Přejít na obsah

Roman Bazi

Uživatel
  • Počet příspěvků

    4 150
  • Registrace

Vše od uživatele Roman Bazi

  1. Roman Bazi

    EURO u 306

    Před asi měsícem jsem prodal 306 1.6 r.v. 1999 euro 3, ekodaň se neplatila.
    • 9
  2. Roman Bazi

    Jake zimni prezuvky na 307?

    Jóó, Ty myslíš Jirkapp, tak to pardóón, to jsem přehlédl:mad:
  3. Roman Bazi

    Jake zimni prezuvky na 307?

    Ale to je pro 307mu předepsaný rozměr, 195/65 R15.
  4. Já se taky těším, ale za to že nespím, může nejspíš ta bakula na obloze:D. Auto umyto, snad je stihnu ráno vysát, kolem jedné vyrážíme, tak snad do 16:30 budeme v kempu.
  5. Máš to pěkně udělané, píši Ti 1.
  6. Roman Bazi

    Roman Bazi - 307 SW 2.0 LPG

    S částkou jsem spokojen (proto jsem tam dal křenícího se smajlika:D), ani jsem nečekal, že pošlou tolik. Ano, lakovaný nárazník by už byl poznat, tak se pokusím sehnat jiný, nepoškozený z auta bouraného na předek. Uvidíme, jestli se to podaří. Zatím jsem to opravovat nechtěl, mám teď jiné věci na vyřizování. Ale světlo se po nárazu zřejmě na nějakém místě rozlepilo, protože v něm bylo po poslední bouřce asi centimetr a půl vody. Vodu jsem vylil a světlo vysušil. Budu to muset nechat po srazu opravit a světlo vyměnit. Medvěde, co koleno? Jak to zvládlo?
  7. Roman Bazi

    Roman Bazi - 307 SW 2.0 LPG

    Tak pojišťovna poslala žalostných 17822kč. Jinak jsem natáhl dráty od přední zásuvky do kufru, protože tam chci mít zásuvku, do které nepůjde proud po vypnutí zapalování. Vyvrtal jsem na ni i díru, ale dál jsem se nedostal.
  8. Roman Bazi

    Jake zimni prezuvky na 307?

    Kup Sava Eskimo HP, budeš maximálně spokojen;)
  9. Na zimu, na podzim a na jaro.
  10. Ano, plátěná střecha se sklopí a nasadí se hardtop. Když chceš bez střechy, tak sundáš hardtop a jedeš s plátěnou.
  11. Tak tak, tlačilo to auto dólu, jako masivní křídlo:D. Největší strach jsem měl, aby neprasklo zadní okno. Ale dopadlo to dobře. Má i vyhřívání, tak snad bude fungovat. Před zadním příčníkem jsem měl uchycené prkno, a to bylo skloněné podle sklonu střechy cabria, takže dozadu střecha sjet nemohla. [upravil dne 17/8/13 13:21 od Roman Bazi]
  12. Není to tajemství, stál mě 15000kč. Barva černošedá, tak by měl slušet, ať koupím cabrio v jakékoli barvě. Hartop jsem na auto koupil dříve, protože byla možnost ho koupit. Těžko se shání. [upravil dne 17/8/13 12:51 od Roman Bazi]
  13. Roman Bazi

    2.0l i 103Kw vs 130kw

    307 před face má 100kw, po face má 103kw. 130kw se dávalo do CC. Takže možná myslel 307mu.
  14. To je takový problém koupit druhé auto??? Zájem je letos menší než loni, máme 21 fotek. Doufal jsem, že se kalendář naplní rychleji.
  15. To víš, že Tě svezu. Ale ještě musíš alespoň dva týdny vymdržet:D.
  16. No, teď už se to nedá zastavit:D.
  17. Vzal jsem to hopem, páč jsem se bál, že ji někdo za ty dva týdny koupí. Dnes byla jedinečná příležitost tam zajet. Naleštěná, kdybych ji vyfotil zblíska, tak by jsi vyděl, jak je zaprášená. Ale máš pravdu, na fotce vypadá nádherně.
  18. Kamarádi, tak střecha je doma. Jel jsem pro ni k Ostravě. Došlo mi, že bych se pro ni pak dva týdny nedostal, tak jsem vzal deky, molitany, hupcuky, kurtny a vyrazil. Do auta to nešlo, tak jsem ji dal na střechu. Drželo to pevně, ale jel jsem max. 90km/h. Šalda- moc děkuji za nabídku, ikdyž jsem ji nevyužil.
  19. Ty mě je půjčíš?
  20. Lámu si hlavu, jak převézt hardtop na 306 cabrio, když cabrio ještě nemám. Závěs taky nemám, abych ho dal na vozík. Do 307my ho asi taky nenacpu. Na střeše? No nevím:myslim [upravil dne 28/10/13 18:16 od Roman Bazi]
  21. Stejné auto NEEEEE :grr:grr :papa
  22. Roman Bazi

    cabrio subwoofer

    Taky jsem na to koukal:D, má to pěkně udělané. [upravil dne 13/8/13 21:00 od Roman Bazi]
  23. Veveruško:papa:D, ale do druhého kola se dávají druhá auta účastníků, a né ta samá, co už tam jsou, víte;). Já už to nevydržel, a zabral jsem si týden:roker
×
×
  • Vytvořit...