Přejít na obsah

Lihous

Člen klubu
  • Počet příspěvků

    3 870
  • Registrace

  • Poslední návštěva

  • Vyhraných dnů

    1

Vše od uživatele Lihous

  1. Nedalo me to a sel jsem badat. Predesilam ze je to mimo tema a na nasi P406 MUX. Klic jsem pilepil pairovou paskou ke spinacce bez zasunuti klice / tim \"simuloval\" jen cip. A zjistil jsem nasledujici: (pouziju citaci) Ale nebudes zamykat na dalku. - Ano to je pravda dalka sice funguje ale zamky ne. A bude porad piskat ze mas klic ve spinacce. - u naseho se nic nekonalo upozorneni nebylo. A bude blbnoout osvetleni interieru :myslim - u naseho osvetleni zhaslo radio se po chvilce vypnulo zdalo se ze je to Ok. Neberte to jako brani za slovo ale jen napad dotazeny do konce. Diag.nebyla pripojena ani jiny merak/odber/. Tak ze napad prilepeni chipu neni spatne ale spis jako nouzovka - te dalky by byla skoda.
    • 53
  2. No ja bych to nevidel az tak cerne. Ono je loterie kupovat auto jen s jednim klicem ( bohuzel i nas pripad ) Ale jak jsem pravda po cca 3letech nasel provozovnu hned byl klic na svete jako zaloha. A k cipu nebudu asi prvni a zdaleka posledni koho napadlo cip prilepit primo ke spinacce. A pak je fuk cim startuju Jinak souhlas s tim ze cim vice elektroniky tim vice moznych problemu - nic mene je to prijemne je v aute \"mit\"....
    • 53
  3. Ale proc ne nic mene pokud sedite hodiny za volantem nebude to asi top coby pohoda. Ale na blbnuti a jen tak si vyjet pro radost .....? Dalsi ne nepodstatnou veci by u nas byla cena. Ale sam za sebe preferuji pohodlicko.
  4. A co spatny krouzek na spinacce? ( Jen napad )
    • 53
  5. Lihous

    Prijem FM

    JJ mam to tak udelane na zavitu anteny,ale byl tam starej \"nevyztuzenej\" prut a asi se uklapal a pak to hralo na cca 10cm a to je malo Uvidime tento je takovej pevnejsi. Ale ne OG .....
    • 61
  6. Lihous

    Prijem FM

    Vcera me to nedalo a koupil jsem za asi 80kacek novej prut - vymenil a zase zlepseni. Zda trvale ci jen podporene pocasim nevim ....
    • 61
  7. Lihous

    Antikovo P406 2.1 TD Break (80kw)

    Pridam polenko do ohne. ANO v mlhovkach by to bylo top ale neni to schvalene a min na STK bude problem. Dnes vymrzuji kdyz mam deni svetla o cca 1cm \"blize u sebe\" na klasickem miste v mrizce \"vedle\" SPZ A k denimu sviceni asi tolik - kupovalo se vice mene z \"nutnosti\" vyhodit cca 1300,- Spis me slouzi k nezapomenuti rozsviceni a setreni otocneho prepinace viz jine tema a jeho opava /ANO jde to osetrit automatickym rozsvicenim svetel. A ti kdo \"remcaji\" ze nesviti zadek neni tak dlouha doba kdy se ve dne nesvitilo a take se jezdilo. Me spis stve kdyz prsi je velke sero a tydyti jedou jen s denim svicenim kdy v pravidlech je min \"doporuceno\" rozsvitit potkavaci svetla. Ale to je jen reakce na dane tema mimo tema
  8. Lihous

    svodidla crash 406 - co s tim ??

    JJ neni nad osobni zkusenost Diky bohu ze to odneslo jen trochu plechu a to jeste jen \"rozume\" Resil bych to asi jako viz vise - na paradu to proste uz nebude ale na jezdeni ano.
    • 22
  9. Lihous

    Peugeot 2,2HDI

    Jeste dodam ze nase PC ukazuje oproti realne spotrebe cca + 0,7-0,8l/100km To jen ze ne kazde PC ukazuje jak ma .... A souhlas spotreba je druhorada ......
    • 34
  10. Lihous

    Peugeot 2,2HDI

    Hmm ale po zahrati motoru jezdime jako s benzinem a jde o prumer leto zima po cca 2 a neco roku co to nejak tak sledujeme. Ne nadrz co nadrz. Ono po dalnici v limitu klidne i 6 ale naopak mimo limit klidne i 12 7,5 je zima a je v tom i nezavisle topeni ...... Kolem 7 je leto ale jak pisu da se jet i pod 7 .... Nase minule auticko byl benzin a ten bastil 9-10 tak ze 7 je pro me dobra spotreba. Jen na vysvetlenou. PS:Mozna budu za pitomce ale z nejakeho navodu prikladam \"jejich\" spotrebu pro 2,2HDi me v prumeru prijde spotreba cca 6,8l/km pro kombik [upravil dne 19/9/13 17:21 od Lihous]
    • 34
  11. Lihous

