Přejít na obsah

peter23p

Uživatel
  • Počet příspěvků

    327
  • Registrace

Vše od uživatele peter23p

  1. peter23p

    Zajímavé koupě 106

    pasoval by ten koberec do saxa? Kamarád má červené saxo a pokud by to sedělo tak by měl možná zájem, co dištak za něj?
  2. peter23p

    unik oleje

    no je to sice babská rada ale opravdu to funguje, já osobně myslím že u každého motoru který už má něco za sebou je lepší přejít na hustší olej protože klesne jeho spotřeba.
    • 36
  3. peter23p

    unik oleje

    záleží jakej tam máš, já měl 5W tak jsem přešel na 10W. Pokud máš 10W tak pak jedině 15W.
    • 36
  4. peter23p

    unik oleje

    tipuju že si objednal nějakou zázračnou vodičku do oleje na utěsnění motoru. Ta ale na gufero nepomůže ta je tak na malej ůnik z vany. Jediné co by mohlo pomoci tak přejít na hustší olej, sníží se tím i spotřeba oleje. Já sem kdysi na jednom autě řešil neznámej ůnik, nalil sem tam hustší olej a přípravek od LIQUI MOLY a pomohlo to tak na 50%.
    • 36
  5. peter23p

    unik oleje

    no bylo to tak na 90% že to teče tamtudy tak se to nechalo udělat, i servisák tvrdil že je to typická bolest těchhle motorů.
    • 36
  6. peter23p

    unik oleje

    záleží kde je to všude potečený ale to těsnění pod hlavou teče v různé mýře po 100 000km snad na všech motorech tak bych to nechal udělat při jednom stejně se to gufero při tom mění.
    • 36
  7. peter23p

    unik oleje

    to vypadá že to teče jen za jízdy když je to natlakovaný a když zaparkuješ tak to pak stejká po motoru dolu, alespoň takhle nějak podobně to dělalo mě.
    • 36
  8. peter23p

    unik oleje

    že by typické mýsto v rohu hlavy, rádo tam povolý těsnění pod hlavou v okolí olejového kanálu.
    • 36
  9. peter23p

    Hliníkový štítek

    treba tady http://www.buchtara.cz/buchtara/eshop/1-1-VYROBNI-STITKY/55-2-PEUGEOT/5/666-Vyrobni-stitek-PEUGEOT-s-lisovanymi-cisly
    • 7
  10. ten spínač odpojuje palivové čerpadlo, zkus ten konektor vyzkratovat. Ale pokud po zapnutí klíčku slyšíš naběhnout čerpadlo tak to nebude ono.
    • 8
  11. peter23p

    multifunkční volant v NASA

    ten noťas od DELLu je tam připojenej přes USB a všechno to řídí když teda zrovna nespadne Windows to se pak ozve: Hiustne, máme problém :D:D:D
  12. peter23p

    oniho 406 - kuuuuze... :)

    no taky musím uznat že koncern to má vyřešené mnohem lépe. Asi to kdysi odkoukaly na Favoritu. Tím že je tam vratka do nádobky tak se to vlastně odvzdušnuje pořád dokola samo, tohle jim závidim při každém plnění okruhu. Ale kdyby někdo chtěl tak by se to dalo asi udělat i u nás, stačila by jedna hadička a z odvzdušňováku topení to nějak napojit na nádobku.
  13. peter23p

    oniho 406 - kuuuuze... :)

    pokud ho zavřeš když zněj jde proudem kapalina tak by se tam zpátky vzduch dostat neměl. Nevým jak vypadá tvůj chladič ale někde nahoře by tam odvzdušňovák bejt mohl. Taky nějaký plastový uzávěr. Jinak když sem si já nebyl jistej jestli je to správně odvzdušnění a je tam dost vody tak sem prostě odpojil spodní hadici od chladiče, všechno vypustil, pak vyndal a vylil i poslední zbytky z chladiče a pak sem okruh znovu naplnil novou směsí a měřil sem si kolik se tam vejde. Potom jsem to odvzdušnil a vyšlo my že sem tam nalil cca tolik, kolik udává výrobce takže sem věděl že už tam vzduch nebude.
  14. peter23p

    Zadne blatniky

    i na SK je v autokelly mají za 35.88€. Musíš hledat mezi blatníkama.
  15. peter23p

    oniho 406 - kuuuuze... :)

    na volnoběh se tam neudělá takovej tlak. Chce to přidat plyn a zavírat ten odvzdusnovak až když zněj teče voda, nevim jestli to na HDi jde ale nejlepší je jednou rukou přidávat plyn na klapce a druhou zavírat odvzdusnovak.
  16. je to už docela starý, je to myslím z německa. Ze dne na den změnily tu křižovatku v kruháč a pozorovaly chování řidičů jestli si všimnou změny dopravního značení a nebo budou jezdit po paměti. Docela pozoruhodné že to neskončilo žádnym karambolem a nebo je z videa vystříhaly.
  17. peter23p

    Zadne blatniky

    všude možně, stačí hledat zadní plastové nadkolí na P106. Sháněl jsem je kdysi na saxo a měly je i v autokelly za 300Kč jeden.
  18. peter23p

    Zadne blatniky

    takhle to mají všechny 106 a saxa
  19. peter23p

    Zadne blatniky

    je to tak origo z výroby, v peugeotu se asi šetřilo Kdyby si chtěl tak neorigo umělý podběhy na 106 vyráběj poláci ale moc přesně tam nesedí.
  20. peter23p

    Imobilizer 406 old.

    no radši bych jí vozil někde hozenou v autě protože už se pár lidem stalo že se ten imo. třeba po roce zase zablokoval sám od sebe.
    • 8
  21. jako plechovka od cocacoly za 9Kč
  22. peter23p

    Jak vypustit chladič ?

    já sem třeba zmenšil plastovej kýbl tak aby se my vešel pod auto a pak už jen povolil, ono to neteče moc prudce jen takovej pramínek, než vyteče všechno tak to trvá tak 5min a ještě takovej 1litr zůstane dole v chladiči a trubkách.
  23. peter23p

    Jak vypustit chladič ?

    pokud si dobře pamatuju tak ho musí otočit o 180°
  24. peter23p

    Praha už volá

    vubec nic
  25. peter23p

    Praha už volá

    trefa
×
×
  • Vytvořit...