Přejít na obsah

Pekos Pavelka

Uživatel
  • Počet příspěvků

    263
  • Registrace

Vše od uživatele Pekos Pavelka

  1. Myslite ze bude problem ked neham v predu origo tlmice a do zadu dam sportove tvrde? [upravil dne 23/4/13 20:35 od Pekos Pavelka]
  2. Pekos Pavelka

    Kamera do auta

    Takze tu staru som vratil a teraz mam DOD GSE550 a som fakt spokojny a s kvalitou aj s velkostou kamery aj s jednoduchostou:papa [upravil dne 23/4/13 19:17 od Pekos Pavelka]
  3. Pekos Pavelka

    voda v interieri

    Tiez u mna to bolo pod celnym sklom, vodu som vzdy vysal vysavacom na benzinke.
  4. Pekos Pavelka

    brzdy na 307

    Zdravim vas a zaroven vas prosim o pomoc, nakolko neviem ci mam na prednom kotuci lozisko a na zadnych brzdach mam zas problem zistit typ brzdovych dosticiek. tu je VIN: VF33CRHYB83167668 DAKUJEM:)
  5. Zdravim, ja som nedavno bol na oprave vstrekovacov a na vymene zhavicov spolu to stalo 800 euro. Na vstrekoch vymenily trysky a celkovo zdiagnostikovali, mam aj protokol EPS 200 o celkovej kontrole vstrekovacov a samozrejme zaruku. Neviem ci mozem spomenut nazov servisu kde mi to robili, ale som spokojny zatial. Aj sa cuduvali ze tie vstrekovace vydrzali 285000 km, normalna zivotnost je 150000 km. Pred tym som tam mal BOSCH-ki a teraz mi dali DELPHI. [upravil dne 22/4/13 21:19 od Pekos Pavelka]
  6. Ja verim iba DELPHI a STANADINE, prvy menovany je velmi tazko zohnatelny a ak by mi vedel niekto ho zohnat, budem mu fakt kamaratsky zaviazany:)
  7. Pekos Pavelka

    Voda v kufri pri rezerve

    Zdravim, tiez sa priznam ze som zbadal vodu v kufri asi liter max 2 ale som sokovany. mohol by niekto popisat resp. odfotit tie klapky alebo nejako graficky zobrazit? pripadne aj podrobny postup kontroly. dakujem:)
  8. pod sedackou spolujazdca..
  9. Pekos Pavelka

    Kamera do auta

    Mam namyslii hocijaku DOD tam je vsade FULLhD a toto ma presvedcilo len mne sa nechcelo cakat tak som zobral kokotinu, ale mozem to vratit a ponukli mi na otestovanie DOD a to uz je luxus, staci si pozriet videa s Yuotube napr. z verzii DOD GS600 co su stare verzie. [upravil dne 20/4/13 19:33 od Pekos Pavelka]
  10. Pekos Pavelka

    Kamera do auta

    A ako mozem skopirovat udaje s karty na ARCHIVACIU?
  11. Pekos Pavelka

    Kamera do auta

    Takze uz teraz som nie spokojny s rozlisenim a idem to vratit:bojim Je velmi dolezite aby kamera dokazala precitat SPZ.
  12. Pekos Pavelka

    Kamera do auta

    Zdravim mam uz aj ja CARCAM III X8000 ale este sa s tym ucim pracovat, mam uz aj nieco nahrate ale neviem to prehrat na TV bez toho aby som kopiroval kartu, je to mozne ? nejde to cez ten video kabel? vopred diky za pomoc.
  13. Pekos Pavelka

    206 Pisklavi zvuk s motora

    Anoo ja som vymenil napinak a prestalo to. Staci zhodit klinovy remen a nastartovat a potom sa uvidi ci je to napinak.
  14. Pekos Pavelka

    studený štart

    V tychto luxusnych teplotach mi to startuje na brnk, ako nic.
  15. Pekos Pavelka

    studený štart

    Akoze ja mam BOSCH a tiez s tym badam problemy v zime.
  16. Ja mam a straki007 mi to aj decentne spravil a som maximalne spokojny. Pokial chces viac tak treba IC a turbo.
  17. Mas nejake dlasie elektronicke zalesitosti v aute? (luxusna hudba a pod.)
    • 7
  18. Pekos Pavelka

    studený štart

    U mna vymenene zhavice, vstreky opravene, filtre ok, aj diagnostika ok. aj pri 1 stupni naskoci az na druhy krat, prvy krat tocim dlhsie a nic. Bieli kudol dymu z auta.
  19. Pekos Pavelka

    Výdrž motora

    Ja uz mam 285000 km, najhorsia oprava: skoceny remen o dva zuby. Stale fici, ale hlavne je to o tom kolko do auta investujes. Dnes si zozenies motor aj za par sto euroviek, ale ja som mal este stastie nakolko problem sa dal opravit i ked ma to dost stalo. [upravil dne 5/4/13 15:26 od Pekos Pavelka] [upravil dne 5/4/13 15:27 od Pekos Pavelka]
  20. Pekos Pavelka

    Letní pneu na 307

    Vredestein Ultrac Cento XL 225/40 R18 ..ja mam tieto a mam ich zapisane aj technickom.
  21. Zdravim, takze uz je po oprave a bola to napinacia kladka na klinovom remeni. Dal som vymenit aj tu mensiu kladku a remen. Celkova cena opravy 140 euro. Teraz uz viem aky mam krasny zvuk motora:)
  22. Tak altik a volnobezku mam nove, kvoli tomu zvuku som to kupil ale robi to dalej. A remenica ako taka ako vyzera?
  23. Sorry ja som taka lama:D takze ty myslis ten remen co toci altik ano? trosku som si vydychol, nakolko by to nemusela byt namahava a draha oprava co ty na to?
    • 20
  24. Nedavno mi menili rozvody a ten zvuk bolo pocut aj pred vymenou. Takze ty myslis ze by to mohlo byt len v kladkach?
    • 20
×
×
  • Vytvořit...