Přejít na obsah

Agrafik

Uživatel
  • Počet příspěvků

    3 689
  • Registrace

Vše od uživatele Agrafik

  1. Agrafik

    Průběh TK ponovu

    Schválně se pak na tu nálepku zeptej, až budes hotov.Když máš index vyšší,než max. rychlost auta.
  2. Agrafik

    nakupování na allegro

    Chce peníze předem na účet. Včetně poštovného. Buď rád, že to jde alespoň takto. Z allegro jsem už to tak bral taky a vždy v pohodě. Podívej se jestli má negativy.
    • 35
  3. Co třeba vodní pumpa?
    • 8
  4. Agrafik

    olej v prevodovke

    jestli myslíš AM6 tak něco jako filtr to má.
  5. Agrafik

    Průběh TK ponovu

    Já v tom nevidím problém, kor na motoru o provozní teplotě. Na studeném by to byla prasárna, ale to by neměl měřit, když nemá motor správnou teplotu .Bych ho hnal. U mojeho , když je zahřátý, tam občas hodím "M" a nechám ho vytočit až do místa, kdy ho "zachrání" převodovka a přeřadí sama. Automat taky když musí, tak ty otáčky pošle při předjíždění hooodně vysoko.
  6. Agrafik

    607 2.7 HDI

    Pěkně, tak ať ti najede ještě jednou tolik.
  7. Agrafik

    Průběh TK ponovu

    Na jednom protokolu to poslal na 4750 a na druhém 4770. Žádná hrůza to nebyla. Občas je potřeba to vytočit.
  8. Agrafik

    Nákup 5008

    Saxi: moje zkušenost s panoramou je takový. V zimě a v noci super. Krásný výhled a v zimě pomůže krásně vyhřát interiér vozu. Bohužel toto umí i v létě a z počátečního nadšení, zbylo to, že se okno zatáhlo, protože to horko na hlavu a slunce v očích moc příjemné nebylo. Ale nevím jak to bude v 5008.
  9. Agrafik

    Bazénový koutek(úprava vody)

    Já mam dojem, že má lem nahoře i dole. Ještě mě napadlo, než to stříhat, tak spíše zapustit ten plech do drážky v zemině. Dole to aspoń bude pevnejší.
  10. Tak jsem to našel, jestli se to může míchat. http://citroeny.eu/chladici-kapaliny/1893-originalni-nemrznouci-smes-citroen-peugeot-g33-1l-chladici-kapalina-psa-modrozelena-9735k4.html U Peugeota stála naposledy kolem 190 a v Citroenu 217 za litr.
  11. Pokud to je originál kapalina a v chladiči je od výroby čirá tak jsem někde zahlíd, že mísitelné jsou. Zkusím najít.
  12. Agrafik

    607 - co je to za díl??

    Chtělo by to rok, motor ...
  13. Agrafik

    Průběh TK ponovu

    No v zákoně jsem našel jen toto a podle toho je rozhodující kolik to auto jede. Nebo je ještě někde něco jiného? "V případě použití zimních pneumatik (M+S) s nižší kategorií rychlosti, než je nejvyšší konstrukční rychlost vozidla, je nutno na tuto skutečnost upozornit dodatkovým označením formou nálepky, která musí být v zorném poli řidiče. Údaj na nálepce stanovuje nejvyšší přípustnou rychlost vozidla s namontovanými zimními pneumatikami, která nesmí být při provozu vozidla překročena. Upozornění formou nálepky může být nahrazeno zařízením trvale nainstalovaným ve vozidle (například palubním počítačem"
  14. Agrafik

    Průběh TK ponovu

    Y - 300
  15. Agrafik

    Průběh TK ponovu

    V techničáku je dokonce Q-160km/h (max. rychlost omezena), pak by ta nálepka měla smysl.
  16. Agrafik

    Průběh TK ponovu

    Mám tyhle NOKIAN 225/50 R17 WRG2 98V XL MFS M+S. S nimi pojedu i na STK. .Lepit někam do auta nálepku, že mám omezenou rychlost na 240 , když to víc nejede, je blbost.
  17. Agrafik

    Průběh TK ponovu

    Ale kde to je napsáno s tím indexem až o dva?. Ve vyhlášce je jen, pokud je index rychlosti nižší než konstrukční rychlost vozidla. Takže když půjdu u zimních na V -240, tak nálepku dávat nemusím, protože neklesnu pod 230km/h, alespoň to tak chápu.
  18. Agrafik

    Průběh TK ponovu

    Zkusím to jinak, kde to napsáno, že jen o jeden index apod. V TP je index jen Y-300km/h a pro zimní povolen nižší index. Tudíž to chápu tak, že max. rychlost vozidla je 230km/h, můžu použít index V-240km/h bez upozornění, protože je vyšší než max. rychlost vozidla. Pokud dám index H-210km/h, nálepku, nebo jiné upozornění už musím dát. Viz vyhláška. "V případě použití zimních pneumatik (M+S) s nižší kategorií rychlosti, než je nejvyšší konstrukční rychlost vozidla, je nutno na tuto skutečnost upozornit dodatkovým označením formou nálepky, která musí být v zorném poli řidiče. Údaj na nálepce stanovuje nejvyšší přípustnou rychlost vozidla s namontovanými zimními pneumatikami, která nesmí být při provozu vozidla překročena. Upozornění formou nálepky může být nahrazeno zařízením trvale nainstalovaným ve vozidle (například palubním počítačem"
  19. Agrafik

    Průběh TK ponovu

    Ještě k té nálepce u M+S a nižšího indexu rychlosti. Jestli to dobře chápu. Maximálka je dle TP 230km/h , index pneu V -240km/h. Takže nálepka být nemusí, poud jsem nečet nějakou starou vyhlášku. Je to tak?
  20. Agrafik

    John - 406 2.2 HDi 151kW // jaro //

    Musím se podívat, jak je u mě udělaný palivový okruh. Ale jen do paliváku vleze min jedna pixla.
  21. Total Ineo ECS 5W-30. Typ olejů je i v servisní knížce..
  22. Agrafik

    John - 406 2.2 HDi 151kW // jaro //

    Zajímavé. A jak vypadal palivový filtr pře čištěním? Ten binec je z přepadů? Dívám se, že když se to nalije do nádrže, tak tam ten maras z čištění zůstane, nehledě na to, že ta koncentrace bude nižší. Nebo to vše chytí palivák?
  23. Agrafik

    John - 406 2.2 HDi 151kW // jaro //

    Druhá fotka a "Zbytek čističe a nafty z palivaku obalu co jsem vycucl přes stříkačku.. opravdový hnus"
  24. Agrafik

    John - 406 2.2 HDi 151kW // jaro //

    A ten maras... se vzal kde?
  25. elektrický jsem měl půjčený. O ničem. Teď beru jen motorový 4t z půjčovny.
×
×
  • Vytvořit...