Co jsem dnes udělal? Nenechal se vystrkat ze silnice pražským pepikem v éčkovým medvědovi. Přijíždíme z vedlejší na křižovatku, kde zrovna projíždí autobus, mimochodem velký Mercedes od Icom transport. V té křižovatce ho předjíždí éčko. Na další křižovatce odbočuje doprava, já jedu za autobusem na druhou stranu. Bokem vidím, že nejspíše odbočil špatně a otáčí se napříč v silnici. Jedeme po silnici 3.třídy, která je široká tak akorát pro ten autobus a motorku proti. V té době je za mnou už řada čtyř dalších aut a ten pepík, začal předjíždět. Zastavil se u mě, jeli jsme tak 200m vedle sebe, kdy mezi námi bylo tak 15cm. Už jsem koukal, kam to pošlu mezi který stromy. Dvakrát jsem ho vytroubil a on se ještě rozčiloval, že ho Bus nechce pustit. Samo, že nejel úplně po kraji. První širší místo, předjížděcí manévr dokončil a u značky obce brzda a jeli jsme všichni za ním. Pitomec jeden.