@Maroš: Já teda nevím, ale jak by sis představoval, že by měly být chráněny funkční plochy kotoučů proti korozi? Vždyť je to funkční plocha, která se navíc opotřebovává a žádná ochrana tam být už z principu nemůže, leda by byly celé kotouče z nerezu a takové neznám. Já mám na 407 na obou nápravách TRW a žádné problémy s nimi nemám a to auto stojí pořád venku. Maximálně, jak psal Judes, po umytí se objeví slabý rezavý povlak, který ale po zabrzdění zmizí. Brzdné plochy jsou krásně hladké a čisté. Na 406 jsem dal kdysi ATE, které mají ochranný povlak proti korozi a rozdíl v tom není. Rezaví dokonce i mimo funkční plochy. Pokud ti na kotoučích zůstávají i po zabrzdění rezavé \"letokruhy\", tak tam máš vydřené drážky a to s povrchovou ochranou nemá co dělat.