A jak to má ten slavný koncern? On nemá čidlo? Nebo má vyšší hladinu oleje, aby se i při přelití nerozsvítila kontrolka? Ten rozdíl by mě dost zajímal.
@Pacho69 lev na 306ce je řešen stejně, taky to z něho po umytí teče docela dlouho. Dneska první kulatiny cestou do Pardubic. Akorát nebylo, kde zastavit, tak jsem je prošvihnul.
Rozumný rozhodnutí. Mi povídej, jednou jsem seděl v autě, kdy to byl taky srnec akorát v 60 a podruhé zajíc, který se mi proběhl pod autem. Taky slušná pecka. Teda nechat si to, ne tunit. Na tunění máš coupé, jestli ho teda ještě máš.