S částkou jsem spokojen (proto jsem tam dal křenícího se smajlika:D), ani jsem nečekal, že pošlou tolik.
Ano, lakovaný nárazník by už byl poznat, tak se pokusím sehnat jiný, nepoškozený z auta bouraného na předek. Uvidíme, jestli se to podaří.
Zatím jsem to opravovat nechtěl, mám teď jiné věci na vyřizování. Ale světlo se po nárazu zřejmě na nějakém místě rozlepilo, protože v něm bylo po poslední bouřce asi centimetr a půl vody. Vodu jsem vylil a světlo vysušil. Budu to muset nechat po srazu opravit a světlo vyměnit.
Medvěde, co koleno? Jak to zvládlo?