Přejít na obsah

radim.1008

Vedení
  • Počet příspěvků

    16 412
  • Registrace

  • Poslední návštěva

  • Vyhraných dnů

    122

Vše od uživatele radim.1008

  1. Dnes přezuto na letní a zušlechtěny zadní brzdy. Před lety jsem bubny už stříkal, tak dnes zlehka znovu.
  2. Klidně tu přihlášku pošli, on tam má ChouLu beztak čas navíc. Vždyť ho znáš.
    • 68
  3. radim.1008

    Renovace koupelny

    Dělal jsem to samé a vše jsem omlátil až po strop.
  4. radim.1008

    Ferryho 306 cabrio

    Pěkný kousek. Závidím. Já vím hrozná vlastnost. Ale už mám Cyclony.
  5. Na té první něco chybí, vím kde to najdeme. Zbytek nemá chybu. Nedivím se ti, že se ti nechtělo.
  6. 1.5. - 7.5. http://us12.campaign-archive2.com/?u=fb4106388073072d79a5e66ad&id=c7269d88d5
  7. radim.1008

    leták klubu - prosím Vás o pomoc

    Taky proberu archiv.
  8. Minulý sraz v této lokalitě byl trochu jiný. Nejenom, že to byl můj první, ale i v tom, že klub slavil 10let, klub platil část nákladů za účastníky, tímto je potřeba i po letech připomenout Pe.Trovu práci a schopnost na sraz sehnat prostředky. Od té doby se změnilo hodně věcí. Můžeme vzpomínat jaké to bylo, ale nesmíme zůstat stát. Musíme připravit a nalákat členy na tak zajímavý sraz do zajímavé lokality, aby přijeli. Víc udělat nemůžeme. Ostatní je už jen na vás všech. On ten zájem je už vidět i na množství pořadání srazů. Snad se nám to povede zlomit. Tak neváhejte a přijeďte si užít super víkend s lidmi, kterým tluče srdce pro jednu značku.
  9. Už teď se bojím, jak si na nás smlsneš. Klemoňi, můžeme se domluvit, jsme pro. Tedy když budeš i platit. Takže u kostela jen škoda, že tam nebylo i občerstvení. To by potom nemělo chybu.
  10. Neblbni, se budeme červenat.
  11. Díky sněhovým podmínkám, které panovaly na Komářím vrchu, odkud byl v plánu pěší výlet na rozhlednu na Anenském vrchu, jsme byli nuceni vymyslet náhradní program. Hlavně taky pro řidiče na letních gumách. Vyrazili jsme tedy do obce Neratov, kde se nachází kostel, který na konci 2.světové války po zásahu pancéřovou pěstí od ruského vojáka vyhořel. Do doby nedávné chátral. Dnes jeho podoba je viditelná z fotek níže. Byli jsme i na svatbě. Dále jsme se vypravili na vrch Šerlich, kam vede udržovaná silnice. Odtud jsme se pěšky vydali na Masarykovu chatu, kde jsme se posilnili před odjezdem do svých domovů. PS: s tím klackem Weri605 opravdu přijela. Trocha fotek.
  12. Děkujeme všem, kteří se odhodlali a přijeli si užít pěkný den do Orlických hor. Bylo to fajn.
  13. Jsme tu bando. Jo a kdo bude chtít zažít zimní klouzání 29.4. Bude mít možnost. Rallye sjetý zimní gumy na parkoviště odkud se jde na rozhlednu. Parkoviště Pěší stezka, spíš lyžařská stopa. Změna programu srazu vyhrazena!!!
  14. radim.1008

    muzeum Peugeot Sochaux

    A dál? Dal nic... jsem nehledal.
  15. Info o počasí. Kunvald (mezi Žamberkem a Rokytnicí) +3stupně, zataženo, mokro a zvedá se mlha. Šťastnou cestu všem.
  16. radim.1008

    muzeum Peugeot Sochaux

  17. Na bowling se domluvíme zítra na místě. Podle toho, jak budete spěchat domů.
  18. Tady někdo tuní. Uvidíš, když ne k nám tak na Kokořín.
  19. radim.1008

    406 SV 2.2i 16v

    Musím říct, že ač sníženým autům zrovna nefandím, tak tohle se mi líbí. Vypadá i použitelně. Pěkný.
  20. Chápu, ale jak píše Péťa...
  21. Lepší je jet z D11 na R35 na Opatovice a poté po 1/37 do Hradce, potom na 1/11 směr Ostrava. Vrchní trasa je lepší ve špičce, když tedy není nehoda u ČKD. To potom stojí půlka Hradce. U nás teď trochu sprchlo. Po sněhu ani památky. Teda jo, zvedl se potok. Zítra to bude v pohodě.
  22. Píšu to celý den, zítra bude hezky. Asi chladněji, ale hezky.
  23. Uvidíš ráno,případně sedni do auta a přijeď.
  24. No co, Zimní klouzání nebylo, tak se klouzneme. Já jsem v klidu na zimních i bez vločky. [emoji14] Zítra se uvidí.
×
×
  • Vytvořit...