Přejít na obsah

Agrafik

Uživatel
  • Počet příspěvků

    3 689
  • Registrace

Vše od uživatele Agrafik

  1. Agrafik

    AUT převodovka - řazení

    Nelze. A neboj, motoru to nevadí. Leda zkusit jezdit trošku ostřeji a uvidíš, jestli tě pochopí. [upravil dne 8/3/14 23:29 od Agrafik]
  2. Je v nouzovém režimu, proto ta trojka. Zkusit, co píše diagnostika. Rok?
    • 6
  3. Agrafik

    Servis po koupi ojetiny

    Jestli to má servisku, tak si to ověř rovnou tam, jestli to sedí. U rozvodů bývá max 10let, tak pokud nebyly měněné, tak tě to stejně nemine. Dej to prohlídnout, až bude nějaká jarní akce do Peugeota za pár korun, a neboj, oni ti to prolezou, aby něco našli
    • 9
  4. Agrafik

    Senzor tlaku v pneumatikach

    Na rezervě snímač nemaš.
  5. Agrafik

    Dveřní repro

    Který rok výroby je auto? Jaké máš rádio. A kde se asi bere signál pro ten zesilovač, co tam je? Z nějakého nízkoúrovňového výstupu rádia, tak proč brát signál z výstupu zesilovače, který ještě k tomu zmrší dělič a přidaným šumem a zkreslením ...
    • 7
  6. Agrafik

    nestartuje - autobaterie?

    Koupit nabíječku ,občasné dobití na nabíječce udělá baterce jedině dobře.
  7. mono 16bit 16khz
    • 11
  8. Děláš něco špatně, měnil jsem různé hlasy a vždy to šlo v pohodě, když byl mužský, změnil jsem na ženský originál, pak jsem tam dal změnu na mužský, vložil cd s upraveným mužským a OK. Ale tobě se nějak moc nedaří i další věci kolem RT3.
    • 11
  9. Agrafik

    Barum alebo Matador

    Osobně mám na autě Bravuris 2 a nevidím v nich žádný problém, sucho, mokro.. OK. Hlučné nejsou vůbec. Předtím jsem měl Goodyear ..?, ale změny jsem si nevšim.
  10. Agrafik

    kde kupit dialnicnu znamku

    Předpokládám, že pojedeš přes Jablunkov, na konci je obec Návsí jak psal Satepek , na začátku je tam nonstop OMV, takže známku tam. Od Jablunkova až po Olomouc je to pohoda. Za FM už valíš po R48 o čtyřech pruzích. Zrovna včera jsem jel podobnou trasu, ale dopoledne. V noci to musí být na pohodu. [upravil dne 25/2/14 23:14 od Agrafik]
    • 6
  11. Vzhledem k umístění to vidím na dost velké tepelné ztráty. Ten 1kW to jistě ohřeje, ale co to asi udělá, když ten \"horký\" olej pošlu do \"ledového\" bloku motoru? Zas tak velkou tepelnou kapacitu ten olej nemá a topit takovým příkonem dlouhodobě aby se prostupem prohřál celý motor je blbost.
  12. Agrafik

    Petrolej

    Arktická nafta je směs nafty a petroleje.
  13. Agrafik

    Slovencina do RT3

    Co tak porovnat ostatní jazyky a budeš mít jasno.
  14. Jestli chceš kupé, tak neřeš spotřebu. Rozdíl mezi 2.0 a 2.7 je \"propastný\" Kromě spotřeby samé +++.
  15. Kapacita baterie. Nabíjíš s připojeným autem?
  16. Agrafik

    ako ziskat mapy rt3

    Obraz ISO? ... Nebo jak? Přes Nero není moc detailní informace. U mě není problém i 52x.
  17. Agrafik

    Nový člen se hlásí :-)

    P607Olda: na 400tis to vůbec není špatné. Už jsem viděl auta s polovičními nájezdy a mnohem většími problémy. Pokud se týká zahřívání auta na místě, tak si myslím, že to není o nic lepší, než když se nastartuje a jede hned.
  18. A jak se k tomu staví servis, kterému se to povedlo?
  19. Je to automat s měničem, spotřeba bude vždy vyšší než s manuálem, hlavně ve městě. Dálky budou +- stejné. Řadit bude tak, jak ji \"naučíš\". V každém případě bude zátěž důležitý faktor. Nebo pak ručně dle potřeby. Pokud budeš tahat přívěs o takové váze, tak se podívej do manuálu, jestli je to vůbec možné, nehledě na tu váhu.
  20. Pokud je to AM6 tak buď bez obav. Bude se ti líbit.
  21. Origo diagnostika a takový vysledek? Tak to je smutné. Já osobně bych takovou věc nechal dělat jen u autorizaku, nebo u někoho, kdo má originál s registrací a už to dělal. Když už ses dostal tak daleko, tak bych se nebál to zkusit s jinou RJ. pokud ti ji někdo vůbec půjčí. A jaký byl důvod pro aktualizaci?
  22. Agrafik

    Driscoll´s 607 :-)

    Pěkný, to na těch fotkách jsou opravdu 17-ky? Folie? Není to škoda. A ať slouží a je to spolehlivé auto.
    • 9
  23. Agrafik

    Startovací kabely 400A z hobbymarketu

    To by mě zajímalo, jakým způsobem na tom mají doma udělané kabely podíl, aby zapalily auto. Pokud byly nevhodného průřezu, tak dejme tomu, musela by se vynutit izolace,ale muselo se k tomu ještě něco přidat - závada na autě?..., protože tak by od kabelů chytly auta obě. Docela by mě zajímalo, jak by vypadala revizní zpráva na startovací kabely ?
  24. Agrafik

    Taška na nářadí Peugeot

    Mám povinou výbavu v origo Peugeot tašce. Nářadí bych už do toho nenacpal, max. nějaký šroubovák a UNI klíč. A na jaké nářadí??? A vlastně na co?.
×
×
  • Vytvořit...