Přejít na obsah

xpetrix

Uživatel
  • Počet příspěvků

    1 962
  • Registrace

Vše od uživatele xpetrix

    • 11
  1. xpetrix

    tempomat C8 2,0benzín ´02

    • 11
  2. xpetrix

    807 podsvícení displeje

  3. Jirka 807 napisal presny a podrobny postup,aj ja som to menil.Mne nesvietili zase ovladace klimatizacie,displej ano.
    • 11
  4. Ja uz 3 tyzdne chodim na rehabilitaciu,lave plece mam mimo provoz,teda aj celu ruku. Ak to bude nutne,tak to necham na servis,ako vzdy:D
  5. Hlavne ten zadny rad valcov... Budes to aj fotit,navod... ? Vela stastia.
  6. Ja som ju raz skoro zabudol na stieracoch,ked som menil ziarovku
  7. xpetrix

    Přední brzdový desky

    Dnes som bol prezuvat a od vymeny dosticiek Brembo kotuc nie cely drany/leskly. [upravil dne 5/11/13 18:19 od xpetrix]
    • 26
  8. xpetrix

    Už máte přezuto na zimu

    Konecne uz dnes aj ja
  9. xpetrix

    Přední brzdový desky

    Kua,uz zacali piskat
    • 26
  10. Je to super vec,skoda ze to nemame aj my na autobusoch.
    • 26
  11. Ved preto sa mi to paci,aj cele auto.
    • 26
  12. Vrata na nasich autobusoch by som neporovnaval s Oktavkou.Aby tie pruziny niekomu nevybili zuby ako takmer mne nove vzpery na Felde Na tej Siene sa to samo aj zatvara. [upravil dne 2/11/13 20:19 od xpetrix]
    • 26
  13. Myslim si,ze nehrozi:bojim A ci aj to video je realne... Take nieco som nazivo videl na Toyote Siene.
    • 26
  14. Ti,ktori ste po operacii,kedy vam vymizol ten \"halo\" efekt?Teda rozptyl lucov okolo svetelnych bodov v tme.Za volantom v tme je to dost na prd.
    • 59
  15. xpetrix

    ako ziskat mapy rt3

    No stara verzia sw v rt3
  16. xpetrix

    ako ziskat mapy rt3

    Stale su povazovane este za \"nove\",lebo tie 2013/2014 zatial zadarmo nezozenies,myslim si.
  17. xpetrix

    výfuk benzin C8 V6 benzin

    No kvoli tomu,ze v servise autobus stal tyzden pokial sa do neho dali,tak nemam este prezute a dnes rano bol opat mrazik
    • 74
  18. xpetrix

    výfuk benzin C8 V6 benzin

    Vyfuk konecne hotovy.Nakoniec sa menilo takmer vsetko okrem zvodov,kolektorov a katalyzatorov.Katalyzatory sa vyrezali a navarili na nove potrubie.Nedavali sa originalne diely,to by som musel vyhrat v blockovej loterii ,improvizovalo sa s univerzalnymi rurami a vlnovcami.Ale vyzera to ako original Zajtra bude testovacia \"dusickova\" jazda po vychode SR. Pe.Tr este raz dik. [upravil dne 31/10/13 21:02 od xpetrix]
    • 74
  19. xpetrix

    ako ziskat mapy rt3

    Mas \"nove\" mapy zadarmo,ktore pouzivame takmer vsetci.Novsie su zatial za poplatok Treba pockat mesiac,dva a urcite sa k nim dostaneme zadarmo.A podla toho,co citam,tak mas EE South,teda Balkan.V SZ mas EE NW.
  20. xpetrix

    ako ziskat mapy rt3

    Otvorit subor Config a precitat.
  21. xpetrix

    ako ziskat mapy rt3

    Aj Ty si si to uz vsimol?
  22. xpetrix

    Originál příčník - funkce

    Mne sa to zasekavalo v kolajnickach,teda nebolo to pouzitelne a tak som to dal v servise dole.
    • 32
  23. xpetrix

    Originál příčník - funkce

    Ja by som to nerozoberal.Mne sa to komplet vysypalo,ked to davali v servise dole a uz je to vsetko nefunkcne.
    • 32
×
×
  • Vytvořit...