Jump to content
test

Report o 2.minisraze v Podhůří Orlických hor


ChouLu

Dne 29.4.2017 jsme se sešli v podhůří Orlických hor již k druhému minisrazu. Tento se konal po roční pauze vyplněné Zimním klouzáním v Bartošovicích v Orlických horách.

Sešli jsme se v Rokytnici v Orlických horách u Muzea železniční tratě Doudleby nad Orlicí - Vamberk - Rokytnice v Orlických horách, které jsme si následně i s výkladem důkladně prohlédli. Po prohlídce jsme se přesunuli na oběd do Hotelu Orličan.

1.jpg

Posilněni obědem vyrazili jsme pěšky do Muzea Orlických hor, které sídlí v budově bývalé sýpky.

2.jpg

Kvůli sněhovým podmínkám, které panovaly na Komářím vrchu, odkud byl v plánu pěší výlet na rozhlednu na Anenském vrchu, jsme byli nuceni vymyslet náhradní program. Hlavně taky pro řidiče na letních gumách. Vyrazili jsme tedy do obce Neratov, kde se nachází kostel, který na konci 2.světové války po zásahu pancéřovou pěstí od ruského vojáka vyhořel. Do doby nedávné chátral. Dnes jeho podoba je viditelná z fotek níže. Dále jsme se vypravili na vrch Šerlich, kam vede udržovaná silnice. Odtud jsme se pěšky vydali na Masarykovu chatu, kde jsme se posilnili před odjezdem do svých domovů.

3.jpg4.jpg

Děkujeme všem 23 účastníkům srazu a těšíme se brzo opět na viděnou.

Edited by ChouLu  Report článek


User Feedback


There are no comments to display.Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

články

články

články

×