Přejít na obsah

radim.1008

Vedení
  • Počet příspěvků

    16 417
  • Registrace

  • Poslední návštěva

  • Vyhraných dnů

    122

Vše od uživatele radim.1008

  1. 31.7. - 6.8.2017 http://us12.campaign-archive2.com/?u=fb4106388073072d79a5e66ad&id=d242640b48
  2. radim.1008

    MATTESSův Žralok

    Všechno zlý je pro něco dobrý. Hlavní je, že jste mohli odjet.
    • 74
  3. Se neboj, v sobotu dorazíme. Víkend by jsme ještě určitě nedali.
  4. radim.1008

    306 HTB - Modrý Lev

    Moc pěkný.
  5. A jak to má ten slavný koncern? On nemá čidlo? Nebo má vyšší hladinu oleje, aby se i při přelití nerozsvítila kontrolka? Ten rozdíl by mě dost zajímal.
    • 65
  6. radim.1008

    306 HTB - Modrý Lev

    Ty ho teda rozmazluješ. Se má líp než holka, ne?
  7. radim.1008

    Co jste dnes udelali...

    Dnes v lese a rostou tady taky. [emoji6]
  8. radim.1008

    306 HTB - Modrý Lev

    Protože je to plast, ten je a bude vždy trošku jiný. Nárazník se trefil do odstínu kastle?
  9. radim.1008

    Co jste dnes udelali...

    Samozřejmě, že obou.
  10. radim.1008

    306 HTB - Modrý Lev

    Já mám už 14dní za sebou a k autu jsem se ještě nedostal. Mám na to ještě týden.
  11. Protože byl v rohu, kde se pletl pro zaměření výšek. Tak jsem ho za odpoledne vykopal.
  12. radim.1008

    Co jste dnes udelali...

    Moc pěkná práce.
  13. Začal jsem. Pařez venku, znovu vyměřeno a v pondělí snad přijede bagr.
  14. @Pacho69 lev na 306ce je řešen stejně, taky to z něho po umytí teče docela dlouho. Dneska první kulatiny cestou do Pardubic. Akorát nebylo, kde zastavit, tak jsem je prošvihnul.
  15. radim.1008

    Cca cena materiálu..?

    V tý 1+1, jo? Se teda moc nedivím, že lezou až do baráku.
    • 43
  16. radim.1008

    Cca cena materiálu..?

    A co plantáže plantážníku?
    • 43
  17. radim.1008

    Peugeot 206 RC

    Nesmíš si to tak brát. Hold jsou tu takový a makový.
  18. radim.1008

    Peugeot 607 2.2HDi - PRODÁNO

    Rozumný rozhodnutí. Mi povídej, jednou jsem seděl v autě, kdy to byl taky srnec akorát v 60 a podruhé zajíc, který se mi proběhl pod autem. Taky slušná pecka. Teda nechat si to, ne tunit. Na tunění máš coupé, jestli ho teda ještě máš.
    • 86
  19. radim.1008

    Peugeot 607 2.2HDi - PRODÁNO

    Ve 120? To jsi myslím dopadl ještě dobře. Představ si vzít ho čelně. To opravíš.
    • 86
  20. Do vyčerpání dat.
  21. radim.1008

    306 HTB - Modrý Lev

    Hele Gti-6 Vojty, neboli AKCZ.
  22. radim.1008

    306 HTB - Modrý Lev

    Vynikající.
  23. radim.1008

    Pavelu96 5008 - Prodáno!

    Hezká odměna, taky budu muset koupit, moje mají logo Peugeotu a nic moc teda, to na 306ce stírají líp. Kolik si mám připravit?
  24. radim.1008

    Poděkování za pomoc

    Gratuluji k novému povozu. Vrcholový možná, ale ne pro vrcholný.
  25. radim.1008

    Poděkování za pomoc

    Takže Béčko
×
×
  • Vytvořit...