Přejít na obsah

radim.1008

Vedení
  • Počet příspěvků

    16 412
  • Registrace

  • Poslední návštěva

  • Vyhraných dnů

    122

Vše od uživatele radim.1008

  1. Nemám ostřikovače světel. Mám halogeny, ne xenony. Jinak kapalina dolitá a při ostříknutí okna to stejně hlásí málo kapaliny v ostřikovačích.
  2. radim.1008

    Koupil jsem vraka :(

    Nenech se odradit a napiš, jak si s tím dopadl. Co na 407 odchází si tu sem už bylo dáváno, je to pěkně sepsané v jednom vlákně. Tak si to přečti, jestli jsi to ještě nečetl. Na pana teď už ne známýho zapomeň, z toho stejně nic nedostaneš. Auto buď oprav a nebo ho prodej dál s vadou. Víc možností stejně nemáš.
  3. 11.2. - 17.2.2019 https://us12.campaign-archive.com/?u=fb4106388073072d79a5e66ad&id=c87bf76dce
  4. radim.1008

    Koupil jsem vraka :(

    Hlavně, to co nejdřív na sebe pojisti a přehlas. Nikdy nevíš, co toho dobrodruha, co ti to prodal, no spíš se toho elegantně zbavil, napadne. Hele taky mám v rodině takový kup, který už měsíc stojí v servise. Byl za podobný peníze.
  5. radim.1008

    5008 - zkušenosti

    @Mojo2 Tady to máš. Sedačka je kvůli focení posunutá max dozadu. Jinak tedy záleží jak má spolujezdec dlouhý nohy. U nás od řidiče není hasičák skoro vidět.
  6. radim.1008

    Co jste dnes udelali...

    Před časem jsme jeli ve třech autech parta lidí na dovolenou do Chorvat. Někde ve Slovinsku jsme stáli u nějakýho statku nebo fabriky, či co to bylo. Vedle silnice, stáli jsem kolem aut a jedli. Auta jezdili a potom mě upoutala bílá Fabie, která projela a za chvíli jela zase zpět, když jel po třetí, tak zastavil. Byl to Slovák a ptal se, jestli nemáme nějaký problém, poděkovali jsme, že jen svačíme a pojedeme dál. Nevěřím, že u nás by si nás vůbec někdo všiml. A mě Policie pomohla, před lety v jižních Čechách, když jsem píchl a hledal v sobotu odpoledne pneuservis. Protože na dojezdovce se mi domů jet nechtělo. Stála tam hlídka, tak jsem u ní zastavil a šel se zeptat. A pomohli, vysvětlili cestu kudy do pneuservisu, kde jsou i o víkendu.
  7. radim.1008

    5008 - zkušenosti

    Mám auto z Belgie a hasičák je před sedadlem spolujezdce. Pod řidičem mám šuplík, tam nevím, jestli by se vešel.
  8. -1°C až k nule, jasno, vítr a 1cm nového sněhového poprašku.
  9. Hele dneska jak jsem byl v Pce na vrakáči pro nárazník, tak ta 306ka vypadala jako udržovaný auto. Je pravda, že zadní sedačky byly sklopený. Ale ve předu pořádek. Asi tam nebylo dlouho a jak prohlásil kámoš, tvl. to je v lepším stavu jak ta moje. Má ji taky pracovní, dělá lesáka. Bylo to HDI a fakt pěkný. Škoda takovýho auta, jestli jel motor.
  10. radim.1008

    Co jste dnes udelali...

    Dnes výlet s kámošem do Pardubic pro nárazník na jeho 306ku. S borcem domluvený, že do hodiny a půl jsme na místě. Přijedeme do Semtína, volám, že jsme tam, asi 20 minut nikdo nebere telefon. Fajn. Jeli jsme zbytečně. Chceme jet pryč a najednou dělňas v reflexních hadrech, tak se ho ptáme. Jo tamhle za tou halou jsou auta. Tam nikdo, z haly se ozívá hlas. Tam podle přiznání Moldavec rozebírající Focuse. Lámanou češtinou nás posílá dál do dvora, kde už vykukují tři český hlavy. Jo šéf tu není, chcete ten nárazník? No chceme, ale má kulatý mlhy. A jak se sundává? Musel jsem jim ukázat, kde jsou ty čtyři matky, nakonec úspěch a ještě se zadním stěračem odjíždíme po hodině od příjezdu domů.
  11. V Kostelci nad Orlicí dnes BMW 1 s RZ MIK ITROY
  12. Pěkně se staráš o kilometrovýho starce. Ty dveře mi začínají taky puchýřovatět.
  13. radim.1008

    1,6 hdi expert cvrlikani ventilu

    Proč nepokračuješ už v založeném vlákně?
  14. Kdyby někdo něco potřeboval na cabrio https://www.sbazar.cz/frantdolan/detail/57871537-prodam-nahradni-dily-z-tohoto-vozu-peugeot-306-ca https://www.sbazar.cz/peugeotcitroenhrdina/detail/64774652-peugeot-306-cabrio-prodej-dilu https://www.sbazar.cz/peugeotcitroenhrdina/detail/64774537-peugeot-306-cabrio-16i-8v-prodej-dilu
  15. Dnes odpoledne v HK na okruhu BMW 5 s RZ DOM ESTAV.
  16. radim.1008

    Dotaz nováčka

    Dneska jsem ji chtěl vyndat a vyčistit odtok od jehličí. Radši jsem toho nechal, plná vody, počkám až to vyschne.
  17. Mám ji taky prasklou. V týdnu na mě blikla hláška, že je málo vody v ostřikovačích, dnes že doleju a nalil jsem tam max. 2l. Neví někdo, kolik se tam vejde? Jen ze zvědavosti, protože u 306ky je snad bandaska na 4,5l.
  18. Nová páčka světel je v autě a páčkuje. @Zůzamůže zase někam jet. Dokonce jsou vidět i symboly.
  19. Asi jako v Žamberku. Odveze se na parkovišťě k řece, tam roztaje. Odteče do kanálu, něco do řeky, zbytek tím kanálem na čističku a potom do řeky.
  20. Člen Hugo Boss Kocbeře u Trutnova 776605905, vrakoviště Louka u Chrudimi https://www.{reklama nepovolena}/kontakt/
  21. Mě praskly obě pružiny doma u baráku. Naneštěstí dole a píchly se do gum. Výměna nám v garáži ve dvou trvala asi 3h. Rozhodně vyměnit obě i s horním uložením. Když praskla před lety poprvé, najel jsem s tím asi 1000km, než jsem to dal do servisu. Zrovna jsem byl na dovolený. Celou dobu jsem si myslel, že se ozývá čep, bylo to jen takové klepání. Taky ulítla v posledním závitě nahoře.
  22. To starý fórum máš tady, je to sem komplet přenesený. Stačí hledat. https://www.peugeot-club.com/search/?q=LaHab
  23. Odešla páčka světel, nesepne na potkávačky. Zůstanou svítit parkovačky. Mám ji venku z auta, zítra se stavím v autodílech co stojí H7 + H7 s mlhovkama.
×
×
  • Vytvořit...