Ale ja netvrdim ze je Ceska sporitelna spatna jen trosku nepruzna.
A kdyz je pro ne popsane problem dobra jdu jinam.
Nejsem ten kdo kazdeho 1/2 roku meni ale prestavam byt tupa ovce ....
Naopak ocekaval jsem vstricne gesto v podobe toho co prijde
\"Duvodem k odchodu je jen poplatek - tak to mate taky zadarmo,ale ja uz jen dodam POZDE pratele\".
Scenar opsan od kolegu co jsou uz leta u GM.
[upravil dne 5/3/14 19:29 od Lihous]