Přejít na obsah

PAJA106

Uživatel
  • Počet příspěvků

    1 942
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    1

Vše od uživatele PAJA106

  1. PAJA106

    206 SW Quiksilver ECO

    Dnes provedena návštěva u pp205 v Klech. Povedlo se odstranit vibrace, které nás trápily od výměny rozvodů a silentbloků - levý (stavitelný) silentblok byl v nevhodné pozici. Co se týče EGRu, tak po Novém roce se stavím a uvidí se, zda to půjde vyřešit, má 206 už si jeho zaslepení umí pohlídat, takže bude zřejmě třeba upravit SW v ECU. Co se týče tempomatu, tak bohužel:( Jedině výměna ŘJ, zrušení immobilizéru... dost drahá a hlavně nejistá cesta. Děkuji pp205 za provedené úkony, vřele jej mohu doporučit.
    • 80
  2. PAJA106

    LED pásky-sytě oranžová

    Tak nastal posuv v mém hledání, spoustu výrobců označuje sytě oranžovou jako červenou viz: http://www.ledvyrobky.cz/autolekarna/eshop/3-1-LED-pasky-12V/216-3-s-30-LED-m-IP67/5/46-LED-pasek-LED-pasky-5050-30led-m-cerveny-SIKOV-cena-za-1cm (ta fotogalerie) http://www.led-tech.cz/3012-led-pasek-w300smd3-vlhku-odolny-cerveny.html http://www.led-tech.cz/2986-led-pasek-600smd3-interierovy-cerveny.html ChouLu: Ok, jsem zvědavý. A prosím cenu (kdyžtak přes SZ). [upravil dne 19/12/12 21:39 od PAJA106]
    • 14
  3. PAJA106

    LED pásky-sytě oranžová

    K smíchu sice je, ale zatím jsem nikde jinde nenašel tento odstín.
    • 14
  4. PAJA106

    LED pásky-sytě oranžová

    Tom_206: Díky za radu. wojtěch: Tyhle mají i u nás, ale jsou v reálu strašně světlé. Zatím se mi nejvíce odstínem zamlouvají tyto: http://www.svetzarovek.eu/p-2473/k-748/modul/led-pasek-smd-12v-cerveny-s-bocnim-svitem-70lm/ http://www.svetzarovek.eu/p-1820/k-768/modul/smd-led-pasek-cerveny-vodeodolny-38lm/
    • 14
  5. Ahoj, chci si do 206 dodělat osvětlení prostoru kolem nohou.Rozhodl jsem se nechat původní osvělení displejů tzn. sytě oranžová a teď k tomu hledám podobné LED pásky, nicméně nemohu nikde takové najít. Buď žluté, nebo červené, ale prostě sytě oranžová nic. Má někdo zkušenost, kde by se daly sehnat, či zda vůbec v takové barvě existují? Díky
    • 14
  6. PAJA106

    kolesa rozšierenie

    A jakej to bude mít význam vyjma designu?? 3-díra byly na 1.0 a 1.1, takže když na to naložíš nějaká \"macatá\" kola, tak se to tomu motoru nebude 2x líbit.
  7. PAJA106

    potká se 1,1 ??

    2JuloI: Na tu klimu se ptali kvůli délce řemenu-jsou rozdílné pro auta s AC a bez.
    • 35
  8. PAJA106

    Jezdíme na PLYN

    Možná se to dá omluvit tím, že přeci jen jednobody už se tolik nedělájí.
  9. PAJA106

    Aktuálně o všem II.

    Servo má obrácený závit? Že se obvykle povoluje proti směru hod. ručiček.
  10. PAJA106

    Jezdíme na PLYN

    V Praze jsem si nechal dělat auto v AGC (autogas coubal), sice vyšší cena, ale nenašel jsem na ně oproti jiným kritiku.
  11. Taky celé auto + bonus, omete mi \"HO\" přítelkyně.
  12. PAJA106

