Přejít na obsah

Lihous

Člen klubu
  • Počet příspěvků

    3 870
  • Registrace

  • Poslední návštěva

  • Vyhraných dnů

    1

Vše od uživatele Lihous

  1. No ja ho nepouzivam prijde me to takove neprirozene a navic mam diky zadum radeji vzprimenejsi posed. Jak jsme napsal je to asi dobry kompromis vuci pohodlicku a vedeni tela v zatackach.
    • 29
  2. JJ je to moc pekna kombinace \"ale\" jak zaznelo pokud je nekde nejaka vule docela to vrze. Predevsim vzadu sedaky - to je pohroma.Vcera jsem \"podlepoval\" bezpecnostni pas dole A vzadu se me na tom sedi tak trosku divne - neni to tak pohodlne jako vepredu. Na te \"latce\" se clovek v lete poti / zlata prava kuze-NE kozenka kterou ted vsude cpou / v zime to jde. Snad me trosku schazi bederni opera ale jinak fakt asi hodne povedene. Mas je s vyhrevem nebo bez? / Take kombinace kterou clovek nejak nepobira-nase maji komplet pripravu ale nejak se zapomelo na somotny vyhrev v sedadlech / TAK ZE TAKE GRATULACE - mas tam v podstate uz vse ze?
    • 29
  3. Toz ati si zdrazuje jak chtej. Jezdim k sousedum a je me sumak kolik to tady stoji. U nas jsem koupil naposled naftu do auta pred cca 2rokama a to jeste jen pro jistotu abych dojel cca 10l Jinac kamaradi stale venku zpravidla PL nekdy D. Jak rikaji chceme kapitalizmus? ANO? Tak musi pocitat ze nebude ten nas ceskej .... Intervence CNB = zhovadilost ktera se jen tak nevidi. Ale vysledek bude 100% kladny kdyz vidim to vypaseny pra.se z CNB tak tlak nema smysl merit.Ten to bude obhajovat donekonecna az tomu uveri vetsina ze to tak bylo jedine spravne.
    • 37
  4. Tak ze dnes jsem displey rozebral a zjistil \"ze\" topeni ma na starosti nejaky stab.pro led ktere navic take hreji !! V rozlozenem stavu se po 3/4 hodine provozu disp.choval tak ze lehce tmavnul. Pravda ze bylo docela chladno v interieru jsem mel cca 15°C ?? > Otazka je co nastane v teplem letnim dni kdy bude auto na slunicku? < Urcite budu dale laborovat a urcite dam vedet jak to cele dopadlo.
    • 79
  5. Lihous

    Tak kdopak ještě nepřezul

    Proboha odkud to je? Vcera jsem jezdil a zaroven brecel jeste mame zimni ale pokud ma prijit toto nelituju jezdime i v noci [upravil dne 24/3/14 08:33 od Lihous]
  6. Trosku to tady ozivim. V nasi P406 take C tmavne ale pri mereni jsem \"zjistil\" ze se zahriva z leva do prava kdy pri cca 25°C zacina tmavnout a zhruba pri 30°C je necitelny. Po trvalem provozu / jizde cca 2-3hod je na povrchu peknych zhruba 40°C ! Ostatni displeje / klima radio navigace HF / jsou kolem 25°C ?? Otazka je od ceho se ohriva tento displey z dostupnych fotek rozebraneho disp. me neprijde ze by tam bylo nejake \"odporove\" topeni Pripadne pokud mate nekdo servisni schema zapojeni \"B\" i \"C\" displeje s radosti klidne i proti nejake uhrade odkoupim A za dalsi samotny displey z P406 a P607 jsou stejne / vzhled grafiky je podobny. Diky za napady .... [upravil dne 24/3/14 14:10 od Lihous]
    • 79
  7. Lihous

    Reznutí hrany kapoty

    Uprime ... Me to neprekvapuje nektere ceny maji u Peugeotu skutecne mimo. Nedavno jsem potkal \"lapace necistot v akci za peknych 900Kc myslim jen predni? zadni? ale 100% byl to par.\" Na to se da jen povznest protoze u auta cca 10 roku nevyrabeneho jsou skutecne vedle. A kdyz vidim jak konkretne P406 jdou z ceny i nove modely ..... tak se nestacim divit. Ale pozor to neni jen u nas ale i ve svete!
    • 42
  8. Lihous

    proforova 508SW

    Moc pekne udelane .... Ja si ted do kufru naseho udelal ze spalene LED zarovky na 230V. Ale toto je pekna cista prace
  9. Lihous

    Nejde klimatizace u 406

    Ta zelena rele se frantici nenauci a nenauci stejny problem na Citroenu Xm i na nasem stavajicim P406. Fotky jsou rele ze sahary - doporucuji ocistit pripadne vymenit kalsika cerne rele je stejne.
  10. Lihous

    Tak kdopak ještě nepřezul

    Nemusi snezit staci ze po ranu je pekne pod nulou a skrabeme okna. Ono to pak nejak nestoji za problem u nas klasika v pulce dubna pujdou zase letni do prace. Nicmene kazdy sveho stesti strujce
  11. Lihous

