Dnes druhá rehabilitace, vířivka, cvičení, magnet a rotoped. Berle vyměněný za francouzský hole, alespoň stylově modrý. Našlapovat můžu zlehka na nohu, konečně to vypadá jako krok.
Čau Jardo, prosím tě, jak postupovat s reklamací? Přišel mi jiný balík, je pravda, že jsem ho nepřebíral já. Asi to už kolegové zjistili, protože podle čísla už mi někdo volal, ale měl jsem vybitý telefon.
Díky
Komu tenhle typ od Sony ještě funguje? Pro změnu po chvíli telefonování mi přestane jít mikrofon, já volaného slyším, on mě ne. Plus k tomu ještě přestal jít foťák. Už mě to vážně nebaví. Zlatý první telefony, co jen volali a psali zprávy.
Hele klid, jo? Špatně interpretováno. Někdy o víkendu jsem o tom četl, že mají teď elektřinu na 50% spotřeby po tom výpadku. Francie jim přislíbila pomoc, ale pokud bude tuhá zima, tak budou přednostně distribuovat "doma".
Další test ojetiny
http://www.autojournal.cz/test-ojetiny-peugeot-308-sw-2-0-bluehdi-at-neni-vsechno-zlato-co-se-trpyti-2/?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu
Alternativu teď zkouší v Belgii kde vypnuli 7 reaktorů a jede jim jen jeden, který pokryje 50% spotřeby a díky tomu plánují krizový plán na zimu. Ano, v té nejchytřejší zemi v Evropě, kde rozhodují i jak zakřivený banán si můžeme koupit. Tak ať si to užijí.
To je teda vorvaný jak samice. Štít vyměníš, na plasty bych se vyprdnul, jen bych to třeba něčím přeplátoval, ale rozhodně bych nechal stříknout spodek, dokud to je zdravý.
Ahoj Jardo,
prosím tě, potřebuji poradit jaký vzduchový filtr do Renaultu VIN: VF1LB0B0525930191 Jsou totiž tři typy. A prosím tě, 5L Total 5W30 INEO ECS není v nabídce? Našel jsem jen litr. Díky