Přejít na obsah

Roman Bazi

Uživatel
  • Počet příspěvků

    4 150
  • Registrace

Vše od uživatele Roman Bazi

  1. Děkuji každému, kdo mi poslal fotky ze srazů. Kalendář jsem včera v noci odeslal výrobci, tak snad to do příští středy budu mít doma. Protahlo se to kvůli třem neplatičům.
  2. Roman Bazi

    spolujizda -nabizim

    Mě to nevadí, tam kde to je. Když někdo nabízí nebo hledá odvoz, tak založí vlákno, to se potom objeví v sekci \"Příspěvky za 24h\" a každý to vidí.
    • 22
  3. SV24- fotky aut už né, už jen fotky ze srazů. Marcel - chci, aby tam měl fotky jen ten, kdo si objednal kalendář, proto nekontaktuji nikoho jiného. Radime, máš SZ. Nějaké fotky poslal Pepito, zítra na ně na NTB kouknu. Díky Pepito.
  4. Potřeboval bych ze srazů, na kterých jsem nebyl (třeba Franštát), nebo třeba z Kněžice. Pošlete prosím na mail v mém profilu. Radime, co s Tebou:D, už je po termínu, ale kalendář ještě není naplněn.
  5. Roman Bazi

    virtual tuning

    Tak už jsem ji poslal, dobrá duše se našla rychle.
  6. Roman Bazi

    virtual tuning

    Prosím pomoc. Byl by někdo ochotný, retušnout mi jednu fotku. Potřebuji opravit poškrábané a špinavé auto:D. Fotku bych poslal na e-mail.
  7. Mám problém. Mám volná místa v kalendáři a nemám dost fotek ze srazů. Je někdo z vás, kdo máte objednaný kalendář, ochotný nějaké fotky poslat se svolením je použít v kalendáři?
  8. Já index V dodržuji i na zimních pneu. Jak kvůli pojistné události, tak kvůli cestě do zahraničí. Údajně si třeba v Rakousku na českých řidičích s jiným indexem na pneu rádi smlsnou.
    • 34
  9. Bohužel, dnes to nedám:bojim. Tak snad příště dorazím:papa.
    • 42
  10. V Brně ve čtvrtek odpoledne budu, ale zatím nevím. Takže tak na 70% bych se mohl ukázat.
    • 42
  11. Tož já opožděně také pánům vedoucím přeji vše nej. nej. nej. a hlavně zdraví.
    • 24
  12. Roman Bazi

    5008 Blondýnka odjela

    Tož to zamrzí.
  13. Roman Bazi

    5008 Blondýnka odjela

    Copak se stalo:bojim
    • 72
  14. Je tam:papa
  15. Tak jsem Tě dal Radku mezi přihlášené, ikdyž jsi napsal jen \" Že bych taky\". Bude chtít někdo nocovat??? Mam se ptát po ubytování???
  16. Roman Bazi

    konec jednoho lvíčka:-(

    Tak to je smutný. Škoda ho.
    • 44
  17. Ale pivo platí klub:D
  18. Roman Bazi

    Dusí na benzín

    Dělalo mě to také, vymontoval jsem speciální svíčky na LPG a dal tam ty, které tam patří, které doporučuje Peugeot. Pomohlo. Od té doby byl klid. Jen teď, když už mají svíčky dost najeto, tak je musím zase vyměnit, zase to trošku zlobí. Tady si počtěte, třeba vám to pomůže.
    • 26
  19. Pepito, KoudaK, Radka.S - skvělé. Těším se na všechny, kdo dorazí. MilanF1- nedá se nic dělat. Přijedeš na jarní.
  20. Jak píše Wojtěch:papa, na aukru se dá koupit, ikdyž je dražší. http://m.aukro.cz/item,peugeot-kl-pestavba-107-207-307-407-607-atd,3645731511.html
    • 61
  21. Roman Bazi

    pracovní uraz - palec bez nehtu

    Měl jsem stržený nehet, palec na ruce. Je to asi šest let. Hojilo se to dobře (celkově se mě zranění hojí velmi rychle). Docela rychle jsem s tím začal dělat, ale citlivé to bylo hodně. Už si nepamatuji, jak rychle mě dorostl, ale půl roku to podle mě nebylo. Ale už si to moc nepamatuji.
    • 24
  22. Jak jsem vyložil Lukáše, tak jsem na jo šlápl. To víš, benzín, ten letí.
    • 30
×
×
  • Vytvořit...