Zdravim, ja som nedavno bol na oprave vstrekovacov a na vymene zhavicov spolu to stalo 800 euro. Na vstrekoch vymenily trysky a celkovo zdiagnostikovali, mam aj protokol EPS 200 o celkovej kontrole vstrekovacov a samozrejme zaruku. Neviem ci mozem spomenut nazov servisu kde mi to robili, ale som spokojny zatial. Aj sa cuduvali ze tie vstrekovace vydrzali 285000 km, normalna zivotnost je 150000 km. Pred tym som tam mal BOSCH-ki a teraz mi dali DELPHI.
[upravil dne 22/4/13 21:19 od Pekos Pavelka]