Vrata na nasich autobusoch by som neporovnaval s Oktavkou.Aby tie pruziny niekomu nevybili zuby ako takmer mne nove vzpery na Felde Na tej Siene sa to samo aj zatvara.
[upravil dne 2/11/13 20:19 od xpetrix]
Vyfuk konecne hotovy.Nakoniec sa menilo takmer vsetko okrem zvodov,kolektorov a katalyzatorov.Katalyzatory sa vyrezali a navarili na nove potrubie.Nedavali sa originalne diely,to by som musel vyhrat v blockovej loterii ,improvizovalo sa s univerzalnymi rurami a vlnovcami.Ale vyzera to ako original Zajtra bude testovacia \"dusickova\" jazda po vychode SR. Pe.Tr este raz dik.
[upravil dne 31/10/13 21:02 od xpetrix]
Mas \"nove\" mapy zadarmo,ktore pouzivame takmer vsetci.Novsie su zatial za poplatok Treba pockat mesiac,dva a urcite sa k nim dostaneme zadarmo.A podla toho,co citam,tak mas EE South,teda Balkan.V SZ mas EE NW.