    Peugeot 2,2HDI

    Sam za sebe klidne ANO ale fakt udrzovany kus a dale v servisu pokracovat. Za cca 3roky krom beznych veci /baterka rozvody naplne ...... Nic velkeho - preventivne se delali brzdy a FapOFF ten byl na konci zivota - pravda na podtlak je tento motor hodne ale hodne \"citlivej\" a hledat kde to utika je na dlouho. Do dnes to nemame uplne 100%. \"ALE\" odmeni se kultivovanosti tichem v interieru radosti ridit toto auto i spotreba dlouhodobe cca 7-7,5l/100km je dle me Ok.
    • 34
  12. Nam to dela pokud \"nevi\" presne jak nastavit .... za tri roky cca 2x??? Pokud to dela dele je dobre pohnout teplotou a je klid. Mame automat.klimu.
    • 13
  13. Lihous

    Olejový filtr!!problém

    JJ presne jak pisou kolegove dotahovat s citem a jeste vzdy maznout gumu olejem a pokud to jde tak \"zalit \" filtr olejem - lepe pro motor. Povolovat jeste teple a staci pak prouzek smirglu jde to rukou ..... Ale vysvetlujte to \"lidem?\"
    • 21
  14. Lihous

    pažout 406 alias das auto

    Prosim pak foto na tech 15 diky
    • 53
  15. Lihous

    Aktualizace Firefox

    Joo ja si tohoto nevsiml kdyz jsem pridaval po pameti domovskou stranku. Moje chyba hmm
    • 9
  16. Lihous

    Aktualizace Firefox

    Nojoo je to tak .... Uz jsem to smazal .... Jo PC ma navrch Dekuju moc.
    • 9
  17. Lihous

    Aktualizace Firefox

    Nic nefunguje jde me o toto druhe otevirajicise okno. Viz foto. Dekuji
    • 9
  18. A k wapce jako takove cim vetsi tlak a prutok vody tim lepe. A neni to tim ze mame Karchra za 10tku ale tim ze predtim byla wapka z marketu a to bylo fakt utrpeni a zaroven zklamani. Ale o tom jsem psal na jinem vlakne. Toto je jen s vodou bez samponu na zamkove dlazbe 1 - 2 vteriny ?? Kdyz se zkusil nastavec. [upravil dne 10/9/13 21:14 od Lihous]
    • 16
  19. No kdyby to nebylo tak daleko klidne napisu prijedu a zkusime to vycistit ale jsem z vychodnich cech. Coz je trosku z ruky
    • 16
  20. Lihous

    Aktualizace Firefox

    Joo toto je v pohode ale me se otevre zaroven dalsi okno s aktualnosti zasuvnych modulu je to nejaka ON-LINE podpora a bylo na to upozornovano pri aktualizaci. Pokud me \"nastvou\" tak to predelame znova anic aktualizovat nebudeme. Me neba stale zavirat to druhe okno pri tevreni prohlizece.
    • 9
  21. Kupoval jsem nejaky sampon od Karchru a jejich rotacni trskou to slo docela dobre. Na drobnejsi znecisteni staci hadrik a tech.benzin. Myslim neco takoveho. http://www.sedlacek-karcher.cz/cistic-ploch-karcher-t-250-plus/d-25046.htm?pos=30
    • 16
  22. Mam drobny problem ne snad co do fce ale zbytecne se otvirajiciho se okna. Mame po preinstalaci systemu aktualizovan Firefox a po otevreni prohlizece se nasledne otevre nejake dalsi okno s aktualnosti zasuvnych modulu-otazka na snade JAK to vypnout a pripadne zakazat aktualizace. Oni ti dovedove krom dobrych veci pridavaji i hromadu blbosti a nase PC uz neni super expres a nemusim mit velkeho bratra v PC. Diky za napad /pokud mozno hodne jednoduse vysvetlit nejlepe obrazkama Pc ma pomerne casto na vrch.
    • 9
  23. Lihous

    Jak řadí tento automat?

    Automat = pohoda Ale pokud se podela = vrazda [upravil dne 8/9/13 11:44 od Lihous]
    • 12
  24. Ano OG radio je Og \"ale\" kdyz nam prestalo hrat radio po smazani chyby zkrat +pol na kostru v antene ??? A asi po mesici zacalo zlobit i CD proste se radio vymenilo - displej v palubce je prazdny ale zadny adapter pro MUX sit verzi 2002 snad NEexistuje a neog radio ..... Opravovat to v dnesni dobe = skoro hloupost. Ale take jsem nedal prvni radio ktere jsem videl ..... a dlouho se vahalo - ono je pomerne malo radii co maji podsvit tlacitek v oranzove-to byla jedna z podminek negativni zobrazeni na displeji a spis nic nerikajici nenapadny vzhled...... Jinak souhlas radio co sviti blika a je silene od pohledu tech jsou mraky....!
    • 34
  25. Problem bude dle me v nejake drobne mech.casti ale tezko takto na dalku resit. Ideal rozebrat a pozorovat co kde \"nezajede\" \"zkrouti se\" ci naopak \"povjede\" Ona to muze byt i klidne nejaka gumicka pokud ji ma jako nejaky prevod spina v ozub.kolecku je toho mnoho ale nez se trapit ....... Sam za sebe a mimo tema menic jsem koupil spis ze jsem ho chtel mame ho v aute 3/4 roku a 12cd mix klasika i MP3 tam jsou stale a pousti se to jen v nouzi nejvetsi Spis ted poslouchame DVB-T ja bez obrazu nebo z karty MP3 ale nejvice jede radio.
    • 34
×
×
  • Vytvořit...