Přejít na obsah

radim.1008

Vedení
  • Počet příspěvků

    16 412
  • Registrace

  • Poslední návštěva

  • Vyhraných dnů

    122

Vše od uživatele radim.1008

  1. radim.1008

    307 CC Anglán

    Sranda musí být i kdyby na benzín nebylo. Tak pokud jsi zvyklý z Anglie... Přivezl jsi to tam odsud? Jo a vítej zpět. Snad si to tu poznal.
    • 39
  2. radim.1008

    Fotím, Fotíš, Fotíme

    Gratulace, ať vám to klape. Taky máme na fotce svatebního Peugeota.
  3. radim.1008

    307 CC Anglán

    To ke všem závorám.
  4. radim.1008

    Co jste dnes udelali...

    Dnes druhá rehabilitace, vířivka, cvičení, magnet a rotoped. Berle vyměněný za francouzský hole, alespoň stylově modrý. Našlapovat můžu zlehka na nohu, konečně to vypadá jako krok.
  5. radim.1008

    307 CC Anglán

    Přihlášený už to je, má značky a přihlášení není problém. Mě by zajímalo, jak se s tím jezdí, když sedíš nad příkopem.
    • 39
  6. Tohle mě dneska rozesmálo. Viděno na netu.
  7. radim.1008

    Co jste dnes udelali...

    Myslel jsem, že budeš péct cukroví. Když příprava na Vánoce.
  8. Čau Jardo, prosím tě, jak postupovat s reklamací? Přišel mi jiný balík, je pravda, že jsem ho nepřebíral já. Asi to už kolegové zjistili, protože podle čísla už mi někdo volal, ale měl jsem vybitý telefon. Díky
  9. Komu tenhle typ od Sony ještě funguje? Pro změnu po chvíli telefonování mi přestane jít mikrofon, já volaného slyším, on mě ne. Plus k tomu ještě přestal jít foťák. Už mě to vážně nebaví. Zlatý první telefony, co jen volali a psali zprávy.
  10. Dnes @Zůza autobus umyla, vyměnila koberečky za gumové a vyluxovala ho. Já dělal jen dozor o berlích.
  11. Hele klid, jo? Špatně interpretováno. Někdy o víkendu jsem o tom četl, že mají teď elektřinu na 50% spotřeby po tom výpadku. Francie jim přislíbila pomoc, ale pokud bude tuhá zima, tak budou přednostně distribuovat "doma".
  12. Další test ojetiny http://www.autojournal.cz/test-ojetiny-peugeot-308-sw-2-0-bluehdi-at-neni-vsechno-zlato-co-se-trpyti-2/?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu
    • 19
  13. Alternativu teď zkouší v Belgii kde vypnuli 7 reaktorů a jede jim jen jeden, který pokryje 50% spotřeby a díky tomu plánují krizový plán na zimu. Ano, v té nejchytřejší zemi v Evropě, kde rozhodují i jak zakřivený banán si můžeme koupit. Tak ať si to užijí.
  14. radim.1008

    Za kolik tankujete?

    Dnes čistě náhodou kolem Benziny v Žamberku a N95 33,90,- nafta 34,90 a Verva Diesel 37,20,-
  15. Belgie 1.6HDi Allure 16,17 a 18".
    • 54
  16. radim.1008

    Tak i já :) 407sw černej....

    A co že ta změna modelu? 308 byla "velká" nebo se nelíbila?
  17. Tak hlavně, že se na to přišlo a jezdíš dál.
  18. radim.1008

    Nový Peugeot 508 už jezdí

    Už jsem to jednou v jednom jistém vlákně psal, že by se mi taková garáž taky líbila.
  19. 5.11. - 11.11.2018 https://us12.campaign-archive.com/?u=fb4106388073072d79a5e66ad&id=b8f1976cb1
  20. radim.1008

    Citroen C4 1.6VTi

    To je teda vorvaný jak samice. Štít vyměníš, na plasty bych se vyprdnul, jen bych to třeba něčím přeplátoval, ale rozhodně bych nechal stříknout spodek, dokud to je zdravý.
  21. radim.1008

    Euro Truck Simulátor 2

    Dneska jsem narazil na tohle video. 308ma v ETS2.
  22. radim.1008

    V kolika na "Rozvody" ?

    Až motor šlapat nebude, tak bude třeba pozdě. Klidně bych je vyměnil dřív, jistota je jistota.
    • 36
  23. Ahoj Jardo, prosím tě, potřebuji poradit jaký vzduchový filtr do Renaultu VIN: VF1LB0B0525930191 Jsou totiž tři typy. A prosím tě, 5L Total 5W30 INEO ECS není v nabídce? Našel jsem jen litr. Díky
  24. radim.1008

    Tak i já :) 407sw černej....

    Jo byl a letos po pěti letech znovu, ale už s 5008mou. Ta by se mi taky líbila, ale zatím 306ka slouží a stačí.
×
×
  • Vytvořit...