Že to nejede, to je základní atmosféra se 60kW? Hele jako druhé auto do rodiny proč ne. Vím, že jednou přijde čas, kdy ta moje milovaná 306ka dojezdí. Vždycky jsem chtěl 308čku v SW, myslím teď druhou generaci. Ale zase si říkám, proč mít dvě velká auta. Takže klidně 208 nebo i 2008. Co vím jistě je to, že rozhodně zůstanu u Peugeotu.