Přejít na obsah

Lihous

Člen klubu
  • Počet příspěvků

    3 870
  • Registrace

  • Poslední návštěva

  • Vyhraných dnů

    1

Vše od uživatele Lihous

  1. Lihous

    Hlučnost motoru HDI

    Ano 2,0 HDi je hlucnejsi ale ze by byla Oktavka TDi tizssi Kdyz uz tak by to dle meho nazoru vyznelo na stejno. Ne malo utlumu hluku udelaji plasty pod motorem a na samotnem motoru-deka na kapote A jak zaznelo v jake je kondici a jak se o nej majitel staral.
  2. Mimo tema: Nejzajimavejsi je ta vanicka nad rezervem. Kombinace dojezdove pneu + tato vana = idealni prostor pro vse nepotrebne ale prezto stale v aute. Naradi kabely ..... Proste nepotrebne potrebny bordel. V kufru je uklizeno. [upravil dne 24/2/13 08:54 od Lihous]
  3. Lihous

    P406 - Stropni lampicka LED

    Pokud myslite upravu lampicky /dira-otvor delal jsem ho na protejsi strane nez kde je tento \"reflektor\" tedy u skla = bez problemu. Je mozne ze jsou ruzna provedeni lampicek...? A k svitivosti je moznost predradneho odporu ci volba mensiho poctu led na panelu....
  4. Lihous

    P406 - Stropni lampicka LED

    Pro Vitek1: nevim jak se to chova v klasicke instalaci-psal jsem ze to bylo napojene jen na zdroj 12V upravena/stara lampicka ma jiny konektor nez mame v aute/tam je nove provedeni. Ale pokud to funguje viz odkaz \"vise\" asi neni problem/priznam se ze jsem o nejakem podobnem nemel ani tuseni Stale se ucime .....
  5. Lihous

    P406 - Stropni lampicka LED

    JJ a prave od tohoto je toto forum. Podelit se \"ukazat\" napad,cestu ....
  6. Lihous

    P406 - Stropni lampicka LED

    Pro ChouLu:Ja to puvodne delal do motoraku/desticka s 48led/ viz jine vlakno pripadne do 5 dveri kufru. Toto vzniklo jen cistou nahodou kdy me misto panelu do stropu prisel vice mene srot tak se zuzitkoval takto
  7. Lihous

    P406 - Stropni lampicka LED

    Spravne \"polokuzi\" skoda ze uz dnes neni v mode prava kuze. Na te se \"haca\" i v lete jinak. [upravil dne 22/2/13 20:05 od Lihous]
  8. Lihous

    P406 - Stropni lampicka LED

    A \"prilepena izolackou\" na stejnem miste upravena LED lampicka - napajena 12V zdrojem. Focene klasickym kompaktem bez blesku = je to rozmazane!
  9. Lihous

    P406 - Stropni lampicka LED

    Tak tady je slibene .... Pro me \"zajimave\" zjisteni stara a nova stropni lampicka ma jiny konektor Tedy nejsou zamene bez predelani ele.instalace. Puvodni osvetleni
  10. Lihous

    P406 - Stropni lampicka LED

    To neni problem ale \"svetlo\" se \"blbe\" foti :D
  11. Lihous

    P406 - Stropni lampicka LED

    JJ ja to puvodne \"bastlil\" do motoraku a 5 dveri ale nejak neni stale cas. Me stala asi 2,09 tak ze top cena. Az budu dale pridam foto - ale ... :(
  12. Lihous

    P406 - Stropni lampicka LED

  13. Lihous

    P406 - Stropni lampicka LED

  14. Dnes jsem se dostal opet po case k jedne veci kterou jsem nemel chut delat. Jde o predelani stropni lampicky za led modul/konkretne 48led panel. Cena je vic nez prizniva cca 3dolace jsou tam i redukce = bezproblemove pripojeni. Jedina uprava spociva ve vybrouseni mezery v lampicce kterou nasuneme led panel na kterem nejdrive seskrabneme penovou samolepku. Zkusil jsem to na starem provedeni lampicky ale myslim ze to pujde i do noveho provedeni. Prikladam nejake foto myslim ze bez dalsiho komentare to bude Ok. Provedeni je spis jen pokus = hotove za 5min. Sviti to slusne
  15. Lihous

