pokud ho zavřeš když zněj jde proudem kapalina tak by se tam zpátky vzduch dostat neměl. Nevým jak vypadá tvůj chladič ale někde nahoře by tam odvzdušňovák bejt mohl. Taky nějaký plastový uzávěr.
Jinak když sem si já nebyl jistej jestli je to správně odvzdušnění a je tam dost vody tak sem prostě odpojil spodní hadici od chladiče, všechno vypustil, pak vyndal a vylil i poslední zbytky z chladiče a pak sem okruh znovu naplnil novou směsí a měřil sem si kolik se tam vejde. Potom jsem to odvzdušnil a vyšlo my že sem tam nalil cca tolik, kolik udává výrobce takže sem věděl že už tam vzduch nebude.