Přejít na obsah

Lihous

Člen klubu
  • Počet příspěvků

    3 870
  • Registrace

  • Poslední návštěva

  • Vyhraných dnů

    1

Vše od uživatele Lihous

  1. Mysleno v nadsazce s tim ze tyto penize to nebude na pouzivani 20x dene .... ale pro bezne domaci ano.
  2. Oni predpokladaji ze to za ty tri leta trikrat ctyrikrat vydrzi a jinak to bude provozovano mimo ucel HOBBY a zaruka se vztahovat nebude Ale par veci z Lidlu mame a pro domaci i intenzivnejsi pouzivani funguji - tak bych se toho asi nebal.
  3. Jenom mala bezppredmetna poznamka - pri montazi pamatujte ze takova obrazovka / dvd neco vazi a pri pripadne "rane" muze docela neprijemne prekvapit kazdeho coby posadku daneho auta A pokud bude vetsi coz je asi podminka tak aby moc neprekazela vnitrnimu zp.zrcatku Ale dnes by se video stavelo na platforme tabletu a nejakeho wifi bodu - klasika je uz vice mene minulost jedine plus jsou ceny a nezajem nenechavcu ale velke minus ze ne vse se da na podobnem pote bez uprav prehrat - osobni zkusenost. Beru stazene veci. A napadu obrazovek do operky hlav je taky docela problem protoze malo ktera ma nejakou homolodaci. http://blog.qualitymobilevideo.com/overhead-flip-down-monitor-installation-instructions/ http://www.autohificlub.cz/forum/9-autohifi/478322-jak-se-montuje-stropni-monitor Ale na druhou stranu i koukani na klasickou tv /DVB-T za jizdy neni spatne - pro ostatni krom ridice. Zvuk jde resit sluchatkama neni to ideal ale i IR jdou pro dany ucel a ridic ma klid nebo muze poslouchat radio .... Nas komplet video prislo na cca 5tis ??? A mame dvd/dvb-t jeden velky monitor a jeden mensi a troje sluchatka ..... ale nemame autobus Fotka je od kolegu z OPEL fora konkretne kamose co podobne realizoval.
  4. Lihous

    John - 406 2.2 HDi 151kW // jaro //

    Ano ano po nahrati to jde ale ta pena se docela snadno roztrhne. Jinak ja to pochopil ze tam mas jen tu stribrnou pasku
  5. Lihous

    John - 406 2.2 HDi 151kW // jaro //

    Pokud nahodou bude zatekat tak bud oboustrannou lep.pasku nejakou kvalitnejsi = overenou ze bude drzet. A nebo bych zkusil pokud je ta pena v celku "chemopren" .... - tim je to ale "definitivni" a na priste muzes schanet jinou ....
  6. Lihous

    Za kolik tankujete?

    Protoze i polaci si tam kupuji jen bagety a kafe A sem jezdime dlouha leta a zatim mame klid,jezdime levneji na nadrz oproci cz cca 150-200km / delsi cesty jinak cca 100 - 150km / vice motor je tizssi a v zime mame taky klid pokud nahodou jedeme nekam kde je vic jak -20-25°C Cenu neresime.
  7. Lihous

    Za kolik tankujete?

    StatOil Kudowa Zdroj dnes 3,97zl - lepsi nafta.
  8. Lihous

    re-instalace FAP

    Nechci tady rozebirat metodiku o ktere asi moc nevim ale pokud mam z doslechu tak na "emisich" budou vycitat zavady z RJ a budou tridit jen ty kolem "emisi" jinak je to nebude zajimat. Konec koncu je hodne malo lidicek co by napsalo neprosel jsem ..... ale az se takovej najde budeme moci rikat je to takove ci onake ..... Na druhou stranu pokud je Fap i egr off udelany tak ze do ted nepise zadnou chybu a motor bude v dobrem stavu nemel by byt problem ....?
  9. Lihous

    Za kolik tankujete?

    Vcera v noci Pl StatOil lepsi nafta 4,02 zl
  10. Lihous

    Za kolik tankujete?

    Vcera odpoledne OMV v Norimberku nafta 0,96 ale jen jsem koukl jednim ockem byl docela provoz ( Gleiwitzer str. najezd A6/59 )..... a na dalnici jsme uz nesledovali za kolik ji tam maji.
  11. Chalie 1 spravne taky to tak delame ono to neni zaruka ale je to preci jen jistejsi.
  12. Lihous

    Za kolik tankujete?

    Diskuze je asi jen o cene ted prave. OMV snad ale Shell to asi nebude zrovna o kvalite alespon ne u nas.Ale je na kazdem co si kde a za co naleje do auta. Nase jezdi na polskou a skutecne neresime zda je jako vcera za 4,10 nebo pred nekolika mesici skoro 6 zlotych - prepocet ...? To je zcela bezpredmetna polozka. U nas spis resime a treba spatne si myslime to ze jezdime jen tam a netankujeme jinde - da se to dohledat ve vypisu z karty na kamer.zaznamech .... a pokud by nedej boze nafta udelala s motorem papa jdeme tam. Ten co natankuje tu a zase jinde jen proto ze je TOP cena a pak ho vidim nekde ve zpravach ...... Tak ze asi tak
  13. Lihous

    John - 406 2.2 HDi 151kW // jaro //

    JJ do mlhovek se led dava u Superba dle verze sviti to nadherne a jsou tam 4-5? Nekde najdu fotku a pridam ji sem.
  14. Lihous

    John - 406 2.2 HDi 151kW // jaro //

    Tam snad ani nejde o homologaci jako takovou ale aby to bylo videt predevsim za svetla - treba smerovky.Viz nektere verze "passatu" za slunicka.A naopak to neoslnovalo v noci - "obrysovky". Taky jsem nad tim uvazoval ale cas neni ..... Led do couvacich jsou super.
  15. Lihous

    Za kolik tankujete?