    Výpadek fóra a hlavní strany klubu

    JJ me v nedeli tusim neslo pro zmenu AUKRO.CZ Asi je nejake \"chripkove obdobi\"
  16. Lihous

    Pomalu pečený bůček

    Odzkouseno upeceno a tosku modifikovano. Chutove super - v troube to bylo cca 6hod a od papani z poledne zbylo trocha vina tak se tam pridalo vino .... Malicko se to pak muselo prisolit ale to je dle chuti. Moc pekne a zajimave tema - kulinarsky koutek [upravil dne 18/2/13 06:18 od Lihous]
  17. Jen male upozorneni z vlastni zkusenosti pokud venku mrzne a v interieru je vetsi vlhkost je efekt obraceny jsou krasne namrzla okna zevnitr :D Osobni zkusenost neveril jsem vlastnim ocim Jak se to jmenovalo uz nepamatuju ale prez jaro-podzim super vecicka.
  18. Ale ono tam mnoho komponent neni ....
  19. Na tom druhem sedite tak je zatizene.
  20. U naseho staci jen trosku \"pritahnout\" operadlo do predu/jen aby zacalo sklapet/ a je klid min na mesic ... Vule tam je ale asi se s tim neda delat nic....,sedacky jsou jeste pomerne poctive a tedy tezke. Mrknete na tlak v pneu pokud jsou prefoukle je auto o dost tvrdsi a vse vic rezonuje. A ted po mrazech kdy je relativne teplo ..... uz jsem take upoustel
  21. Zdravim vas kolegove ..... Jednoducha otazka ma nekdo zkusenost s opravou takto \"opotrebovaneho\" plosneho spoje ??? Nebo to je na koupe nove packy ? Pripadne nema nekdo nejakou starou ze by se to zkusilo predelat vcetne ovladaci planzety.
  22. Lihous

    Kamera do auta

    IR diody jsou k nicemu jak pise oddie pokud to neni \"osetreno\" primo v kamere/citlivost. Mame couvaci kameru a ta i ve tme dokaze udelat \"slusny\" CB obraz. Kupoval jsem 48 IR LED v domeni ze pripojim 12V a budu vecer videt jako ve dne ..... No dosah je cca 30-70cm a tim to zvadlo. A to jeste vlnovou delku 850 prvni koupe byla vlnova delka 940 a tam byl dosvit v centimetrech! Vecer je proste problem udelat pekne video - ve meste jeste se da ale v polich Uvazoval jsem o nejake vetsi IR diode jsou 1W ale myslim ze to bude naprosto stejne....?
  23. Marcel00 to by bylo reseni ale az tak za 10/20 let a to jen z duvodu aby to drzelo pohromade ted je jeste cas :D
  24. Pratele vcera me opet auticko prekvapilo - pazvuky v oblasti pojistek v interieru. Neco jako lehke treni \"polistirenu po skle.... silene\"....! Myslel jsem ze to bude tlumeni na deklu - nebylo odehnul jsem kabely - ee tak jsem v poslednim tazeni zasatral vic do palubky a tam \"volny\" svazek asi 10 dratku. Obalil jsem to jen tak provizorne hadrou co byla po ruce a az bude cas a lepe kouknu po nejake pasce pripadne prichtce .... A pridam i nejake foto. Ale vysledek - je zase KLID
  25. Podobne jsem ted resil z niceho nic na me strane/leva vecer k zblazneni. V poslednim zoufalem pokusu jsem zastavil na benzine koupil nejakou/ne lacinou penu na cisteni skel - nastrikal a papirovou uterkou dosucha vytrel = zatim je klid. Asi bylo jen mastne a klasicke cisteni hadrem proste \"nezabralo\". A k vlhkosti - je fajn miti gumove koberecky ALE pokud si \"odkladate\" levou nohu na plast tak uspesne z nej veskera voda steka pod gumu a koberecek je jako houba A to k odmlzovani v kombinaci s ne prilis presvedcivem smerovani/topeni/vzduchu k noham udela za 5-6dni sve.
×
×
  • Vytvořit...