Jestli to má servisku, tak si to ověř rovnou tam, jestli to sedí. U rozvodů bývá max 10let, tak pokud nebyly měněné, tak tě to stejně nemine.
Dej to prohlídnout, až bude nějaká jarní akce do Peugeota za pár korun, a neboj, oni ti to prolezou, aby něco našli