Přejít na obsah
test

Report o 2.minisraze v Podhůří Orlických hor


ChouLu

Dne 29.4.2017 jsme se sešli v podhůří Orlických hor již k druhému minisrazu. Tento se konal po roční pauze vyplněné Zimním klouzáním v Bartošovicích v Orlických horách.

Sešli jsme se v Rokytnici v Orlických horách u Muzea železniční tratě Doudleby nad Orlicí - Vamberk - Rokytnice v Orlických horách, které jsme si následně i s výkladem důkladně prohlédli. Po prohlídce jsme se přesunuli na oběd do Hotelu Orličan.

1.jpg

Posilněni obědem vyrazili jsme pěšky do Muzea Orlických hor, které sídlí v budově bývalé sýpky.

2.jpg

Kvůli sněhovým podmínkám, které panovaly na Komářím vrchu, odkud byl v plánu pěší výlet na rozhlednu na Anenském vrchu, jsme byli nuceni vymyslet náhradní program. Hlavně taky pro řidiče na letních gumách. Vyrazili jsme tedy do obce Neratov, kde se nachází kostel, který na konci 2.světové války po zásahu pancéřovou pěstí od ruského vojáka vyhořel. Do doby nedávné chátral. Dnes jeho podoba je viditelná z fotek níže. Dále jsme se vypravili na vrch Šerlich, kam vede udržovaná silnice. Odtud jsme se pěšky vydali na Masarykovu chatu, kde jsme se posilnili před odjezdem do svých domovů.

3.jpg4.jpg

Děkujeme všem 23 účastníkům srazu a těšíme se brzo opět na viděnou.

Upraveno uživatelem ChouLu  Hlášení článek


Zpětná vazba uživatelů


Neexistují žádné komentářePokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

články

články

články

×