Přejít na obsah

JJEENNDDAA

Uživatel
  • Počet příspěvků

    1 691
  • Registrace

Vše od uživatele JJEENNDDAA

  1. JJEENNDDAA

    AX 1.1 zhasina motor

    Já vím že by bylo zajímavější kdyby se jednalo o HDičko ale i tak přece někoho musí něco napadnout.. Mě napadlo čerpadlo v nádrži,vstřikovač, čidlo teploty a otáček ale až to pujdu prověřovat tak bych chtěl více možností...
  2. To si děláte srandu... Dnes založené téma a už čtyři stránky pokecu... Vidím že u Gronholma to jde rychleji než když koupil 406ku ONI :-D a to už jsem si řikal že ty stránky mu tam skáčou co den :-D Gratuluji k výběru, taky jsem přešel z favorita který mi ale v srdci navždy zůstane. Bohužel klub skodafavorit.cz který jsem kdysi navštěvoval stejně tak hojně jako tento klub rezignoval ze strany vedení na svou funkci a nově vytvořený klub mě tak nebere, ale nevadí mám novou náhradu zde .. Přeji hoooodně šťastných kilometrů a solitérka si nech přece jen je to laurin mezi favority
  3. Hojte \"OKOLŇÁCI\" začíná se to tu pěkně hlásit a tak mě napadlo, že bychom mohli dát nějakej minisrázek třeba u letního kina v Karvine nebo jinde. Poklábosíme, pokoukáme a za sebe bych hlavně rád poznal členy klubu.
  4. JJEENNDDAA

    AX 1.1 zhasina motor

    nikoho nic nenapadá???
  5. Ahojte strýc už nějakou dobu řeší problém na citroen ax 1.1 které normálně nastartuje ale po přidání plynu zhasina je to jednobod bosch. Dají se nějak viblikat závady? Popřípadě pište co vás napadne rád bych mu pomohl :-)
  6. JJEENNDDAA

    peugeot 408

    Nemuzu si pomoct ale přijde mi to jako ideální nástupce 406
  7. Gabrieli moc děkuji za info a pokud je ta možnost snést dolu tu valendu nebo palandu :-D tak budeme moc rádi
  8. Otázka k chatce č.11 dají se ty dvě palandy zpojit? Jinak náš prcek bude spát buď s námi v posteli popř vezmeme cest. postýlku.. Proto bych byl rád kdybychom mohli s ženou spát u sebe.¨Děkuji [upravil dne 25/3/12 14:04 od JJEENNDDAA]
  9. taky si říkám :-D ale mám takový pocit že ty černe vnitřky světel k střibrné nesedí ............ taky sem nad tim uvažoval ale neviděl jsem to na střibrňáku ... Uvidím časem až choze přidá next photo
    • 75
  10. Jo alpinka tu jsem už taky nejspíš potkal jel jsem za ní loni přes celou orlovoú vezla tuším sami ženský :-)
  11. JJEENNDDAA

    partner klubu AUTOKELLY

    Možná se už někdo ptal ale nějak jsem si nevšiml zda mohu na krtičku kde mám své auto napsané nakupovat i na jiné vozy jiných značek?? Máme doma citroše a fabku atd atd děkujiii
  12. pěkně se nám to tu rozrůstá, jen tak dál
  13. 181
  14. JJEENNDDAA

    Muj mazlík 406 2.0Hdi

    Nádhera!!!!!!
    • 16
  15. Eltone jsem pro hlavně mi v tomto vlákne šlo o to abych se dozvěděl o aktivních členech že svého okolí
  16. JJEENNDDAA

    rozměry 806

    :-) jízdní vlastnosti se asi dají čekat přece jen je to původem z nějakého 95 roku a krabicového tvaru. Pokud si vzpomínám přešel jsi ze 406ky. Je ten 80 kw motor hodně znát že veze těžší auto? My máme dodávku jumpy Hdi 69 kw sice to má zřejmě jiný převod ale i v solidním zatížení neztrácí v kopcích na dálnici dech. Tak mě zajímá zda i 806 jede podobně třeba v 5 lidech plus na dovolenou?
    • 52
  17. JJEENNDDAA

    rozměry 806

    :-) super dík jedu pořád přes příspěvky za posledních 24h a toto se tu objevilo, mě to zajímalo tak jsem to pročetl no a v mobilu nehledím na datumy :-) škoda docela jsem mu fandil :-) nicméně jak ty jsi spokojen s 806?
    • 52
  18. JJEENNDDAA

    rozměry 806

    Saldo budu toto vlákno bedlivě sledovat a přeju ti dobrý kup. Nicméně taky časem uvažujeme o tomto autě popřípadě expert jelikož už máme jumpy na zahradě :-). Jinak myslím že nejhezčí je 806 new všimněte si toho nápisu peugeot pod spz no není to krása?
    • 52
  19. Tak já jsem ze starého města, do karviné jezdíme ke tchýni a na parkovišti často vídám krásnou zelenou 406 break old model ale asi nikdo z klubu..... Já si kvůli poznávání koupil klubovou lepku ale jsem vůl protože jsem objednal vnitřní na sklo což neni vidět
  20. dlouho jsem se takhle nezasmál :-D
    • 38
  21. JJEENNDDAA

    Gepasovo 306 :)

    Vítám tě tady autíčko pěkný ale ten přední nárazník je podle mě přeplácanej......... [upravil dne 20/3/12 20:16 od JJEENNDDAA]
    • 80
  22. jsem rád že jsme se s Gabriel 307 tak rychle domluvili
  23. ještě mi řekněte kde najdu ten IBAN aby to nebylo z karty
    • 13
  24. Plně souhlasím se Scratchem My máme prozatím kačku malou ale příští rok už bude mít necelé dva roky a chtěli bychom rozjet stanování a pak by to nemusel bejt problém spát ve stanu na sraze se skoro dvouletým prckem...... Letos bychom ale radši chatku
  25. OK šlo mi o to aby mi někdo nemohl třeba tunelovat učet :-D v dnešní době by se nebylo čemu divit.. Takže se není čeho bát?
    • 13
×
×
  • Vytvořit...