Přejít na obsah

radim.1008

Vedení
  • Počet příspěvků

    16 417
  • Registrace

  • Poslední návštěva

  • Vyhraných dnů

    122

Vše od uživatele radim.1008

  1. Krásná. Za mě lepší manuál. V automatu jsem se nudil. Tak ať po tom čekání slouží ke spokojenosti.
  2. radim.1008

    Co jste dnes udelali...

    Dnes si úkáčko máklo. [emoji3] Bylo krásně, tak se dělalo od rána téměř do tmy. Usazený obrubníky a komplet odvozena a uložena přebytečná hlína.
  3. radim.1008

    Gratulace k svátku

    Všechno nejlepší Michalům, Míšům, MJSytičům, MotoMotům a ostatním.
  4. radim.1008

    Gratulace k svátku

    Všechno nej Vendové.
  5. radim.1008

    Jak vyndat budíky?

    Co tam hledáš?
    • 14
  6. Provedl jsem dnes výměnu, už mě nebavilo vyklepávat jehličí a pucovat bláto z bot. [emoji3] Gumový koberce pasujou přesně jak zadek na hrnec.
  7. Do 307 se 2.2HDi nedávalo. Bude to 2.0HDi. Výkon je asi jedno jaký. Jak píše ozzy56, základem je origo diagnostika, která opravdu načte chyby. Jak sama píšeš antipollution fault je všeobecná chyba pro nesprávné spalování. Od vadného čidla až po bůhví co.
    • 27
  8. Jel si aspoň s něčím z toho? Když potřebuješ krouťák, kup si naftu. 90%těchto aut je a bude stejně v naftě. Tyhle motory jsou jen ceníkové od. Plus pro ty, co jezdí kolem komína. Osobně bych i tento motor bral. Ať už v 3008 nebo 308mě.
  9. Nebylo by tomu lépe v modelech, přesněji u 3008?
  10. radim.1008

    Co jste dnes udelali...

    To budou příští rok dělat odborníci. Stěny jsou vysoké podle okolního terénu.
  11. radim.1008

    Co jste dnes udelali...

    Dnes jsem se už dočkal. Přesněji po dvou telefonech. Prý jim v pátek nejela Multikára a nemohli se mi dovolat. No tak jo no. Dnes tedy přijeli opět s vétřieskou.
  12. Tady je přímo video.
  13. 25.9. - 1.10.2017 http://us12.campaign-archive1.com/?u=fb4106388073072d79a5e66ad&id=c999ebc291
  14. Něco pro pana @minimaxa, že auto slouží. Někdo utrácí peníze za snížení auta, jiní si umí poradit 16ti půlmetrovými obrubníky na stavbu stání pro auta. A po vyložení zpět nahoru.
  15. radim.1008

    Co jste dnes udelali...

    Tak proč slibovali ve dvě jsme u vás? [emoji3] Není lepší říci dnes už to nedáme, přijedeme v pondělí?
  16. radim.1008

    Co jste dnes udelali...

    Mít už na 5008mě kouli, tak zítra si ho přivezu sám z lomu. Včera měli zpoždění jen hodinu a čtvrt, dnes trochu víc. Mohli zapomenout, ale když ani telefon nikdo nebere...
  17. radim.1008

    Co jste dnes udelali...

    Tak prý ve dvě přijedeme se štěrkem. Bude sedm večer a kde nic, tu nic. No jo no, tak jsem rozházel aspoň ten zbytek ze včera, když přestalo pršet.
  18. Ty bereš Fb vážně? Nevím tedy, kdo mu tam odpovídal.
  19. Ahooooj, přikládáme aktualizovaný seznam uskutečněných srazů do 10.9. 2017 Prosíme o aktualizaci tohoto vlákna moderátorem, děkujeme. Zůza & radim.1008 srazy.xlsx
    • 67
  20. radim.1008

    Pavelu96 5008 - Prodáno!

    Že to nejede, to je základní atmosféra se 60kW? Hele jako druhé auto do rodiny proč ne. Vím, že jednou přijde čas, kdy ta moje milovaná 306ka dojezdí. Vždycky jsem chtěl 308čku v SW, myslím teď druhou generaci. Ale zase si říkám, proč mít dvě velká auta. Takže klidně 208 nebo i 2008. Co vím jistě je to, že rozhodně zůstanu u Peugeotu.
  21. radim.1008

    Co jste dnes udelali...

    Toho stěhováka vidíš na fotkách. Prý nějaký ukrajinec. Nejvíc mě štve, že ho tak kubík bude chybět. Zítra volám znova. To jen aby se ukrajinec přes víkend nenudil. Navíc má vzadu ještě hromadu hlíny.
  22. radim.1008

    Co jste dnes udelali...

    Dnes přijel štěrk do díry.
  23. radim.1008

    Zimní pneu na 5008

    Díky za rozbor. Vyjet ze Zdobnice na Hlásku? To je dobrá guma. Jednou jsem jel z Říček do Zdobnice a taky jsem to s Polariskama projel. Přede mnou jel Tuareg, takže jsem se nevešel ani do kolejí. Právě, že nevím jak v zimě s tím bude Zůza jezdit. Já řídím akorát, když jedeme dál. Jinak jezdím 306kou. Takže gumu, co nestojí půlku výplaty, předvede se na sněhu, protože z vesnice do města máme v zimě jen pluhovanou silnici a jeden větší kopec. Takže nejlepší bude zajet zeptat se pneuservisu. Ráfky mám originál 16" ještě obutý do letních. Ty půjdou z domu. Ještě něco počtu a uvidím. Zatím u mě vede ta Nokian WR D4.
    • 58
  24. radim.1008

    Hurvajzova 207 - Prodáno

    Radku gratulace. Čekání se nakonec vyplatilo. Kdo si počká, ten se dočká. Neboj, taky jsem to při hledání 5008my začínal vzdávat. Tak ať slouží k plné spokojenosti a hodně kilometrů bez nehod a poruch.
  25. radim.1008

    Zimní pneu na 5008

    Jelikož se blíží doba, kdy bude potřeba přehodit polobotky za pohorky, koukám po zimních gumách. Jaké gumy jezdíte v zimě?Na 306ce mám Polarisky3. Cenu bych nejdradši viděl tak 2000 - 2200 za gumu. Zatím mě zaujaly: Nokian WR D3 nebo novější D4 v rozněru 215/55 R16. Hankook W320 215/55 R16 97 V
    • 58
×
×
  • Vytvořit...