Myslím si, že šikovný opravář by to mohl mít za hodinku hotové, ale přesně ti nepovím, protože já to dělal zároveň s rozvodama, vodní pumpou, takže se to těžko odhaduje, kolik by zabrali jen ty silentbloky.
Jen si dovolím poznamenat, že je tam i 3 silentblok u poloosy. Práce jako taková to není zas tak těžká, stačí vymontovat baterku a ŘJ + nějaké hadičky a jejich držáky a poté už jen zespodu podepřít motor. Ten 3 u poloosy už je horší, protože se musí vyndat celá poloosa, aby šel sundat držák, kde je i ten silentblok.