-
Počet příspěvků
16 412 -
Registrace
-
Poslední návštěva
-
Vyhraných dnů
122
Typ obsahu
Profil
Články
Media Demo
Fórum
Galerie
Kalendář
Stahování
Vše od uživatele radim.1008
-
Peugeot 306 1.6 65kW XR z Ria de Žambéra - Na Cyclonech s Hankook Ventus Prime3, 18let spolu, boj s korozí...
radim.1008 odpověděl/a v tématu od radim.1008 v sekci 306
Dnes přezuto na letní a zušlechtěny zadní brzdy. Před lety jsem bubny už stříkal, tak dnes zlehka znovu. -
Registrační formulář
radim.1008 odpověděl/a v tématu od ChouLu v sekci 48.sraz Peugeot clubu - 19 - 21.5.2017 ATC Kokořín
Klidně tu přihlášku pošli, on tam má ChouLu beztak čas navíc. Vždyť ho znáš. -
Dělal jsem to samé a vše jsem omlátil až po strop.
-
Pěkný kousek. Závidím. Já vím hrozná vlastnost. Ale už mám Cyclony.
-
2.Minisraz v podhůří Orlických hor - 29.4.2017
radim.1008 odpověděl/a v tématu od radim.1008 v sekci Již uskutečněné srazy
Na té první něco chybí, vím kde to najdeme. Zbytek nemá chybu. Nedivím se ti, že se ti nechtělo. -
Týdenní akce Autokelly + speciální akční ceny pro PC
radim.1008 odpověděl/a v tématu od Schreek v sekci Autokelly
-
Taky proberu archiv.
-
Registrační formulář
radim.1008 odpověděl/a v tématu od ChouLu v sekci 48.sraz Peugeot clubu - 19 - 21.5.2017 ATC Kokořín
Minulý sraz v této lokalitě byl trochu jiný. Nejenom, že to byl můj první, ale i v tom, že klub slavil 10let, klub platil část nákladů za účastníky, tímto je potřeba i po letech připomenout Pe.Trovu práci a schopnost na sraz sehnat prostředky. Od té doby se změnilo hodně věcí. Můžeme vzpomínat jaké to bylo, ale nesmíme zůstat stát. Musíme připravit a nalákat členy na tak zajímavý sraz do zajímavé lokality, aby přijeli. Víc udělat nemůžeme. Ostatní je už jen na vás všech. On ten zájem je už vidět i na množství pořadání srazů. Snad se nám to povede zlomit. Tak neváhejte a přijeďte si užít super víkend s lidmi, kterým tluče srdce pro jednu značku. -
2.Minisraz v podhůří Orlických hor - 29.4.2017
radim.1008 odpověděl/a v tématu od radim.1008 v sekci Již uskutečněné srazy
Už teď se bojím, jak si na nás smlsneš. Klemoňi, můžeme se domluvit, jsme pro. Tedy když budeš i platit. Takže u kostela jen škoda, že tam nebylo i občerstvení. To by potom nemělo chybu. -
2.Minisraz v podhůří Orlických hor - 29.4.2017
radim.1008 odpověděl/a v tématu od radim.1008 v sekci Již uskutečněné srazy
Neblbni, se budeme červenat. -
2.Minisraz v podhůří Orlických hor - 29.4.2017
radim.1008 odpověděl/a v tématu od radim.1008 v sekci Již uskutečněné srazy
Díky sněhovým podmínkám, které panovaly na Komářím vrchu, odkud byl v plánu pěší výlet na rozhlednu na Anenském vrchu, jsme byli nuceni vymyslet náhradní program. Hlavně taky pro řidiče na letních gumách. Vyrazili jsme tedy do obce Neratov, kde se nachází kostel, který na konci 2.světové války po zásahu pancéřovou pěstí od ruského vojáka vyhořel. Do doby nedávné chátral. Dnes jeho podoba je viditelná z fotek níže. Byli jsme i na svatbě. Dále jsme se vypravili na vrch Šerlich, kam vede udržovaná silnice. Odtud jsme se pěšky vydali na Masarykovu chatu, kde jsme se posilnili před odjezdem do svých domovů. PS: s tím klackem Weri605 opravdu přijela. Trocha fotek. -
2.Minisraz v podhůří Orlických hor - 29.4.2017
radim.1008 odpověděl/a v tématu od radim.1008 v sekci Již uskutečněné srazy
Děkujeme všem, kteří se odhodlali a přijeli si užít pěkný den do Orlických hor. Bylo to fajn. -
2.Minisraz v podhůří Orlických hor - 29.4.2017
radim.1008 odpověděl/a v tématu od radim.1008 v sekci Již uskutečněné srazy
Jsme tu bando. Jo a kdo bude chtít zažít zimní klouzání 29.4. Bude mít možnost. Rallye sjetý zimní gumy na parkoviště odkud se jde na rozhlednu. Parkoviště Pěší stezka, spíš lyžařská stopa. Změna programu srazu vyhrazena!!! -
A dál? Dal nic... jsem nehledal.
-
2.Minisraz v podhůří Orlických hor - 29.4.2017
radim.1008 odpověděl/a v tématu od radim.1008 v sekci Již uskutečněné srazy
Info o počasí. Kunvald (mezi Žamberkem a Rokytnicí) +3stupně, zataženo, mokro a zvedá se mlha. Šťastnou cestu všem. -
2.Minisraz v podhůří Orlických hor - 29.4.2017
radim.1008 odpověděl/a v tématu od radim.1008 v sekci Již uskutečněné srazy
Na bowling se domluvíme zítra na místě. Podle toho, jak budete spěchat domů. -
2.Minisraz v podhůří Orlických hor - 29.4.2017
radim.1008 odpověděl/a v tématu od radim.1008 v sekci Již uskutečněné srazy
Tady někdo tuní. Uvidíš, když ne k nám tak na Kokořín. -
Musím říct, že ač sníženým autům zrovna nefandím, tak tohle se mi líbí. Vypadá i použitelně. Pěkný.
-
2.Minisraz v podhůří Orlických hor - 29.4.2017
radim.1008 odpověděl/a v tématu od radim.1008 v sekci Již uskutečněné srazy
Chápu, ale jak píše Péťa... -
2.Minisraz v podhůří Orlických hor - 29.4.2017
radim.1008 odpověděl/a v tématu od radim.1008 v sekci Již uskutečněné srazy
Lepší je jet z D11 na R35 na Opatovice a poté po 1/37 do Hradce, potom na 1/11 směr Ostrava. Vrchní trasa je lepší ve špičce, když tedy není nehoda u ČKD. To potom stojí půlka Hradce. U nás teď trochu sprchlo. Po sněhu ani památky. Teda jo, zvedl se potok. Zítra to bude v pohodě. -
2.Minisraz v podhůří Orlických hor - 29.4.2017
radim.1008 odpověděl/a v tématu od radim.1008 v sekci Již uskutečněné srazy
Píšu to celý den, zítra bude hezky. Asi chladněji, ale hezky. -
2.Minisraz v podhůří Orlických hor - 29.4.2017
radim.1008 odpověděl/a v tématu od radim.1008 v sekci Již uskutečněné srazy
Uvidíš ráno,případně sedni do auta a přijeď. -
2.Minisraz v podhůří Orlických hor - 29.4.2017
radim.1008 odpověděl/a v tématu od radim.1008 v sekci Již uskutečněné srazy
No co, Zimní klouzání nebylo, tak se klouzneme. Já jsem v klidu na zimních i bez vločky. [emoji14] Zítra se uvidí.