    Nejde klimatizace u 406

    Nam uz pri 1/2 naplne nestihala ve vetsim teple a sum tam byl taky docela slyset. Na podzim se naplnila jak ma + olej vakuum a vim ja co vsechno a verim ze bude min dalsi dva roky Ok.
  12. Lihous

    Nejde klimatizace u 406

    Charlie nam se to takto chovalo kdyz byla poloprazdna. Ideal je do prostredniho ofukovace strcit teplomer a cekat ..... A to ze nechladi ci joo poznas na trubkach jedna musi byt hodne studena ikdyz ted neni nejak velke teplo. Tabulku mas o stranku \"drive\" A pokud teplomer nemas tak jeden ti pujcim az pojedu kolem - pripadne ti ho tam u nekoho necham. [upravil dne 11/3/14 22:15 od Lihous]
  13. Tak jednou mesicne wapkou exterier a vysavacem interier pri jedne praci koberce okna a otre se palubka vyplne kufr ..... V zime tak 1x max 2x mycka ale to brecim ......
  14. Lihous

    Zdvojené zadní pružiny

    Obavam se ze toto je samo domo a auto bylo neco jako sluzebni dodavka
    • 16
  15. Lihous

    John - 406 2.2 HDi 151kW // jaro //

    3,0HDi V6 ano ano to je spravny smer - jen se obavam ze v top stavu za rozumny peniz nebude k mani ani u konkurence zvane Citroen
  16. Lihous

    Zdvojené zadní pružiny

    http://www.tzservis.com/zatezove.php Jen jako odpoved a predstava co pisou kolegove ...
    • 16
  17. Lihous

    Zdvojené zadní pružiny

    Jeden cas to byl slagr a kdo je nemel jako by nezil Ale jak to fungovalo vpadalo a stalo me nikdy nezajimalo.
    • 16
  18. Lihous

    Zesilovač a subwoofer - chyba

    Zkusit odpojit zesilovac od subbasu ? Zapojit jine repro...,zmerit odber .... A nebo nejjednoduzssi odnest to do nejakeho servisu a nechat si zjistit cenu pripadne opravy. A nasledne se rozhodnout.
    • 7
  19. Lihous

    Zesilovač a subwoofer - chyba

    Kvalitnejsi zesilovace by ale \"meli\" zkrat prezit .... Prepolovani napajeni ne. [upravil dne 6/3/14 17:43 od Lihous]
    • 7
  20. Lihous

    Vedeni uctu zadarmo

    Ale ja netvrdim ze je Ceska sporitelna spatna jen trosku nepruzna. A kdyz je pro ne popsane problem dobra jdu jinam. Nejsem ten kdo kazdeho 1/2 roku meni ale prestavam byt tupa ovce .... Naopak ocekaval jsem vstricne gesto v podobe toho co prijde \"Duvodem k odchodu je jen poplatek - tak to mate taky zadarmo,ale ja uz jen dodam POZDE pratele\". Scenar opsan od kolegu co jsou uz leta u GM. [upravil dne 5/3/14 19:29 od Lihous]
    • 68
  21. Lihous

    Vedeni uctu zadarmo

    Tak nakonec jsem pristal tady https://www.gemoney.cz/lide/ucty/bezne-ucty-genius bez vetsich problemu sic v kompromisu na siri nabizenych produktu / zadarmo / ale snad bude klid. Banku mame ve meste pro pripad nejake komplikace a ostatni je dostupne na netu.
    • 68
  22. Lihous

    Reznutí hrany kapoty

    Mimo tema: Svata prvda ale drive se auta vydrzela o poznani dele.... Skoda psat kdyz 405 mela po 20 letech to co ted nase 406 po zhruba 12 letech a co bude u 508 ..... kdyz 407 jedou taky skoda domylset. Za chvilku bude v navodu ze \"Vyrobce nedoporucuje jizdu v desti neb neruci za ekologicke rozlozeni vozu\"
    • 42
  23. Lihous

    LEDKY místo H7 - názor?

    Jako konkurence parkovacek super jinak jen jako vyhozene penize. O pripadnem setkani na ceste s PCR nemluve a STK .....
    • 25
  24. Prostredni operku mame nejezdime ve trech v zadu ale nejak se me nezamlovalo to co tam zustane. / Ty dve diry/ Z foto to neni az tak dobre videt ale funguje to operka je homologovana ze stareho modelu / sedan / Skoda jen ze na ni mame latkovy potah. / Neni to tragedie ale neni to super / kuzi jsem nesehnal.
    • 55
  25. Lihous

    Vedeni uctu zadarmo

    Pro me sic s kompromisem ale zajimava alternativa k soucasnemu stavu Ceske sporitelny http://www.fio.cz/bankovni-sluzby/bankovni-ucty/osobni-ucet Ferove jsem jim poslal posledni \"navrh\" a pokud prijde nejde to nemuzeme ale JSEM NEJLEPSI NEJVETSI .... proste odchazim. Jedine co me bude schazet ze GSM bankovnitv nemam chytreho founa jen hloupeho .... ale i s tim se asi da zit Jeste jednou diky za napady a zkusenosti. [upravil dne 2/3/14 07:41 od Lihous]
    • 68
×
×
  • Vytvořit...