No jo ale kolik stavala ropa pred tema cca 5-7-10lety za barel a kolik stoji ted ..... Joo je to nadhera a rozumne ze je levnejsi hnedle se lepe jezdi ale i tak je to celkem "drahe" ikdyz se do ceny "promitne mesmyslna" intervence castecne naklady na vsechno ..... Pokud si vzpomenu tak stavala kolem 50dolaru za barel kolik je dnes A u nas se slavou oznamuji ze zlevnil o 0,01haleru ale ze zdrazi o 2cele koruny to mlci .....
Proc se nemze hnout cena klidne i prez den kazdy den ..... jako jinde ve svete/dle aktualniho kurzu?
Prikladem je to hloupe polsko .... sice maji na panelu treba 4,47 ale na stojanu klidne 4,30 .... a jde to .... nekdy je to obracene ,,,,, Tak a ted do me