Přejít na obsah

radim.1008

Vedení
  • Počet příspěvků

    16 417
  • Registrace

  • Poslední návštěva

  • Vyhraných dnů

    122

Vše od uživatele radim.1008

  1. Bude samostatné vlákno?
  2. radim.1008

    Co jste dnes udelali...

    Dojel jsem do Syrovic. Po cestě potkal snad půlku republiky. A ta kolona, co stála na D1 od Ostrovačic až prý někde ke Slavkovu, měla pokračování i v Brně kolem Ronda. Ještě, že jsem to vzal dneska městem.
  3. 306ka vs. budova městského úřadu Letohrad. Příjezd do náměstí. Asi koukal po holkách. Zdroj: Facebook, Dopravní situace na Orlickoústecku.
  4. Závist. Já vím, je to špatná vlastnost, ale nemůžu si pomoct.
  5. Bude se ta svině podílet na vzniklé škodě? To bude i v laku? Jestli jo, tak potom tě o něco požádám. Jedeš na zámek? My jedeme zítra na Moravu.
  6. Med? Kolik? Teď je každý vybraný. Zkusím se zeptat kamaráda. Koudy, sehnal jsi něco jiného na přespání?
  7. Asi nakonec budu muset doma hlídat na balkóně přístupové cesty.
  8. radim.1008

    Upozornění na pásy

    Právě jsi popsal označení a kontrolku pro boční airbagy. Funguje to naprosto správně. Kdyby zůstala svítit po nastartování, tak by byl problém nejspíše s konektorem pod sedačkou.
  9. Hele jóóó, já si to čtu taky.
  10. Tvrdý chleba by se tu prý našel. Guláš z kočičích konzerv by byl taky. Měl by jsi hebkou srst a pěkné kadeře.
  11. https://mapy.cz/zakladni?x=16.4931829&y=50.1606763&z=17&source=firm&id=653306&q=ubytování&cat=1 Tady máš odkaz z map, aby jsi věděl, kde lišky dávají dobrou noc.
  12. radim.1008

    Upozornění na pásy

    To by mě zajímalo, kde to má kontrolku.
  13. Až budou děti velké, koupí si každé svého Iona. Pěkně sepsané, hezké fotky, ale...
  14. radim.1008

    Potkal jsem klubáka...

    Hlavně ta blondýna.
  15. radim.1008

    Co jste dnes udelali...

    Dnes opět trocha natírání a broušení dalších plechových části na baráku. O tom sekání začínám mít vážné obavy, že mě to příští týden nemine. Uvidíme. Hlavně, aby jela sekačka.
  16. radim.1008

    306 5dv hatch 1,4

    Pěkný, přezutí jsem ještě odložil. Dnes byla u nás ráno nula a auto omrzlé. Uvidíme příští týden. Auto je to stále pěkné a opečovávané.
  17. 3.4. - 23.4.2017 http://us12.campaign-archive2.com/?u=fb4106388073072d79a5e66ad&id=f4ee649a54
  18. radim.1008

    Co jste dnes udelali...

    Včera a dnes jsem opět natíral. Zábradlí hotové dvakrát, oplechování ještě jednou. Musím koupit barvu a ředidlo. Jinak včera sraz po 15letech od základky. Vydařená akce, návrat domů ve dvě ráno.
  19. Z důvodu nefunkčního internetového bezdrátového připojení bude akce zveřejněna se zpožděním. Děkuji za pochopení. 10.4. - 16.4.2017 http://us12.campaign-archive1.com/?u=fb4106388073072d79a5e66ad&id=1c4bbfeccb
  20. Rád tě po delší době uvidím.
  21. Však doufám, že se stavíš.
  22. radim.1008

    Co jste dnes udelali...

    Co jsem dnes udělal? Nenechal se vystrkat ze silnice pražským pepikem v éčkovým medvědovi. Přijíždíme z vedlejší na křižovatku, kde zrovna projíždí autobus, mimochodem velký Mercedes od Icom transport. V té křižovatce ho předjíždí éčko. Na další křižovatce odbočuje doprava, já jedu za autobusem na druhou stranu. Bokem vidím, že nejspíše odbočil špatně a otáčí se napříč v silnici. Jedeme po silnici 3.třídy, která je široká tak akorát pro ten autobus a motorku proti. V té době je za mnou už řada čtyř dalších aut a ten pepík, začal předjíždět. Zastavil se u mě, jeli jsme tak 200m vedle sebe, kdy mezi námi bylo tak 15cm. Už jsem koukal, kam to pošlu mezi který stromy. Dvakrát jsem ho vytroubil a on se ještě rozčiloval, že ho Bus nechce pustit. Samo, že nejel úplně po kraji. První širší místo, předjížděcí manévr dokončil a u značky obce brzda a jeli jsme všichni za ním. Pitomec jeden.
×
×
  • Vytvořit...