    206 SW Quiksilver ECO

    Tak v nedávné době proveden \"upgrade\", na zadní nápravě již brzdíme pomocí ATE.
    • 80
  13. Jistota je jistota:D
    • 28
  14. Jak který, abych řekl pravdu, u 1,9 od PSA nevím. Ale jak píšu výše, rozhodně nepočítej s tím, že to auto bude mít větší výkon, nebo tak něco. U dieselu to nemá vliv, to by jsi musel upravit vstřikovanou dávku paliva.
    • 10
  15. Nic neslibuji, ale má 206 by to údajně dle VIN měla mít. Nicméně jelikož byla bouraná na předek, tak se obávám, že už to tam nikdo nedal. Pokud bych jej však měl, tak to nafotím a vložím.
  16. PAJA106

    cena výměna silentbloku-práce

    Myslím si, že šikovný opravář by to mohl mít za hodinku hotové, ale přesně ti nepovím, protože já to dělal zároveň s rozvodama, vodní pumpou, takže se to těžko odhaduje, kolik by zabrali jen ty silentbloky. Jen si dovolím poznamenat, že je tam i 3 silentblok u poloosy. Práce jako taková to není zas tak těžká, stačí vymontovat baterku a ŘJ + nějaké hadičky a jejich držáky a poté už jen zespodu podepřít motor. Ten 3 u poloosy už je horší, protože se musí vyndat celá poloosa, aby šel sundat držák, kde je i ten silentblok.
  17. 2Marcos508: neodpovím ti přímo, to bude muset někdo jiný, ale zkus to a buď to půjde, nebo ne. U VW group s DSG to nejde, dokud není páka v pozici P, tak nejde vytáhnout klíč ze zapalování, tak třeba to mají u PSA taky tak.
    • 27
  18. No, čeho tím chceš dosáhnout? U dieselu nemá sportovní vložka význam, vzhledem k odlišné tvorbě směsi, navíc tyto vložky propouští více vlhkosti, což \"váhám vzduchu\" nedělá 2x dobře. Já bych pravidelně měnil papírovou u dieselu. Jinak 15€ za papírák se mi zdá už hodně, pokud máte ceny obdobné, jen vydělené cca 25.
    • 10
  19. No, ne vždy znamená nejdražší=nejlepší. Kupoval jsem takhle vzducháč bosch a je pouze 1-vrstvý (pouze papírová harmonika) zatímco levnější filtron je 2-vrstvý (filc+pap. harmonika), který je pro HDI vhodnější oproti 1-vrstvému.
    • 10
  20. Nevím, zda to pomůže, ale např stualarm, který dodává obdobu xcarlinku, tak má 2 modely zařízení na mp3 a z těch jmenovaných aut (C3 a 206) spadá každé k jednomu modelu.
    • 32
  21. PAJA106

    Aktuálně o všem II.

    Ta první otázka: to tak v zimě bývá, že auto žere víc, zvlášť, když se jezdí kratší trasy, ale i na delších se spotřeba zvedne.
  22. PAJA106

    Benzín v naftě - již podruhé

    ozzy56: pokud se tě to nějak dotklo, omlouvám se. Nemyslel jsem to, že bych Tě chtěl poučovat, resp. nemyslím si, že bys byl ten, kdo to potřebuje. Berme to tak, že to může být \"užitečná\" informace pro někoho nezkušeného, když to bude jednou pročítat;)
    • 62
  23. PAJA106

    Benzín v naftě - již podruhé

    ozzy56: tak u 207 naštěstí ne-e, do benzínu naftovou pistoli nenacpeš-různé průměry. Jinak mamině se to kdysi taky povedlo, u služebího partnera 1.9D tam dala asi 10-15l benzínu a zbytek teda nafta a jelo to, jen byl problém s teplými starty. Ale přeci jen HDI je trochu jemnější technika. Viděl bych to jak radí ostatní, vycucnutí a postupné vyježdění té směsi.
    • 62
  24. PAJA106

    Zajímavé koupě 106

    A co tedy má kujon:myslim??
  25. PAJA106

    Zajímavé koupě 106

    2 roky to ani nebudou. Asi 1.5, začal jí prodávat chvíli po tom, co jsem přišel na klub. Tenkrát ji prodal tuším za 78. Jinak stav si myslím, že budou stejně jako Kujon 1+, že nic lepšího v ČR nenajdeš.
×
×
  • Vytvořit...