To si děláte srandu...
Dnes založené téma a už čtyři stránky pokecu... Vidím že u Gronholma to jde rychleji než když koupil 406ku ONI :-D a to už jsem si řikal že ty stránky mu tam skáčou co den :-D
Gratuluji k výběru, taky jsem přešel z favorita který mi ale v srdci navždy zůstane. Bohužel klub skodafavorit.cz který jsem kdysi navštěvoval stejně tak hojně jako tento klub rezignoval ze strany vedení na svou funkci a nově vytvořený klub mě tak nebere, ale nevadí mám novou náhradu zde ..
Přeji hoooodně šťastných kilometrů a solitérka si nech přece jen je to laurin mezi favority