    No jo ale kolik stavala ropa pred tema cca 5-7-10lety za barel a kolik stoji ted ..... Joo je to nadhera a rozumne ze je levnejsi hnedle se lepe jezdi ale i tak je to celkem "drahe" ikdyz se do ceny "promitne mesmyslna" intervence castecne naklady na vsechno ..... Pokud si vzpomenu tak stavala kolem 50dolaru za barel kolik je dnes A u nas se slavou oznamuji ze zlevnil o 0,01haleru ale ze zdrazi o 2cele koruny to mlci ..... Proc se nemze hnout cena klidne i prez den kazdy den ..... jako jinde ve svete/dle aktualniho kurzu? Prikladem je to hloupe polsko .... sice maji na panelu treba 4,47 ale na stojanu klidne 4,30 .... a jde to .... nekdy je to obracene ,,,,, Tak a ted do me
  16. Lihous

    John - 406 2.2 HDi 151kW // jaro //

    Skoda ze neni nejaka vetsi rovna plocha a uraaa si temer zadara zablbnout. U nas to taky trochu spadlo tak mame za sebou rozcvicku s lopatou a kostetem .....
  17. I ja se pridavam s podekovanim za darek
  18. Lihous

    Za kolik tankujete?

    Ja nerikam jezdete to tam kupovat Jezdime tam uz tretim rokem a jsme 100% spokojeni - / u nas je podobna VERVA / Cenu neresime. A ze nebude -20°C natoz -32°C je pravda. A je pravda ze kdyz byl benzin tak bylo skutecne jedno kde se tankuje ale u nafty jsme opatrnejsi ono HDI na opravu neni levna zalezitost tak ze u nas ....... Ale to nereste.Ja to jen napsal ze to je a bylo. Video je z 11.02.12 kdy auto stalo celej den/noc venku oskrabla se okna a jelo se domu - ne jedno auto nejelo. A (3).3gp
  19. Lihous

    Za kolik tankujete?

    StatOil Polsko - byvala DiselGold jak se to ted jmenuje netusim ale dle letaku na -32°C a cena 4,31zl/l kolik je ale kurz nevim neresim.
  20. Lihous

    re-instalace FAP

    Tak tak nechame tomu cas. Me bude zajimat jak se budou tridit nalezene chyby - prechodne a v jake oblasti tedy jen okolo motoru nebo celeho auta ......? Trvala = celkem jasne. Je pravda ze fapoff poprve nam stale psal v diag. neco kolem vypnuteho egr ventilu a na podruhe pri dalsi drobne uprave se i toto odstranilo tak ze zavady max prechodne a ty jdou smazat klidne pred STK ....... Ale jak pisou kolegove tezko ted soudit co bude - urcite neprojde vse jako do ted....... Nas drobek jde na stk az v pulce roku to uz bude vse na ostro
    • 98
  21. Lihous

    John - 406 2.2 HDi 151kW // jaro //

    JJ stejne to bylo u nas .....
  22. Lihous

    John - 406 2.2 HDi 151kW // jaro //

    Pekny ....,mame pruzinku kousek gum.tesneni a fce je naprosto stejna.
  23. Lihous

    re-instalace FAP

    Pokud budou cist diag.pamet a tam jak bude nejaka zavada = zadna STK tak jednak STK nebude mit zadnou praci a za druhy i novejsi (EURO4 > ) auta maji smulu. Tak ze bych se podobneho taky moc neobaval. Jina vec je v jakem stavu je auto jako takove - motor.
    • 98
  24. Zdravim ....,nejak se me neotevrel odkaz z mailu a platbu jsem objevil a zaplatil az dnes v noci - nekde byla chyba kde netusim a s omluvou oznamuji ze je to napraveno.
  25. Lihous

    406 Coupe 2.2HDi - TomiGunk2

    Toto mame za sebou dokonce jsem jeden dispej totalne "odvrtal" ale jak se psalo primo na jinem miste asi by pomohlo aktivni chlazeni nic mene neni kam zastavet ..... Ono neni problem i v teto zime namerit na povrchu vic jak 40°C dokonce se slo tak daleko ze se oddalila deska LED a stabilizator se dal vne obalu stale stejne cca 10-15min a byl cerny - klidne poslu fotky. Lepsi volit cestu inzerce jsou tady schopni sehnat za lepsi penize nez Og ale je to loterie jak dlouho bude ukazovat ..... a nebo si udelat radost a poridit si ho jako novej - pripadne jak bylo taky receno "Bcko" je proste levnejsi a taky staci
×
×
  • Vytvořit...