlo tradiční Zimní klouzání s Peugeot clubem. Tentokráte v podhůří Orlických hor na samé hranici s Polskem a to v Bartošovicích v Orlických horách.
 
DSC_3794.jpg
 
 
 
 
Víkendový sraz začal v pátek 19.2.2016 po poledni příjezdem prvního nedočkavce a to Radka Hurvajze do Bartošovic na Orlickou chatu u Rampušáka. Ostatní účastníci postupně přijížděli až do večerních hodin. Páteční večer proběhl v duchu tradičního povídání a veselení nad sklenicí výtečného Bernarda.
Po sobotní snídani a následném focení jsme se vydali na spanilou jízdu do nedalekých Českých Petrovic, kde jsme se společně naobědvali a opět vyfotili uprostřed místního kruhového objezdu.
 
DSC_3801.jpg
 
 
 
 
 
Na odpolední program byl připraven, jak je již zvykem, orientačně poznávací výlet po krásách podhůří Orlických hor v plánované délce cca 40 km. Ale našli se i tací, kterým po návratu na Orlickou chatu přibylo na tachometru 90 km. Po vydatné večeři následoval večerní program, kterého se zúčastnil i kouzelník. V noci ze soboty na neděli nám kouzelník vykouzlil dlouho očekávaný sníh .
 
DSC_3837.jpg
 
 
 
 
 
 
 
 
Nedělní dopoledne bylo vyplněno snídaní a následným vyhlášením výsledků orientačně poznávacího výletu, kterého se celkem zúčastnilo 7 posádek. Vítězem se stala posádka ve složení KoudaK a Martina, hlavní výhrou byl model Peugeotu 908 HDI FAP a poukaz od společnosti MISTER CAR GROUP s.r.o. na mechanické zabezpečení Mister Lock.
 
 
DSC_3866.jpg
 
 
 
 
 
Všem 35 příznivcům značky Peugeot děkujeme za projevenou důvěru a účast a budeme se těšit na některém z mnoha dalších srazů, které na nás letos čekají.

 

Děkujeme společnostem Peugeot ČR, Total ČR a MISTER CAR GROUP s.r.o. za poskytnutí cen pro výherce.  Hlášení článek


Zpětná vazba uživatelů


A o tom ze posledni dorazivsi ucastnik zapadl i tam kde snih vlastne ani nebyl... ani radek :), bylo moc fajn a pan hostinsky na jednicku :)

Sdílet tento komentář


Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky


Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

články

články

články

×